Seat Leon ST Mamy już rodzinę!

Seat Leon ST, więc jest rodzinaSeat Leon ST, więc jest rodzinaSeat Leon ST, więc jest rodzinaSeat Leon ST, więc jest rodzina

Nowy Seat Leon rodzina ST, wideo

Na swojej oficjalnej premiery, Seat wybrał Frankfurt Auto Show (Niemcy) we wrześniu. Ale miesiąc przed dały nam możliwość dotknięcia i rozglądamy się.

Seat Leon ST rodzina Nowy Seat Leon ST rośnie 28 cm w długość w stosunku do wersji korpusu 5-drzwi (wyznaczana 4,54 m), A wszystkie te centymetrów skupić się na tylnej osi do tyłu, tworząc zrównoważony pakiet.

Bagażnik i wnętrze

Po otwarciu bagażnika, używamy emblemat marki, „S”. Nic do krytykowania. I to, że pierwszy rzut oka, pnia Leon ST prezentuje przestronny i praktyczny, z płaską załadunku ustach który ułatwi nasze działania bezpieczny załadunek i rozładunek. Ae dużo miejsca dla jego główna powierzchnia prawie kwadratową podstawą (102 cm x 100 szerokości według naszych pomiarów), dostosowując i 587 litrów Mogą być przedłużony do 1470 litrów przy złożeniu tylnych siedzeń. Podczas ładowania bagażu wadą zasobnika z kranu lekko i odkryto dwa małe otwory na boki, aby zatrzymać małych przedmiotów OŒWIETLENIE i wylot 12 woltów. A jeśli chcemy zwiększyć przestrzeń, mamy możliwość obniżenia podłogi bagażnika kilka centymetrów (nieco ponad 11). Ten znajduje się pod koło zapasowe, chociaż może to być również konwencjonalny.

Składane tylne siedzenia, oprócz zwykłej metody, po obu stronach bagażnika znajdują się niektóre praktyczne strzelcy plecami w dół (40/60) wygodnie i łatwo. i będziemy mieć szeroką powierzchnię zasadniczo gładką obciążenie prawie 187 cm długości dotykać przedniego oparcia. Nie będzie przeszkodą do naszego roweru syna lub kupić meble w IKEA. Aby powrócić siedzeń do pozycji wyjściowej pozwoli operację z wnętrza przedziału pasażerskiego. Seat Leon siedzenia ST są stałe i ruchome wzdłużnie, więc pod tym względem nie możemy uzyskać większą masę do especio obciążenia.

Aby je zamknąć, ponieważ bez blokady, my przesunąć bramę trudno jeśli mamy wykonać operację w jednym ruchu.

Oprócz nowej linii i tułowia, oferty ST panoramiczny dach, który rośnie z ciałem i obejmuje przestrzeń pomiędzy przednimi siedzeniami i tyłu, Nowością w modelu rodziny jako swoich braci 3 i 5 drzwiowej dachu obejmuje tylko przednie fotele. Innym wyłączności w rodzinie ST zasłony do okien tylnych siedzeń mają być oferowane jako opcja, a także bagażnik dachowy że będziemy mieli ich w chromowanej lub ciała koloru.

Wśród listy opcjonalnych elementów technologicznych w uzupełnieniu do zintegrowanej reflektory LED, ma Adaptacyjny tempomat ACC bliskość radar i DCC adaptacyjne zawieszenie, modyfikowania charakterystyki tłumienia. Wstąpił najpierw do rodziny Leon w ST, jak zarówno SC i 5 drzwi dodać je później. Obejmuje ona również standardowe multicolisión hamulca, senność detektor, asystent asystent wiązki i kontroli pasa ruchu. Dla rozrywki, system operacyjny ma Seat Easy Connect, który steruje funkcjami rozrywki i komunikacji, między innymi, poprzez 5,8-calowy ekran dotykowy na desce rozdzielczej.

Seat Leon ST rodzinawewnątrz, Wnętrze rodziny jest identyczne jak Leon 5 drzwi Zgodnie z projektem, materiałów i ustawień jakości. Więc to przestrzeń dla nóg i ramion w tylnym rzędzie siedzeń, bo choć mamy jeszcze żadnych oficjalnych działań możemy sprawdzić nasz miernik nie ma różnicy. Zagłówki z dwóch bocznych siedzeniach mają duże wysokości, a nie centrum, pozwalając, że może być umieszczony we właściwej pozycji dla wysokich osób.

gama silników

Będzie ona mieć szereg bardzo podobnych pędników, który jest w 5-drzwiowej i SC. w benzyna, Można wybrać jeden z dwóch wariantów z 1,2 miotającego TSI, 86 i 105 CV, a ostateczną podaż będzie 1.8 TSI 180 KM i 250 Nm momentu obrotowego. Wyposażony w start-stop starcie systemu&zatrzymać silnik 105 KM zużywa 4,9 l / 100 km i emisji są 114 g / km CO2. Jeśli nasze preferencje są skierowane do diesel, ST wyposażyć CR TDI o mocach od 90 do 184 KM. 2,0 TDI CR 150 KM rejestrowane zużycie 4,1 litra i emisji 106 g / km CO2. Podkreśla 2.0 TDI CR 184 KM i 380 Nm momentu obrotowego, przy zużyciu 4,3 litra i emisji 112 g / km, dostępny tylko w wykończeniu FR.

Nowa gwiazda siedziska ma już harmonogram: zostaną podane we wrześniu, my wtedy jechać w październiku trafić salonów jeszcze w tym roku. Ponieważ istnieje jeszcze ponad 4 miesiące na początku handlowej, Technicy Seat kształtują się i opcje wykończeń, więc na razie niewiele więcej możemy awansować cię w tym względzie. Czy twoja cena? Powyżej, oczywiście, z 14.990 euro, które dzieli w wersji 5-drzwiowej.

Należy pamiętać, że ...

Pień Seat Leon ST ma pojemność 587 litrów. obecnie istnieją tylko dwa samochody rodzinne o podobnych wymiarach zewnętrznych (MQB dzielić tę samą platformę) o większej bagażniku: Octavia Combi (610 litrów i 10 cm dłuższy ciała) i VW Golf wariant (605 litrów i takiej samej długości korpusu Toyota). Hyundai i30 CW Kia CEE'D sportowy samochód posiada 528 do 510 litrów, odpowiednio.