Ateca siedziska: pierwsze pomiary i wrażenia z nowego SUV

Ateca siedziska: pierwsze pomiary i wrażenia z nowego SUV

Nie byliśmy w stanie prowadzić nowej siedziby Ateca, ale mieliśmy możliwość życia z nim kilka godzin, żeby go dotknąć, zmierzyć i poczuć jego jakość.

Ateca Seat: zdjęcia z naszego pierwszego testu

Ateca Seat: zdjęcia z naszego pierwszego testu

Ateca Seat: zdjęcia z naszego pierwszego testu

Ateca Seat: zdjęcia z naszego pierwszego testu

Mamy w końcu był w stanie żyć i poczuć na własnej skórze nowy Ateca Seat, SUV, które staną się trzecia noga marki, wraz z Seat Leon i Seat Ibiza, Najbardziej udane modele SEAT. Argumenty za sukces nie brakuje, jak udaje się zgromadzić w sobie najlepsze cechy tych pojazdów w modelu kompaktowego rozmiaru, bardzo szeroki, technologiczne i bardzo dobra prezentacja. Jeszcze nie wiem oficjalne ceny, które będą miały atec Seata, ale urzędnicy mówią, że marka będzie bardzo konkurencyjny, poczynając od około 20000 euro taryfy, która dodając promocje, będzie oferować ceny detalicznej w okolicach 18.000 euro.

Ateca Seat, które będą dostępne na rynku na początku przyszłego lipca, będą walczyć z uznanymi modelami takimi jak Hyundai Tucson, Nissan Qashqai, Kadjar Renault, Mazda CX5, Kia Sportage czy Volkswagen Tiguan, by wymienić najnowsze. Ale nie zapominaj, że sprzedaż będzie zarysować kilka innych segmentach rynku, takich jak kompaktowy lub minivanów, za jego wielką wszechstronnością użytkowania i przedziale cenowym. Jest to pierwszy, ale nie ostatni, jak siedzenie On przygotowuje ofensywa produktowa na tym terytorium, na większy i mniejszy, który pojawi się w nadchodzących latach.

Wnętrze Seat AtecaPodczas oficjalnej prezentacji mieliśmy okazję do badanie głębokość Ateca Seat ostrożnie, siedzieć, dotknąć, zmierzyć i poznać jej główne atuty. Właśnie jego powierzchowność rozmiar wydaje mądre posunięcie, gdyż oferuje całkiem zawierało wymiary zewnętrzne: 4,36 m Długie, 1,84 i 1,61 m szerokości. Ich kształty ciała, bardzo sześcienne, zapewniają doskonałą optymalizację przestrzeni wnętrza, gdyż ma szerokie siedzenia dla pięciu osób, z bagażnik w zakresie pomiędzy 485 i 510 litrów, zgodnie z ich układem napędowym, oprócz przedniej lub całkowitej, oparciach tylnych siedzeń mogą być składane w 40:60, może osiągnąć podwójną pojemność wnętrza. Płaszczyzny ładowania tylko 66 cm w glebie, co ułatwia wprowadzanie pakietów w bagażniku. Pod podłogą, można powiedzieć, w zależności od wykończenia i specyfikacji krajów z zestawu do nakłuwania, kołem zapasowym lub konwencjonalne.

Ateca siedziska: bardzo przestronny wewnątrz

Innym aspektem, który jest nam się podobało Jest oferując łatwy dostęp do obu przednich foteli i tylnej. Wysokość drzwi i podwyższonej pozycji siedzenia ułatwia wejście, ponieważ wysokość bioder jest bardzo blisko do położenia bazowego siedziska. Wszystkie fotele są w dużej szerokości, zwłaszcza na wysokości elewacji (97-104 cm, z przodu i z tyłu 99 cm), która pozwoli pasażerom komfortu podróży w dużym rozmiarze.

Jasne stanowisko kierowcy, podobnie jak Lew, ale znajduje się w wyższym położeniu, z dyszami napowietrzania szersze i więcej miejsca do małych przedmiotów. Wszystkie elementy sterujące są łatwo rozpoznawalne i są pod ręką, mocno podzielone. Posiada również dobrą wysokość koła Wspomaganie układu kierowniczego i głębię. System debiuty Keyless początek, ekran o wysokiej rozdzielczości 8-calowy łączność z jabłkiem ostatnia partia samochodów Auto Play i Androida, system Indukcja tensometryczny, elektryczny hamulec postojowy, automatyczna przyczepa piłka chowane, otwierania i zamykania klapy tylnej elektrycznego przez ruch stopy, plus reflektory High Power LED, Światła do jazdy dziennej stają się wskaźniki włączyć kierunkowskazy, etc. Jeśli chodzi o AIDS napędowych, oprócz systemu adaptacyjnego ziemia, Napęd Seat profilu, który pozwala wybrać teren być rozpowszechniane w celu zaspokojenia potrzeb przyczepność do środowiska, ma adaptive cruise control, zdolne do przyspieszania i hamowania autonomicznie do 60 km / h. Oczywiście, system Prowadzenie pasa pomoc, urządzenie hamowanie awaryjne, rozpoznawania znaków drogowych, lub Blind spot wykrywanie będzie obecny w niektórych wersjach nowa Ateca Seat.

W zakresie silników i skrzyń biegów, jak już powiedziano masz dostępne wersje 115 190 KM. Przekładnia manualna sześć prędkości zarówno dla 1,0 i TDI oraz TSI małe. DSG 7 prędkości TSI 150 KM tylko koła i DSG sześć prędkości w 2,0 TDI 190 KM.

Wnętrze Seat AtecaAteca siedziska: oficjalne dane techniczne i własne dane techniczne

Wymiary zewnętrzne:

Długość (4363 mm) Szerokość (mm 1841), wysokość (1611 mm)

Rozstaw osi: 2630 mm

Porter:

Max. (126 cm), min. (100 cm). Głębokość: 81 cm

Podajnik wysokość: 54 cm

Załadunku samolotu: 66 cm

Ładowanie szerokości usta: 114 cm

Ładowanie usta wysokość: 88 cm

Pojemność: 485 litrów w wersji 4×4

Pojemność: 510 litrów w wersji 4×2

Tylne siedzenia:

Szerokość: 139 cm / wysokość: 99 cm / 73 cm długości nogi

Przednie fotele:

Długość: 105 cm / maksimum Szerokość: 145 cm / Wysokość przedniego: 97-104 cm

opony:

17 A19 cala maksymalna 245/40 R19 opony

zawiesiny:

zawieszenie McPherson z przodu, tylna skrętna 4×2 (115 i 150 KM), 4×4 tylne wielowahaczowe Prześwit wersje 4×4: 18.1 cm

Skrzynia biegów:

Manualna 6-biegowa. TDI i TSI silniki DSG7 w TSI 150 KM 2.0 TDI DSG6 w 150 i 190 KM.

TDI i TSI 150 KM manualna lub DSG i 4×2 lub 4×4, 190 KM TDI 4×4 tylko i DSG6

wykończenia:

Reference, Style, Xcellence i FR (luksusowy lub sportowy)

Opcje:

przyczepa piłka automatyczne chowany

Silniki autorskich:

TDI 115 i 150 CV TSI 150 ACT 3 cylindra 115 KM wyłącznie ręcznie i tylko 4×2

Cechy: 2.0 TDI 190 KM

0 do 100 km / h: 7 sekund

Prędkość maksymalna: 212 kilometrów na godzinę

Zużycie: 5 l / 100 km

Pojemność zbiornika paliwa:

50 litrów 4×2 / 55 wersji 4×4 litr

Emisja CO2:

Od 112 do 141 g / km CO2

Możesz być także zainteresowany

– Ateca siedziska: wywiad z burmistrzem Ateca

– Ateca siedziska: postrzegane przez jej projektanta, Mesonero-Romanos

– Ateca Seat: Seat dlaczego warto wybrać tę nazwę?

– Ateca Seat: zdjęcia i SUV hiszpański finał dane

Adblock
detector