3 DS Performance, próbował sport jeszcze bardziej skuteczne

3 DS Performance, próbował sport jeszcze bardziej skuteczne

Z poziomu występ, DS 3 daje skok wydajności. Aktualizacja podwozie i silnik są odpowiedzialne za dobre wyniki tego małego samochodu sportowego.

3 DS Performance, małe sportowe radykalny

3 DS Performance, małe sportowe radykalny

3 DS Performance, małe sportowe radykalny

3 DS Performance, małe sportowe radykalny

Jeszcze kilka miesięcy temu, sportowy samochód rodzinny DS3 Racing był z Silnik 1.6 THP 207 KM i. Dziś nie jest już formalnie szewrony Citroën powiązane go do przednich kół, itp, wyższą wydajność w oparciu o wersję DS3 zmienia nazwę i przemianowany wydajność. Jednakże, istnieje wiele więcej niż tylko zmiana nazwy w ten utylitarne, teraz z 208 KM (Tak, wkład ten nie ma znaczenia), to rośnie wykładniczo w stosunku do wydajności. Kluczem jest, między innymi aspektami technicznymi, ten wyjątkowy DS 3 otrzymuje jeden Torsen różnica z pięciu satelitów, które właśnie ratuje jedno z trudności było w poprzednim DS3 Racing, próbując wycisnąć cały potencjał swojego silnika: brak trakcji na przyspieszenie w wolniejszych zakrętów.

Mając to mechaniczny samoblokujący został rozwiązany, nagle okazało się, że problem i nowa SD 3 Wydajność Znakomita zdolność do przenoszenia napędu tego silnika 1.6 litrów bezpośredni wtrysk paliwa i turbo na ziemię. Nawiasem mówiąc, ich najlepiej jest dostarczana przez ten silnik, jeśli trzymamy między 4.500 a 7.000 obr./min, obszar, który sprawia, adrenalinę jazdy nie tylko, jak popycha, ale również od tego, jak się wydaje.

SD 3 WydajnośćDS3 wydajności, nowy silnik

To nie jest ten sam 1.6 THP, ściśle mówiąc, miał DS 3 wyścigi, ale najnowsza ewolucja z wieloma zmianami. Dowodem na to jest fakt, że oprócz zmiennych faz rozrządu zaworów dolotowych w, DS 3 Wydajność ma teraz również w spalinach; i zmiennej wznios zaworów. turbo, Tymczasem jest to bliźniaczy typu scroll, z podwójne wejście, i jest gotowy do wniesienia bar nadciśnienia, ale może osiągnąć 1,4 bar w fazach overboost, przez około osiem sekund na których jest ciągle przy pełnym otwarciu przepustnicy. Tak więc, chociaż bardzo mało mocy zwiększa się znacząco, to robi tak wrażliwy moment obrotowy: Są osiągnęła 30,6 mkg, przedstawiaj? 11 procent więcej niż wcześniej.

W nowych DS 3 Wydajność pomaga zmieniać zawsze i manualna sześciobiegowa, pobyt w obszarze, który popycha silnik lepiej, ale robią stosunki wybrany jego obsługi, bo czasem trudno wstawić trzecią prędkość (przynajmniej stało się na dysku, że mogę Drive), aby spróbować zrobić to szybko. wyraźnie, skrzynka nie wydaje się potrzebować takiej sportową wersję tak, choć prawdą jest również to, że nie niszczą wynik jest w stanie przynieść ten wspaniały silnik 1.6.

Dzięki tej argumentario technicznym, 3 DS Performance jest więcej niż szybki, bardzo szybki, i wchodzi w klubie pełnym Najbardziej wybuchowe narzędzie, osób z ponad 200 KM uczynić samochody jak Audi S1 ​​Mini JCW, Renault Clio RS Trophy, Opel Corsa OPC lub tej samej Peugeot 208 GTI, zwłaszcza przez Peugeot Sport, który to DS 3 otrzymuje wiele jego ulepszenia dynamiki.

Ocenić swój samochód za darmoWśród nich są również pewne korekty podwozie. Z jednej strony, na hamulcach z tarczami 323 mm, w przedniej i Brembo; natomiast z tyłu jest 249 mm. Z drugiej strony, w celu ścieżek, które rozszerzają znacznie przednią (2,6 cm na 1,4 na tylnej osi). Retusz również wpływać tłumienie, podczas montażu 1,5 cm krótsze sprężyny zbliżenie ciało na ziemię. Nowy traci sztywność i tłumienie, na przykład, DS 3 odpowiadają lepiej na ziemię niż jego poprzednik zrobił tak, że jej skuteczność wzrasta, gdy gleba nie posiada doskonałe warunki.

SD 3 Wydajność: doznania sportowe

Tak więc, jest teraz jeszcze bardziej reaguje na DS 3. Wyniki oznaczeń kierowcy z Tylna oś nawet bardziej skłonni do rundy skręty, natomiast hamulce wykazują niezwykłą skuteczność: zarówno zaprawa sprawia, że ​​trudno się przyzwyczaić zrezygnować z tego uprawnienia. Prawdą jest, że wraz z ESP skalibrowany być bardziej liberalne, wszystko to przyczynia się do DS 3, które są szczególnie skuteczne, zwłaszcza na górskich drogach, gdzie mogą łatwiej wyrażają swój pełny potencjał.

Że miało to zamknięty rozdział, w którym możemy spróbować tej DS 3 Osiągi, około 8 km, podróż w obie strony, a my byliśmy w stanie zrobić dwie przełęcze, pozostawiając nam wrażenie, że z dużą częstotliwością, umiejętności to SD 3 Będą one znacznie powyżej tych z większości swoich pilotów, takie jest jego skuteczność i szybkie zarządzanie zmianą jako pojedynczy punkt do poprawy. Tak, ponieważ nawet tu tęsknią fotele z bocznym wsparciem więcej, ponieważ są one wyposażone w standardowe bacquets spektakularny skórzaną tapicerką i Acantara skutecznie zawierają ciało. Nawet wtedy, że ci z większym rozmiarze mogą potrzebować czasu na dostosowanie się wielkością bocznych płatków. Wersja ta pokazuje również wyraźną estetykę, albo twin spalin, aluminiowe felgi 18 calowe czarne lub też w tych samych zacisków przednich kolor.

SD 3 Wydajność 2016DS3 Wydajność: również zamienny

Wydajność DS3 jest na sprzedaż zarówno typu nadwozie sedan, Dach metalu coupe, a ryglu, z miękkim górze. Wśród najmocniejszych SUV-ów, tylko Mini JCW Cabrio ma w swoim zakresie i jest znacznie droższe. to DS3 Cabrio Wydajność, sprzedawane tylko ze specjalną wersji specjalnej czarnej, jest, w porównaniu do sedana, 1.800 euro droższe z tym samym poziomem wyposażenia. Oznacza to pomalowane matowym czarnym ciele, że w przypadku sedana, w połączeniu z dachem złota. Wewnątrz tego samego tonu użytego na desce rozdzielczej lub zmiany. Są one również standardem w specjalnej czarnej przedmiotów, takich jak przeglądarki, kamerę cofania, itp DS3 Wydajność Czarny specjalna sedan kosztuje 30,290 euro.

DS3 tańsze cena Perfomance Jest to bez rabatów promocyjnych, 27290, co stawia go tuż poniżej samochodów jak Renault Clio RS220, Mini JCW lub Audi S1, najbardziej ekskluzywny wśród tych prawdziwie wybuchowej użyteczności. Jego cena jest mniejsza niż DS3 Racing ponieważ elementy zostały usunięte z włókna węglowego lub farby matowe. Dodatkowo, premiery DS3 wydajność i sprawia, że Specjalna edycja BRM przydomkiem. Tylko 39 samochody będą produkowane, wszystkie numerowane, z których tylko dwa wyniesie rynku hiszpańskiego. Poza niespotykaną kombinację kolorów, co wiąże się z wykorzystaniem kamienia Złota Pearl na dachu i błyszczącej czerni dla ciała, ta wersja jest dostarczany z zegarem francuskiego BRM marki wyceniono na 4000 euro. BRM jest producentem luksusowych chronografów, wysoce konfigurowalny i wysokim obciążeniu technologicznego.

Możesz być także zainteresowany:

DS marca 2016

3 Test DS

3 DS BRM Wydajność

Adblock
detector