VW Golf Sportsvan 2018: To jest nowy Golf kombi

VW Golf Sportsvan 2018: To jest nowy Golf kombi

VW Golf Sportsvan odnawia popularną wersję kompaktowego MPV. Jego premiera odbędzie się w 2017 Frankfurt Motor i marketing rozpocznie się jesienią.

VW Golf Sportsvan 2018: najlepsze zdjęcia

VW Golf Sportsvan 2018: najlepsze zdjęcia

VW Golf Sportsvan 2018: najlepsze zdjęcia

VW Golf Sportsvan 2018: najlepsze zdjęcia

Nowa seria Volkswagen Golf (Widzisz VW Golf 2017 test) jest zakończona wraz z przybyciem z wersja Golf Sportsvan, wariant minivan. Jego oficjalne otwarcie nastąpi w nadchodzącym Frankfurt Motor Show, które odbyły się od Od grudnia do 24 września, a jego przyjazd w salonach odbędzie się kilka tygodni po niemieckiej imprezy.

VW Golf Sportsvan 2018 VW Golf Sportsvan 2018, lub najbardziej funkcjonalny i praktyczny Golf w obecnym przedziale obok wersji nadwozia Rodzina Golf Variant, zawiera łagodny kosmetyk zmienia wewnątrz i na zewnątrz podobne do tych, które już widziałem w innych wersjach. Zatem najbardziej znaczących zmian w zderzaku obserwowano w wyglądzie reflektorów przednich i tylnych świateł. Względem swych zewnętrznych wymiarach Volkswagen To nie ogłosiła żadnych zmian, więc można się spodziewać, aby posiadać długość około 4,34 m.

Wewnątrz VW Golf Sportsvan 2018 również wygląda Nowe elementy dekoracyjne i nowe tapicerki. Mechanicznie, niemiecka firma wyprzedza jedynie do mechanicznego zakresu tej wersji będzie składać się łącznie z pięciu silników, trzy z doładowaniem benzyna TSI z dwóch turbodiesel TDI. W porównaniu do benzyny, Volkswagen twierdzi, że dwa z nich będzie odłączyć system dwóch z czterech cylindrów, więc należy się spodziewać, że w Golfie z trzech lub pięciu drzwi, Golf Sportsvan można zamontować 1,5 TSI Evo nowy silnik w poziomach mocy 130 150 HP (Patrz nowy VW Golf 1.5 TSI 130 KM EVO).

VW Golf Sportsvan 2018VW Golf Sportsvan 2018: bezpieczeństwo i rozrywka

Sprzęt technologiczny w zakresie asystenci bezpieczeństwa i jazdę w Golfie Sportsvan 2018 To jest ogromna. W ten sposób podkreśla System pół-autonomiczny jazdy w korkach do prędkości 60 kilometrów na godzinę (Kontrola samochodu tylko przyspieszony, hamulec i kierunek utrzymywanie pojazdu w pasie i utrzymywania odległości bezpieczeństwa pojazdu na brzuch), System rozpoznawania pieszych hamulcowych z automatycznymi, system wykrywania zmęczenia i zmęczenie kierowcy i najnowsza ewolucja systemu półautomatycznego parkowania.

W kategoriach multimedialnej rozrywki i nawigacyjne, Golf Sportsvan 2018 Można włączyć nowy system odkryj Pro 9,2-calowy ekran dotykowy i system rozpoznawania kierowca gest.

Adblock
detector