VIDEO: BMW X7 więc jest to koncepcja, SUV przybyciu w 2018 roku

VIDEO: BMW X7 więc jest to koncepcja, SUV przybyciu w 2018 roku

BMW X7 został oficjalnie zaprezentowany jako pojęcie na Frankfurt Motor Show, ale potwierdza, że ​​marka będzie sprzedawany w 2018. Nie przegap wszystkie klucze nowego SUV, wideo.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia BMW X7 Concept

Wiedzieliśmy już od pewnego czasu, że BMW planuje poszerzyć swoją gamę SUV. X1, X3, X4, X5 i X6 oni dają wiele sukcesów, a przygotowania do następnych miesięcy do dwóch nowe wydania. Jeden, X2 SUV kompaktowy sportowy charakter w ciągu kilku tygodni zaczniemy wiedzieć. oraz inny, większy SUV i luksusowa marka będzie pozycjonować nad imponującej X5 i X6. Cóż, ten drugi model jest już praktycznie znać.

I to jest to, że chociaż nadal przedstawiany jako samochód koncepcyjny, BMW już nauczył nas bardzo realne przybliżenie co będzie następnym X7. I tak, w ten sam Frankfurt Motor Show marka potwierdziła, że ​​dotrzeć do rynek w przyszłym roku, w 2018. Maksymalna konstrukcja i technologia będzie podstawą dla nowego SUV, który ma stać się Nowa, ekskluzywna odniesienia producent.

BMW X7Do tej pory, to BMW X7 Pierwsza koncepcja odsłonięty, i można już zobaczyć w filmie, który kieruje ten artykuł, będziemy przekazywać i wiele z najbardziej zaawansowanych technologii marki. z Drugie nazwisko IPerformance, Ten nowy SUV liści i oczyścić swoje konfiguracja hybrydowy, Łącząc silnik benzynowy TwinPower Turbo z silnikiem elektrycznym i zaawansowanych akumulatorów.

BMW zapewnia również, że X7 zaoferować doświadczenie jazdy i niezrównany komfort. Pojęcie i ma trzy rzędy siedzeń, jakości materiałów i ogromnym szklanym dachem oferują doskonałą widoczność. Dla oprzyrządowania można również zaobserwować ogromny ekran o 31.24 cm która rozciąga się na kolejne sito i biegnie na desce rozdzielczej. Ale to wszystko jest bez wątpienia najlepiej widoczne bezpośrednio w filmie. Ciesz się!

Więcej informacji | BMW Concept X7

Adblock
detector