Nowy Volkswagen CC: luksus i technologia 2018

Nowy Volkswagen CC: luksus i technologia 2018

Nowa generacja Volkswagena CC celuje wysoko, z ekstrawagancję i technologii, które zostaną umieszczone w wyższym segmencie. Będzie gotowe w 2018 roku.

Volkswagen Passat CC, nowej generacji w 2018 roku

Volkswagen Passat CC, nowej generacji w 2018 roku

Volkswagen Passat CC, nowej generacji w 2018 roku

Volkswagen Passat CC, nowej generacji w 2018 roku

Aktualny Volkswagen CC chciała oddzielić VW Passat w 2010. To nie było proste kaprys handlowa, ale wizja długoterminowa umieścić znacznie wyższa widok. Wspiąć się szczebel na skali wartości pozwoli wejść na te rynki, gdzie VW elita potrzeba lat i Tilling sposób, jak na rynku chińskim.

Nowa generacja Volkswagena CC To będzie uprawa nowych, rewolucyjnych prototypów, niektóre już zwolniony, a jeszcze inni mają być prezentowane. Są to przypadki Sport i koncepcje Volkswagen C Coupe. Bardzo blisko w czasie, jak widzieliśmy w ubiegłym roku dwa samochody sedan że przewidywania coraz bliżej rzeczywistości, ponadto wykazanie umiejętności technicznych i marki grupy charakteryzuje się modułową architekturą. Z jednej strony, Volkswagen C Coupe GTO, na podstawie Platforma MLB, przekroczyła już samochód koncepcyjny granicy, aby stać się prawdziwym produktem, Phideon, naturalny substytut faeton. Ze swej strony, Volkswagen Sport Coupé GTE, w tym przypadku oparte na architekturze MQB, określa ścieżkę, która musi teraz chodzić Nowa generacja VW CC. Obie reprezentują przestrzenne granice, że Volkswagen może i chcą wziąć ich odpowiednich architektur. Aby przejść odpowiadających "skórki" pojęcia te również oznacza znalezienie bardziej podprogowych wiadomości, takie jak fakt, że zarówno użyć hybrydowy silnikowy Wtyczka Plug-in, trwając w 20 samochody hybrydowe i elektryczne marka planuje mieć stąd 2020.

w przyszłość Volkswagen CC, więcej szczegółów czytać między wierszami, fakt zamontowania 4-cylindrowy silnik oparty wersja koncepcji architektury statek Logo grupy –MQB– i sześć cylindrów w którym przewiduje taką VW CC którego fotograficzną rekreacji mają w tym artykule, model dostarczone przez Volkswagen za rok 2018.

Nowy Volkswagen CC 2018 daje wzrost zryw

Znacznie większa długość i bitwy Volkswagen Passat, Nowy Volkswagen CC również pokazuje swoje aspiracje poprzez swoich proporcjach: prawie 4.9 m długości -ten więcej niż prąd generacji, mniej więcej długości Audi A6 korpusu z dachu do 140 cm od ziemi, a zatem nawet Audi A7. Bardzo szeroki i duży rozstaw osi, przy minimalnym przedniego zwisu, bezramowe drzwi, szkło owoce niskiej zabudowie wysokiej talii i bardzo wyluzowany, Nowy VW CC również wydaje się, aby potwierdzić zmianę trendu przyczyniając znacznie bardziej ekscytujące zasoby estetyczne.

2018 Volkswagen CCVolkswagen Nauczył się prąd CC wartość a piąte miejsce, Chociaż nowy model będzie również zapewnić konfiguracja dwóch tylnych siedzeń podzielona przez wybitny konsola środkowa że urodzą się z dwóch przednich siedzeń, gdzie drugi zespół będzie zawierać informacje i rozrywkę. wnętrze stojących wokół ludzi, których światło będzie miało wielkie znaczenie, czy naturalne poprzez opcjonalny dach panoramiczny lub sztuczne oświetlenie wnętrza z konfigurowalnych tematów. Przerwa też klasyczne marki wnętrza w kierunku stylu bardziej technicznej i nowoczesnych, z dużą ilością materiałów lakierowanych w całej kabinie. To będzie wkrótce do produkcji VW nosić 3-wymiarowe wirtualne ekrany w której pracujesz, zwany Aktywny wyświetlacz informacyjny, ale nie gestural sterowania dla różnych funkcji, takich jak radio, bluetooth lub otwarcie szyberdach. A jeśli widzieliśmy jak świat smartfony przejął wnętrza pojazdu, następnym krokiem jest wdrożenie funkcje umożliwiające rejestrację biorytmy kierowcę za pośrednictwem SmartWatch.

2018 Volkswagen CC: alternatywy mechaniczne

V6 … tylko w Volkswagen CC plug-in hybrid wersji GTE. Moc nie jest już synonimem liczby cylindrów, jednak wyłączności, tak VW rozwinie GTE oferta wersje w przyszłości CC: Jednym z tego samego połączenia termicznego / silniki elektryczne Passata GTE; nawzajem ambitniejszej i złożonej konfiguracji: V6 benzyna i dwa silniki elektryczne, W obu przypadkach, zestawy baterii, które gwarantują minimum 50 km od zakresu elektrycznego. Pozostałe śruby napędowe i przekładnie będą podobne do VW Passat w czasie, który przyjeżdża ewoluowały.

Możesz być także zainteresowany

– Volkswagen skandal: 67 samochody wyjścia z kryzysu

– Volkswagen Golf GTI Clubsport, cena do Hiszpanii

Adblock
detector