Pierwszy test: Mercedes C350e, przychodzi hybrydę

Pierwszy test: Mercedes C350e, przychodzi hybrydę

Hybrydowa ofensywa Mercedes zostać zakończona w 2017 roku w sumie 10 wersjach, czyli jego gama modeli posiada wtyczkę wariancie hybrydowym. Wróży dobrze. Drugi przyjazd był hybrydą Klasy C, który również debiutuje nazwę "i" na znaku.

Kontakt: Mercedes C350e

Kontakt: Mercedes C350e

Kontakt: Mercedes C350e

Kontakt: Mercedes C350e

Mercedes był powolny, aby wprowadzić hybrydowy świat, do tego stopnia, że To pominięty etap dostarczania konwencjonalnych hybrydy bezpośrednio ogłosić wtyczkę zakresie hybrydowego lub wtyczki. Pierwszy pokazał nam S 500 Plug-in Hybrid, a teraz robi to samo z C-klasy i jej nowej wersji C 350E, całkowicie wykończone i gotowe do wprowadzenia do obrotu w naszym kraju od maja. C 350E z nową nomenklaturą mieszańców domu, pozostawiając Plug-in Hybrid nazwy dodać otwiera "i" że rozróżnienie tych wersji.

350E jest dostępny z dwa ciała zwykle, sedan rodzina czterodrzwiowy nazywa nieruchomość. Na zewnątrz, jego wykończenie lub poziom wykończenia brak zmian w stosunku do Klasa C już wiemy. Różnice są ustalone w dodatku do "i" w jego imieniu, nowy wylot usytuowany na prawym tylnym zderzakiem, który nie zauważył. Osłona jest zmniejszona w 40 litrach w przypadku spadku, jak baterie przejść pod nią a tylnymi siedzeniami. hybrydyzacji przez połączenie silnika benzynowego czterocylindrowy 211 koni z innym Electric 60 kW, z którymi ma wspólne zasilanie 279 koni i łączy średnie zużycie, zatwierdziła 2,1 l / 100 kilometrów na godzinę. Ogłasza pończochy emisji zanieczyszczeń, a także kombinację 48 g / km CO2.

Kontakt: Mercedes C350e

Te dane o zużyciu są spektakularne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to samochód z Rozpoczynając od 0 do 100 km / h 5,9 sekundy, a ograniczonego maksymalną prędkością 250 km / h,, ale wszystko w życiu ma wyjaśnienia. Te dane o zużyciu i innych plug-in rynku hybrydowego zostanie osiągnięty przy zastosowaniu 31 km autonomia elektryczne Plug-in, przy czym 2,1 l / 100 km uzyskuje się w pierwszej 100 km, a następnie przejść do spożywania co wydasz system hybrydowy według wykorzystania w każdej chwili. Mimo to, nawet z ładunek elektryczny wyczerpany, spożycie mniejszy niż klasa C 250, który również przewyższa.

Wykorzystuje benzynie C250 samym silnikiem 211 koni już wiecie, do którego został dodany między nim a 7G-Tronic Plus automatyczna skrzynia biegów dodatkowe sprzęgło i silnik elektryczny 60 kW po nim. Ma Akumulator litowo-jonowy, Jest siedliskiem obciążenie systemu hybrydowego i składnika grzyba. Zabiera ją całkowicie rozładowany 3,1 godziny ładowania do wtyczki sieciowej. C 350E daje możliwość ładowania dodatkowej autonomii samego silnika, dzięki czemu Przyznaje, że kierowca zarządzać w jaki sposób, kiedy i ile zużycie energii elektrycznej, w zależności od typu dróg ruchu.

i ma cztery tryby jazdy i cztery ogólny system hybrydowy. Pierwszy nazywa się Pojedynczy, Sport +, komfort i oszczędność, działając na interakcji obu silników, obciążenia przepustnicy, układu kierowniczego, a jeśli to ma zawieszenie pneumatyczne, twardość i kształt pracy tłumienia aby samochód mniej lub bardziej dynamiczny, bardziej lub mniej wygaszacz.

Kontakt: Mercedes C350e

Oprócz tego dodano ustawieniami systemu hybrydowego o nazwie Hybrydowy, E-Mode, E-Save and Charge. tryb hybrydowy samochód automatycznie zarządza wszystkimi systemami. Silnik elektryczny zaczyna się i próbuje połączyć dwa silniki w najlepszy możliwy sposób w zależności od stylu jazdy, prędkości lub terenu może nawet zastosować żeglarstwo jazda na płaskim lub na zjeździe zamiast przeładunku z energią kinetyczną, jeśli uzna to za stosowne. z E-Mode To zmusza do korzystania z części elektrycznej, tak że ten ekologiczny i cichy czas autonomii kiedy życzenia kierowcy wydawane.

tryb E-Save pozbawia Plug-in zakresie elektrycznym, do magazynu. Hybrydowy samochód jest nadal tutaj i ruszy z silnikiem elektrycznym w czasie, gdy żądanie system hybrydowy (podczas startu llaneando na upadki lub niskich obrotach obciążenia). z ładować Kierowca może 100 100 ładować szereg elektryczny bez zatykania samochodu w strumieniu. W ten sposób zwiększa się zużycie paliwa, ale idźmy ładowania akumulatora, nawet na biegu jałowym, dzięki czemu możemy uzyskać dostęp do obszarów, w których wydatki są wyższe lub, jak w Londynie, na przykład, tylko dostęp masz pojazdów w pełni elektrycznych.

Kontakt: Mercedes C350e

Zwiększa jego masę 250 benzyny 185 kilo Ponieważ system hybrydowy i baterii, która nie ma dużo wzrost jak zwykle w tego typu samochodzie. Podczas kilometrów zrobiłem z niego I nie doceniają behawioralnej różnicy z konwencjonalnym klasy C. Urządzenie to miało zawieszenia pneumatycznego, i przyczynia się do stabilizacji korpusu niż w wersji metalowej sprężyny, ale jest faktem, że dobre zachowanie, które szczyci C utrzymuje się w tej wersji hybrydowej. Podobało mi się, co sprawia, ze gładkość przejścia silnika oraz ogólną wyrafinowania. w gruncie rzeczy jest taki sam system zaopatruje klasy S, ale z silnikiem czterocylindrowym, zamiast V6. Przetestowałem wszystkie tryby jazdy i po zrobieniu miasto i okolica całkowicie elektryczny, około 20 km, zostawiliśmy samochód z 30 procent gamy dostępnych elektrycznym.

Podsumowanie jest dodatni. Mercedes podjął, ale pochodzi z dobrego samochodu, wyrafinowany, elegancki i niskie zużycie energii, nie zapominając sportowy charakter i komfort. Jego cena nie została jeszcze zdefiniowana, choć potwierdziły, że wzrośnie około 10000 euro w odniesieniu do C 250. To idzie w sprzedaży od maja.

Adblock
detector