Porównanie: Citroen C3 1.2 VTI przeciwko Lancia Ypsilon 1.2

Porównanie: Citroen C3 1.2 VTI przeciwko Lancia Ypsilon 1.2

Istnieją modele dla ich specyficznej estetyki i własnej prezentacji definicja lub szukając przyjemności bardziej wizualny i używać praktyczność rękę. Zarówno Lancia Ypsilon i Citroen C3 wprowadzić pełny w tej kategorii.

Porównanie: Citroën C3 kontra Lancia Ypsilon

Porównanie: Citroën C3 kontra Lancia Ypsilon

Porównanie: Citroën C3 kontra Lancia Ypsilon

Porównanie: Citroën C3 kontra Lancia Ypsilon

Na dobry część nabywców samochodów, zaokrąglone kształty pozostaje jednym z najbardziej pożądanych, pobyt z dala od tego, co podano mody. Nasi dwaj bohaterowie ich dobra gala, plus bardzo specyficzna prezentacja dla miłośników różnych aspektów i esencji, co odzwierciedla na przykład, desce rozdzielczej Ypsilon Elefantyny lub szczegóły, takie jak przedziału pasażerskiego perfum przed arraigned kierowca Citroena C3.

smak

dobre samopoczucie jest jednym z głównych założeń, które zostały zaproponowane w celu zaspokojenia sterowników czasowych na tych modelach. Niewątpliwie Lancia jest o wiele bardziej uderzające, i od samego momentu zbliżyć go ze zderzakami malowanymi w kolorze nadwozia i jego atrakcji kołpaki, symulując felgi aluminiowe doskonale nieistniejący. Po otwarciu drzwi witają nas dobry smak i niezwykłą klasę w materiały i wykończenia na ceny modelu 11.000 euro. Stanowisko kierowcy skupiła swoje kontrole na konsoli środkowej, zakończone jej szczycie przez deskę rozdzielczą, że nie ingeruje w idealnej lokalizacji kierownicy, niezależnie od naszej preferowanej pozycji jazdy. Prawdą jest, że ma tylko jedną regulację wysokości, ale określenie głównych kontroli pozwala na uzyskanie dobra pozycja kierowcy.

fotele Lancia Ypsilon mieć miękkie ładna firmę, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że w wielu przypadkach, ludzie będą lekkie, głównie tych, które ciążą na nich. Dotyk kontroli jest dobry, podkreślając jego oryginalność podwójną elektrycznego wspomagania kierownicy, co sprawia, że ​​pióro naciskając klawisz Miasto. Dźwignię zmiany biegów jest bardziej przyjemne i bardziej płynne niż w Citroën C3, który Lancia jazdy jest niezwykle zadowalające.

Citroen C3 szukają innych atrakcji i pierwszy rzut oka jest, jest jego duża powierzchnia przeszklona jako opcja z przedniej szyby można maksymalizować osiągając niemal połowę dachu. Z pewnością jest to interesujące w północnych klimatach, ale w naszym kraju, gdzie słońce świeci nawet w zimie -Zawsze brille-, to nie jest tak. Wreszcie opcja, która zaspokoi według gustu. Siedząc za kierownicą, Otrzymuje się go w pozycji C3 jazdy lepiej Ypsilon, częściowo ze względu na możliwość regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, ale jest to bardziej uciążliwe i kierunek jest nieco wolniej, więc dla tej konkretnej grupy klientów utworzonym przez kobiety powinny być bardziej przyjemne do obsługi Ypsilon. Jednakże, przednie fotele wydają się lepiej w tym C3, z bardziej przyjazna choć nie tak efektowne puszyste.

Skacząc z powrotem, duża różnica, nie mniej niż dziesięć centymetrów znaleźć w wymiarze szerokości tylnych siedzeniach. Jeśli już Citroen C3 wydaje się mało akceptowalne jak pięć mandatów, Lancia Ypsilon jest niewątpliwie prawdziwa czteromiejscowy. W rzeczywistości jest to, jak naturalnie zaoferować, z opcją, bez żadnych kosztów, teoretyczną możliwością trzech miejsc na tylnym siedzeniu. I tułowia, co? Cóż, w samochodach przeznaczonych przede wszystkim obywatelem lub krótkie wycieczki użyciu, ma mniejsze znaczenie, niż gdyby były one podróżować bardziej szczegółowych modeli. I, choć nie za dużo, Citroen C3 narzuca szereg interesujących głośności całkowitej długości 300 litrów, mierzona przez nasze Centrum Technicznego ze swoim systemem akumulacji piłek, różnych, a dokładniej, do zatwierdzenia.

Trzy lub cztery

Odwołujemy się do trendu, prawie uogólnione przeciwzakłóceniowe cylindra nowe silniki niskiego przemieszczenia się zostawić je w trzy- lub, jak w Lancii Ypsilon, weteran uaktualnić pędny, ale w tym pokoju pozostaje Element teraz, jak się wydaje, bardzo wieloznaczne. I, najwyraźniej w tej konfrontacji, dlatego, że redukcja nie ma wiele wspólnego z konsumpcji i, jak się wydaje, jeśli więcej z redukcją kosztów, ahorrase, około jednej czwartej całości. Faktem jest, że między Citroën i Lancia, gdy wypalone paliwo jądrowe, różnice są niewielkie, kilka dziesiątych litra na sto kilometrów i który każe nam myśleć, że być może muchy zostały zabite przez strzałów.

Z pewnością niektórzy odpowiedzialni za grupy PSA, po przeczytaniu powyższego, możemy powiedzieć: „ale nie comentaís różnicę masy między nimi, a przede wszystkim korzyści. Rzeczywiście, na które mamy do naszego zarządzania urojonej, która zabrane pantoflową, przebaczenia, klucz komputera. Według naszej skali, dwa sprawdzone urządzenia różnią się w 65 kg Nie jest zatem „monsieur” – na korzyść Ypsilon, zapalniczki, a Lancia Ypsilon wybrała rozwoju transmisji znacznie dłużej, które pozwalają wycieczkowych dość stabilne bardziej zrelaksowany prędkościach obrotowych silnika. W przeciwieństwie do przyspieszeń, a przede wszystkim pokazać wyprzedzania Korzyść dla silnika Citroen C3 ciągnięcie skrócenie rozwoju. Jeden za drugim, okazuje się, że jest to o wiele bardziej dynamiczny, ale prawie tak surowy. Jednakże, to nie wydaje się być zamierzony cel, dzisiaj przez producentów.

Adblock
detector