Honda Vision 50, już w sprzedaży

Honda Vision 50, już w sprzedaży

Honda Motorrad uruchamia podział
Hiszpański jego nowy Vision 50 jest skuter
Wysoka koło zgęstnieje zakres dostępu
producent, który zostanie sprzedany za 1.799 euro.Honda Vision 50, już w sprzedaży

Honda ogłosiła cenę będzie musiała na rynku hiszpańskim jego nowym Honda Vison 50. Kosztem najbardziej konkurencyjną, nowa skuter wysokie koło Japoński producent motocykli zamierza przestrzegać jej starsza siostra estala Honda Vision 110, która weszła mocno w liście sprzedaży na hiszpańskiej scenie.

1.799 euro cena została ustalona dla tej czysto miejskiego motocykla. Jest to 200 euro mniej niż wersja Vision 110, bardziej atrakcyjną opcją, aby korzystać z zalet, że producent jak Honda może zaoferować: jakość materiałów i serwis posprzedażny jako kompletne.

nowy Honda Vision 50 Został on zaprezentowany na Motorcycle Show 2011 w Mediolanie (EICMA) z Hondy motocykli takich jak Honda CBR1000RR 2012 lub Crosstourer. Choć jest bardziej skromny wzór dla kierowców miejskich szukających taniego motocykl i samochód jako substytut w dużych miastach, nie ma korzyści związane z marką Japonii. Ten skuter wysokiej koła ma napęd czterosuwowego 49 cc i uzyskuje się całkowitą moc 3,8 CV dostawy. Wyposażony jest również Koła od 14 do 15 cali, zapewnia większą stabilność.

Jej charakter ekonomiczny jest oznaczony nie tylko cenę, ale także ze względu na niskie zużycie: 1,9 l / 100 km w terenie miejskim. Ponadto, ten obywatel ma motocyklem autonomia są rejestrowane w 280 km. Honda Vision 50 jest dostępny na rynku i ma dołączyć do listy najlepszych rowerach sprzedaży w naszym kraju. Od czasu do czasu.

Adblock
detector