Jaguar F-Pace 2018: większa moc i mniejsze zużycie dla angielskiej SUV. Cokolwiek staraliśmy!

Jaguar F-Pace 2018: większa moc i mniejsze zużycie dla angielskiej SUV. Cokolwiek staraliśmy!

Zakres Jaguar F-Pace otrzymuje szereg ulepszeń, w tym oferta została uzupełniona o 240 KM wariantu napędowego i benzyny dwóch nowych 200 i 250 KM.

Jaguar F-Pace 2018, jazdy. Najlepsze zdjęcia

Jaguar F-Pace 2018, jazdy. Najlepsze zdjęcia

Jaguar F-Pace 2018, jazdy. Najlepsze zdjęcia

Jaguar F-Pace 2018, jazdy. Najlepsze zdjęcia

jaguar tylko zaktualizowane SUV F-Pace z szeregu ulepszeń, w tym debiut ostatnia silniki Ingenium, z nowym Olej napędowy i benzyna 240 KM 2,0 czterocylindrowy warianty 200 KM i 250 KM. Nowe silniki obietnica wyższa efektywność, niższe koszty utrzymania i zwiększona wydajność.

Oprócz nowej mechaniki są dodawane Nowe funkcje komfortu i bezpieczeństwa, dostępny również w salony XE i XF.

Jaguar F-Pace 2018: nowe silniki

utrzymuje architektura czterocylindrowy znany jako Jaguar i Land Rover w, ale dodaje nowy silnik Ingenium benzynowy czterocylindrowy dwie potęgi i nowy silnik wysokoprężny o mocy 240 KM. Nowe silniki Ingenium 2,0 benzyna czterocylindrowy 250 KM 200 KM Obejmują one wysoką zawartość aluminium składników o małym współczynniku tarcia w celu zwiększenia wydajności i dynamikę.

na zewnątrz, Wersje z silnikiem 200 KM nosić emblemat 20T, podczas gdy jednostki 250 KM są identyfikowane na podstawie rejestracji 25t.

Jaguar F-Type 2018 Zakres diesel jest wzmocnione wraz z wprowadzeniem silników wysokoprężnych Ingenium 2.0 twin-turbo czterocylindrowy i 240 KM, który oferuje ponad 50 mkg torque i nazywa 25D.

trawić więcej figury mocy i momentu obrotowego poprawiły tłoki, wał korbowy i wtryskiwacze, Jest Pierwszy silnik czterocylindrowy o Jaguar Land Rover podwójnym turbo. Sekwencyjny konfiguracja umożliwia zwiększenie mocy przy wysokich prędkościach podczas poprawy zdolności reagowania na niskich obrotach.

Nowe silniki benzynowe zawierają podwójne turbo aby usprawnić dostarczanie zasilania i mieć Ciągły i sterowanie systemem zmiennych faz rozrządu zaworów elektrohydraulicznych funkcja. Mają też Nowe połączenia wtryskiwacza do iniekcji 200 bar zawierająca nowe wzorce element centralny i natryskowe w celu zmniejszenia emisji. W nowym silniku Kolektor wydechowy jest zintegrowana z odlewem głowicy cylindra do cyrkulacji płynu chłodzącego przez kolektor skrócenia czasu ogrzewania. Wariant 25t, 250 KM, ogłaszając 37,2 Nm od 1.200 obr./min, Jest on dostępny z automatyczną skrzynią biegów i napędem na dwa lub cztery koła. ogłasza przyspieszenie od 0 do 100 km / h na 6,8 sekundy, zużycie paliwa 7,4 l / 100 km, a mniej niż 140 g / km CO2.

Jaguar F-Type 2018Jaguar F-Pace 2018: wygoda

Z okazji zmiana zakresu 2018, Przednie fotele zostały ulepszone przez wprowadzenie zagłówek z bocznymi wstawkami, zmotoryzowany regulacją wysokości i boczne obsługuje instrukcje.

teraz Technologia Dual View Pozwala to kierowcy i pasażera z przodu, aby wyświetlić różne ekrany rozrywkowe uzywajac centralny ekran dotykowy 10 cali. system InControl Touch Pro jest dostępna, gdy określony i pozwala kierowcy postępuj zgodnie z instrukcjami nawigacji satelitarnej, podczas gdy pasażer może korzystać z tego samego ekranu, aby oglądać telewizję.

zapewniają również nowe funkcje zabezpieczeń, Wykrywanie ruchu do przodu, formowanie w systemie komór obwodowych, i to jest zaprojektowany, aby pomóc kierowcy, gdy widoczność jest ograniczona przednią. Korzystanie z aparatu z przodu willi z widokiem znajduje się na ruszcie, system wykrywa obiekty, które przecinają ścieżkę pojazdu i zapewnia wizualne ostrzeżenie w centralnym wyświetlaczu, gdy wykryje potencjalne zagrożenie.

Wytyczne do przodu pojazdu również Jest to część systemu komór peryferyjnych i pomaga zlokalizować pojazd podczas manewrowania przy niskich obrotach. system To działa w połączeniu z przednich czujników parkowania i zapewnia wizualną reprezentację nałożony pojazdu występy wskazujące kierunek zbieżności kół.

2018 Jaguar F-Type krytyUlepszenia również wnętrze, nowe kolory na desce rozdzielczej, a teraz Portfel Prestige i wykończenia zapewniają kierownicy sport serii projekt.

Jaguar F-Pace 2018: dobra wydajność

Podczas krótkiego lądowania przez obrzeżach Frankfurcie, w Niemczech, mieliśmy okazję do jazdy na autostradzie wyposażony w nowy czterocylindrowy Ingenium wersji silnika i 240 KM. Jedną z głównych zalet tego silnika jest to, że Jest on pokazany znacznie lżejsze niż V6 warianty, co wyraźnie poprawia zwrotność na obszarach twisty. Prawdą jest, że nie dostarcza odpowiedzi i miałkości nałożenia sześć cylindrów, ale nie za daleko.

Od bezczynności zapewnia silną odpowiedź i uzyskuje dane przyspieszenia i odzyskiwanie środków bardzo zadowalający, natomiast Zużycie stabilizowane są w pobliżu 7 l / 100, gdy prędkość jazdy stabilny 120 kilometrów na godzinę. osiem-biegową automatyczną skrzynią biegów pomaga dużo, aby utrzymać wysoką rejs przy silniku pracującym na niskich obrotach, co nie tylko przyczynia się do obniżenia wartości zużycia, ale także do zmniejszenia poziomu hałasu.

Możesz być także zainteresowany

– Jaguar XE SV Projekt 8: Jaguar koniec historii

– Porównanie: BMW X3, Mercedes GLC i Jaguar F-Pace, co jest lepsze?

Adblock
detector