Nowe Volvo XC40, 2017

Nowe Volvo XC40, 2017

Z wielu barwników projektowania XC90, Volvo XC40 przyszłości będzie postawić nowy SUV szwedzkiej marki, których jakość i technologia będzie ich znakiem rozpoznawczym.Nowe Volvo XC40, 2017

Nowa generacja Volvo V40 służyć do opracowania barwną i atrakcyjną odmianę SUV na miano XC40. Tak więc, w szwedzkiej firmy chcesz grać bardziej poważny Zwrotnica i samochód z pretensjami i umiejętności kurtek, więc przyszłość XC40 To będzie bardziej zdolny i wszechstronny niż obecny V40 Cross Country alternatywy.

Według naszych informacji, po przybyciu na rynku Volvo XC40 Szacuje się, że 2017, Belgia jest krajem produkcji.

Volvo zbudował doskonałą reputację z jego XC60 i XC90 i chce wykorzystać ciągnąć w najpopularniejszym segmencie gdzie Audi i BMW już pracują nad nowymi modelami, a także Range Rover On wprowadził obwarowań Evoque. Jadąc od kogo chodzi, przyszłość XC40 obiecuje prowadzić obszar bezpieczeństwa aktywnego i biernego nowoczesnych rozwiązań zastosowano bezpośrednio zaczęłaby nowy XC90.

W kategoriach estetycznych, przyszłość Volvo XC40 można rozważyć jako V40 sobree wysokie iz SUV aspekt wzmocnione, ale także docenić wiele podobieństwa z nowy XC90. Te podobne dane, reflektor charakterystyczne formy młotkiem bóg Thor Skandynawski.

Adblock
detector