2015 Volvo XC90, samochód, który podnosi poprzeczkę

2015 Volvo XC90, samochód, który podnosi poprzeczkę

Trzeba było czekać warto, i wreszcie mamy wzrosła do nowej generacji Volvo XC90, bardzo specjalny samochód dla szwedzkiej firmy, ponieważ wiąże się z dotychczas niepublikowanych uwalnianie modułowej platformie SPA. Jako dobry produkt z pieczęcią Volvo, odpady technologiczne jest oczywiste, nie ignorując wyraźne zobowiązanie do jakości w ciągu siedmiu miejsc. Będzie on przybyć w czerwcu 2015 roku początkowo z dwoma silnikami Diesla D5 -The 225 KM i 320 KM benzynowy T6, ale później mechaniczny oferta zostanie uzupełniona o nowych wersjach, w tym plug-in hybrid spodziewać T8 Twin Engine 400 KM ,

2015 Test Volvo XC90

2015 Test Volvo XC90

2015 Test Volvo XC90

2015 Test Volvo XC90

Pierwszy i oryginalny Volvo XC90 randki 2002 a potem urodziła się z rozróżnieniem bycia wyprzedził swój czas. Od tego czasu, gorączka SUV nie zrobił nic, ale wzrost i wzrost temperatury w ciągu roku i szwedzkiej firmy grał ruch z Przewiduje się drugi XC90 generacji.

Nowe Volvo XC90 Jest to samochód, który minie przed i po w historii szwedzkiej firmy za pierwszy nowa platforma modułowa SPA (Scalable Architecture produkt). Korzyści z tego typu produkcji (w VW wezwanie MQB i PSA Peugeot Citroën jako EMP2) Nie wpływa na możliwości łączenia różnych elementów, tak że XC90 Teraz można korzystać z różne konfiguracje dotychczas nie do pomyślenia, takich jak różne rodzaje nadwozi, kombinacje podwozie i wnętrze i mechaniczny lub dostawy systemy trakcyjne szerzej, między innymi. Od tej podstawie będzie on realizowany w innych modelach nowo utworzonych. Ale najważniejsze platformy SPA jest zastosowanie nowych materiałów w produkcji lekkich, elementem, który umożliwił nowy XC90 być 150 kg lżejsze w porównaniu do swojego poprzednika.

2015 Test Volvo XC90to Nowa platforma SPA stosowane w nowy XC90 Nie tylko była znaczna oszczędność wagi (więcej lekkość = sprawność = większą elastyczność nad ich kontroli), ale również towarzyszy przyszłego stosowania różnych wzorów dla przyszłych samochodów. W przypadku XC90, estetyka może lub nie lubić, ale to, co jest niezaprzeczalnym jest ważne, aerodynamicznie advance, jako szwedzka firma przesuwa jedną Aerodynamiczny współczynnik Cx 0,29 (0,36 w stosunku do poprzedniej generacji).

Wnętrze jakość opieki

Ale skupmy się na prawdziwym bohaterem: Nowe Volvo XC90. Po pierwsze: jest to przedstawiane z lżejsze i sztywne podwozie, zakładając mieć 90 procent jej całkowicie nowych komponentów. podtrzymuje swoje konfiguracja wnętrza siedmiu osób, z trzy rzędy siedzeń Typ „duże” (trzeci nieco większa niż druga, a to z kolei nieco wyższe niż w pierwszym wierszu). Na drugi rząd składa się z trzech oddzielnych miejscach, mają jeden z regulacji wzdłużnej (do 15 cm do przodu), aby ustawić w przestrzeni wewnętrznej w zależności od potrzeb. Trzeci wiersz pozostaje Chowane i po zapisaniu pozostawiając dno komory całkowicie płaskiej bagażowym, z tą różnicą, że pozwala teraz może siedzieć dorosłych aż do 1,70 m wysokości z pewnym komfortem.

2015 Test Volvo XC90Sama marka szwedzki twierdzi, że zaprojektowany Tym bardziej luksusowe wnętrze, które jest zamontowane na Volvo, wszędzie stosowanie szlachetne jakości materiały, coś, co można zobaczyć na zdjęciach i może jesteś świadkiem pierwszej ręki po umieścić ich dowódców. W konsoli środkowej tej drugiej generacji XC90 Przyciski zostały usunięte, zostały zastąpione przez typ ekranu dotykowego tabletu z której można konfigurować i zarządzać praktycznie wszystkie funkcje pojazdu, podłączonych urządzeń kompatybilnych Android i systemy operacyjne firmy Apple. Siedzenia zostały zaprojektowane od podstaw i pochodzą ze standardową regulacją boczną i opcjonalne podgrzewane i wentylowane. Trzeci wiersz teraz ma własną kontrolę klimatyzacji, które zresztą dodaje nowy układ do oczyszczania powietrza w oparciu o zdolność filtrowania cząstek pyłku lub zanieczyszczeń znacznie bardziej wydajny i skuteczny.

2015 Test Volvo XC90I silniki?

nowy XC90 wykorzystuje nową rodzinę silników volvo, dużo bardziej wydajny i skuteczny, który opiera całą swoją architekturę w jednym bloku dwulitrowych silników benzynowych i wysokoprężnych czterocylindrowych ale z różnymi systemami doładowania do zabawy dla szerokiego zakresu uprawnień. W benzynie mamy T5 z 254 koni, T6, z kompresorem i turbo, 320 KM i T8 Twin Engine, klejnotem w Volvo. Jest hybrydowych ogłasza połączonej mocy 65,3 KM 400 mkg momentu obrotowego o średniej emisji z 60 g / km. Wykorzystuje bazę T6, który napędza przednie koła, co zwiększa silnik elektryczny 80 KM z tyłu. Posiada w pełni elektryczny zasięg 40 km. Nowa architektura rama łączy część elektryczną bez szkody pień przestrzeń wewnątrz. Diesel początkowo prezentuje D4 i D5, pierwszy z pojedynczym turbo, 190 KM i średnie zużycie 5 l / 100 km, a drugi typu twin turbo 225 koni oraz urzędnik średnie wydatki 6 l / 100 km. Wszystkie te stery, w momencie pierwszego wprowadzenia do obrotu -prevista XC90 będzie dostępne dla czerwiec- Diesla D5 oraz T6 benzyny; następnie podaż mechaniczny będzie dodanie każdej z tych wersji.

Szczegóły i więcej szczegółów

aktywów inteligentny system oświetleniowy oświetlenie Full LED oba reflektory i tylne światła, mniejsze niż zwykle kierownicy w SUV o podobnej wielkości (około 4,90 m długości), lusterko zakotwiczone bezpośrednio na prawych drzwi, aby zapewnić lepszą widoczność , szczególne wsparcie wewnątrz opuścić inteligentny kluczyk, relingi dachowe w tekście Według doniesień … nowe Volvo XC90 jest pełen luksusowych akcentów zmieszanych z innymi bardziej funkcjonalne i praktyczne. Dla miłośników designu i personalizacji, nowa generacja daje im różne możliwości dekoracji, w tym możliwość wyboru poza pręty chromowane, czarne lub więcej sportowych R-Design w zależności od wybranego wykończenia. Odnośnie dostępnych źródeł kół ze stopu, różnych wzorów o średnicy w zakresie od 18 do 21 cali.

2015 Test Volvo XC90Jak to ruszyć?

w tym pierwszy kontakt z nowym Volvo XC90, mile nas zaskoczyła jego zwinność i sportowy charakter. -dotada nasza jednostka testowa z pneumatycznych amortyzatorów wielomodowych konfiguracji systemu (Normalny, Dynamiczny i Eco Offroad) – byliśmy zaskoczeni jego opanowanie i dynamizmu. Wraz z dynamicznym trybie aktywnym i maszynowni 2,0-litrowym podwójnym systemem doładowania benzynowym T6 i sprężarki TURBO- nasze pierwsze ustalenia w sekcji dynamicznej są bardziej niż pozytywne, z adresem bardzo precyzyjny, bezpośredni i pouczające i stałe poczucie zimna krew (nasza jednostka wyposażeniowych a „hojny” opony środki 275/40 R21.

sprzęt nieskończoność

na bezpieczeństwo i jak zwykle w zakresie volvo, XC90 Oferuje on nieskończone systemów, w tym uderzające premierę dwóch urządzeń: system ochrony podczas opuszczania podjazd z realizacji aribags bocznej kurtyny dla wszystkich trzech rzędów siedzeń i automatycznego hamowania na skrzyżowaniach. Nie zapomnij System zabezpieczeń Miasto Safety, Jest działających poniżej 50 km / h, a także działa w nocy, i jazda asystenta korku, ruch kopiowania i kierunku samochodu, który nas poprzedza.

Volvo XC90 2015 Ceny

– D4 Kinetic: 53,900 euro (po lato)

– D5 AWD Kinetic: 59,471 euro

– D5 AWD Momentum: 64,376 euro

– D5 AWD Napis: 70,412 euro

– D5 AWD R-Design: 70,412 euro

– T6 AWD Momentum: 70,633 euro

– T6 AWD Napis: 76,909 euro

– T6 AWD R-Design: 76,909 euro

– TWIN T8 Momentum: 79,950 euro (ok koniec roku)

– TWIN T8 Napis: 83,459 euro (około roku koniec)

– T8 TWIN R-Design: 83,459 euro (stan na koniec roku w przybliżeniu)

Adblock
detector