Dziesięciu klawiszy Seat 20V20, wideo

Seat 20V20, testowaliśmy prototyp SUV SeatSeat 20V20, testowaliśmy prototyp SUV SeatSeat 20V20, testowaliśmy prototyp SUV SeatSeat 20V20, testowaliśmy prototyp SUV Seat

Widząc 20V20 miejsce w 2015 Geneva Motor Show opuścił nas chce się więcej. Byliśmy tam chcąc wspiąć się i toczyć z tej ekskluzywnej jednostki -i kiedy mówię, że jest wyjątkowy nie ma na całym świecie-. Jednak mimo że w prototypie, z wieloma ograniczeniami, aby nie nadepnąć na pedał gazu zbyt dużo i nie przewrócić 20 km / h, zapomnieć klimatyzacja i wytłumienie dźwięków (dźwięk działa to wcale nie jest przyjemne) i cieszyć się ich istotę i co mamy przed nami: samochód, który wygląda jak samochód produkcji, ale wewnątrz, pozostaje niedokończone maszyna. Powiem wam klucze do tej pory jego krótkiej historii.

Dziesięć klucze Seat 20V20

1. Zielone światło dla idei SUV 'premium' Seat Był we wrześniu 2014 roku, a w grudniu rozpoczął pracę w tej dziedzinie na prototypie. Powinien być gotowy na imprezę szwajcarskiego tego roku -open publicznie od 5 do 15 marca do.

2. Alejandro Mesonero Romanos -head projektu uznaje, że Mieli pół godziny i połowę personelu które są często potrzebne do takiej pracy. W sumie 15 osoby zostały zaprojektowanie i 15-20 inne były przeznaczone dla ostatecznego prototypu.

Seat 20V20

3. Seat 20V20 wykorzystuje platforma MQB (Poprzeczna konstrukcja modułowa) Grupy Volkswagena, który można znaleźć w najnowszej generacji modeli takich jak Seat, Audi A3 i Volkswagen Golf.

4. Zawieszenia silnika jednostka ta jest TSI czterocylindrowy poziom wydajności benzyny 2,0 265 KM i związane z automatyczną skrzynią biegów DSG siedem prędkości. Dokładnie tak samo jak Seat Leon Cupra. W przypadku hamulców, znajdziemy wysoką wydajność edycji „Wydajność opakowania”, które sprawiają, że jeszcze bardziej sportowy model. Nie trzeba dodawać, że Poziom mechaniczne nie będzie to, co znajdziemy w modelu produkcyjnym.

5. W zakresie projektowania, klient będzie miał w 2020 roku (termin przybycia masowej produkcji modelu) 85/90 procent. Chcą „leonizar” swoją ofertę i tak jest dowodem tego oświadczenia woli.

Seat 20V20

6. Dużo tego dokonał 20V20 włókna węglowe i szklane. Ten ostatni stosowany dla organizmu, ponieważ jest on plastyczny materiał. Na jego przedniej możemy wyczuć wizerunek lwa, z postacią, która wydłuża (200 mm) Aby ewoluować do tego wielkiego SUV, przy zachowaniu tej samej liczby linii. Sam Mesonero-Roman przyznaje, że "skomplikowana jest bardzo łatwe do zrobienia, jak trudno jest zrobić coś dobrego. Jest to dobrze wyszkolony zawodnik, a nie udawać, że to nie jest”.

klucz'Seat Personal Drive'

7. jego Klawisz „Napęd Seat osobowe” Jest to więcej niż gadżet potrzebnego do uruchomienia samochodu. Jest Dostosowywanie jazdy doprowadziły do ​​wyższego poziomu, począwszy ponieważ akcesoria mogą być wytwarzane z materiałów wybranych przez klienta. jest Sercem samochodu, rdzeń informacji, które zasila system rozpoznaje kierowcę i każda jedna z własnymi preferencjami. Łącznie z miejscem, preferowanej muzyki (zgodnie z dokładnym czasem i datą) oraz korzystne sposoby przeglądarce. Waży mniej niż się wydaje i już pracują z wiodący producent przenośnych urządzeń technologicznych do produkcji masowej. Chcą, aby go zmniejszyć (Na mój gust, zbyt nieporęczne, ale mieści się w kieszeni spodni) i planuje zintegrować funkcje telefonu komórkowego.

8. Seat uznawane również myśleć polecenia głosowe, zamiast dotykowym technologii, mają nadzieję zdać tła. Ten „klucz” uczyć się od naszego domowego komputera, nasze polecenia głosowe i uczynić nasze wrażenia z jazdy. Kto by nie chciał dostać się do swojego samochodu i pierwszy dzień, że nawet najmniejszy szczegół był przygotowany do swoich potrzeb?.

9. Seat, rozwój ten SUV była wyzwaniem. Zaufaj ten projekt jako brakujący element układanki, aby wypełnić lukę rynkową tył Ibiza i Leon. Zakładamy go jako silnego rozwoju tych modeli. Nic nie zostało zrobione wszystko na próżno, że bierze to 20V20 Seat zostaną włączone do modeli opuszczających fabrykę w 2020 r.

Seat 20V20

10. Jego wersja finalna (oczekuje się od 2020 roku) nie zależy na sukcesie SUV średniej wielkości nadzieję na rynek w roku 2016 lub małego „rozjazd” przyjdzie później. w zasięgu ręki solidny samochód w wyglądzie i praktyce, z napędem na wszystkie koła i jest w stanie zaspokoić potrzeby „off-road” potencjalnych klientów. Jest dać Szukasz wymagającym użytkownikiem, kompetentny i jest ledwie coś przeoczyć. Seat identyfikuje więcej z A „skok jakościowy" z „premium” zasysania.