Nowe Audi A3 2018: Więcej zdjęć i dane

Nowe Audi A3 2018: Więcej zdjęć i dane

Nowa generacja Audi A3 będzie liderem w dziedzinie innowacji i technologii. Będzie on przybyć w 2018 roku i będzie to ciało 5-drzwiowego coupe.

Audi A3: nowej generacji w 2018 roku

Audi A3: nowej generacji w 2018 roku

Audi A3: nowej generacji w 2018 roku

Audi A3: nowej generacji w 2018 roku

Nowe Audi A3 trafi na rynek w 2018 i może mieć Dodatkowe ciała. Choć mówiło się w czasie wersja kombi, aby zająć się BMW serii 2 Aktywny Tourer i Mercedes Klasy B, Plotki sugerują teraz ekskluzywny 5-drzwiowe coupe, rodzaj Audi A5 Sportback skala. Dlatego następne pokolenie Audi A3 Masz wybór jako kompletne i, choć nie doświadczają radykalnych zmian w jego estetyce, który już okazał się smaku publicznej, będzie rozwijać się znacznie w innych sekcjach.

Nowe Audi A3 2018 premiera nowej platformy o nazwie MQB Evo, i jeszcze bardziej zmniejszyć ciężar, chociaż nie tak bardzo jak w obecnej generacji niż ostatni. Będą co najwyżej 50 kg, poprzez zastosowanie materiałów bardzo odpornych na swojej strukturze, przy czym nowo opracowanych składników w strategicznych punktach i może Hamulec by-wire coś, co również zapewnić bardziej naturalny dotyk pedał plug-in hybrydowych układów napędowych Audi A3 e-tron i potencjał Wersje sto procent mocy.

Audi A3 2018Elektryfikacja jest kluczem do obniżenia średniej emisji CO2 Audi A3, propelentów więc spalanie, mniejsze, o mniejszej pojemności skokowej i zawsze z turbodoładowaniem, polegać na silnikach elektrycznych, aby zapewnić przyjemność stosowania i skuteczności. Spodziewać się nowych wersji ‘Mild Hybrid’ wyżarzanie zmiękczające, z silnika / generatora zasilany przez wtórne zasilanie 48V (Premiera u Audi Q7 oraz zawartego w nowych A8 więcej funkcji), zdolny do pomocy w fazach rozruchu i przyspieszania w odpowiednim czasie. Ze swojej strony, sport Audi RS 3 zajmie zasilanie 48 V w celu zwiększenia jego arsenał technologiczny skupia się na poprawie dynamiki i może jeździć elektromechaniczne stabilizatory poradzić sobie z ewentualnym wzrostem koni, która jest teraz 400 KM w obecnej generacji i może mieć dodatkowe zasilanie.

Jak dla asystentów bezpieczeństwo, łączność i komunikacja Car2x (infrastruktura samochodów) będzie również kontynuować niepowstrzymany wzrost. Przewidywanie nawigacji, ostrzeżeń o wypadkach Zautomatyzowane funkcje napędowe … Trzeba trochę zazdrościć w przyszłości Audi A3 inicjatywy przewodnie Audi A8 i Audi Q7. To samo stanie się, jeśli chodzi o jakość wykonania kabiny pasażerskiej z materiałami do pielęgnacji i detali konstrukcyjnych, atrakcyjnych kombinacjach światła otoczenia i efekty świetlne również za ich reflektory, które dają odrobinę wyrafinowania do zewnętrznej konstrukcji.

Możesz być także zainteresowany:

Audi A3 2018 dalej technologicznego i światło

Najlepsze kompaktowe samochody, które przybywają do 2019 roku

Futures kompaktowe Audi, BMW i VW

Mercedes A Class 2018: tak będzie nowy kompaktowy

Adblock
detector