FR Seat Ateca: ceny testowe sportowy wideo Ateca

FR Seat Ateca: ceny testowe sportowy wideo Ateca

Ateca próbowali nowy FR siedzenia, sportowy SUV hiszpańskiej marki sprzedaje już silników wysokoprężnych i benzynowych 150 i 190 KM.

Ateca FR Seat przybywa

Ateca FR Seat przybywa

Ateca FR Seat przybywa

Ateca FR Seat przybywa

Pierwszy z melee Ateca Seat FR, wersja z bardziej dynamicznego podejścia do pełnego zakresu tego kompaktowy SUV. Podejście to nic nowego modelu szybko obserwować w jaki sposób obraz charakteryzuje się zderzaki w kolorze nadwozia, różne wkładki aluminiowe, kraty malowane czarny błyszczący, logo FR na stelażu i tylną klapę, ekskluzywne koła 18 lub 19 cali i oznaczone tylny spojler.

dostęp do wnętrze Ateca Seat FR i wyjątkowość jego wnętrzu jest również power elegancki i ekskluzywny czarna tapicerka który kontrastuje z czerwone przeszycia, motyw, który dociera także kierownicy lub dźwignią zmiany biegów, a towarzyszy aluminiowe pedały lub FR logo na dekoracyjne zespołu, który znajduje się na progu.

Ateca Seat FRFR Seat Ateca, dwa TDI i dwa EcoTSI

Ateca Seat FR Jest on dostępny w dwóch wariantach wysokoprężnych, zarówno oparte na silniku 2.0 TDI, z uprawnieniami 150 lub 190 KM, zawsze 4Drive napęd na wszystkie koła, z manualną sześciobiegową skrzynią biegów w mniej potężnego automatyczną skrzynią biegów DSG i dwusprzęgłową siedem-szybkości w wyższej wydajności. Alternatywą jest silnik benzynowy 1,4 TSI 150 KM, z ceną 31,340 euro oceń go przy 27,840 On jest zdyskontowana i jeżeli zakup z brand- zaznacza krok dostęp do zakresu jest finansowane. Można sprawdzić cały zakres cen Ateca FR Seat tutaj.

Ateca Seat 1.4 TSI 150 KM dostępny jest z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, ale można również zamontować automatyczna siedem-biegowa DSG Więcej- 2.150 euro, w obu przypadkach z napędem na przednie koła. Którzy chcą zdecydować się na AWD 4Drive należy wprowadzić dodatkową inwestycję 2,660 euro, ale istnieje również możliwość łączenia systemu 4×4 z automatyczną DSG, w tym przypadku wersji sześciobiegową 1,510 euro więcej.

Ateca Seat FRAteca FR Seat: 2.0 TSI 190 DSG7 4Drive

Ale pod maską jednostki Przeprowadziliśmy Ateca Seat FR najnowszy mechanika było, propelent 2.0 TSI 190 KM, że zawsze wiąże się z automatycznym DSG7 i AWD 4Drive. Kręciliśmy pierwsze kilometry dróg ekspresowych, które omijają Madryt i od razu zauważył, że Wyjątkowa gładkość pracy Ten silnik benzynowy, który popycha bardzo dobrze z niskich obrotach. Ta wersja jest w stanie przekazać 0 do 100 kilometrów na godzinę w 7,9 sekundy i Prędkość maksymalna wynosi 212 kilometrów na godzinę. W obszarach, w których możemy blokują również zobaczyć jak szybko zmienia pokazujące przekładnia, jeszcze bardziej zwinny jeśli mamy wybrać Program Sport, ale nawet tryb sportowy z dużą gładkością.

Przyjdź do portu Navacerrada i postanowił wykorzystać aktywne podwozie wyposażając nasze FR Ateca siedzeniu. Korzystanie z selektora napęd profilu Możemy zdecydować, co wolimy ustawienia zawieszenia w dowolnym momencie: Comfort, Normal lub Sport. W tym przypadku niższy zawieszenie 10 mm, umieszczając ciało SUV bliżej asfaltu. Zwrotnica czuć zmienia również stopień pomocy w zależności od wybranego programu i zarówno wejście i zejście portu rolniczych drogi wzdłuż krętej trasie z „siedmiu buntów” sprawdź skuteczne zachowanie Ateca FR Seat, rysunek dużo finezji krzywe z rolką bardzo zadowolony i zawsze oferuje niezwykły poziom komfortu ciała.

Ateca Test FR SeatAteca FR siedziska: kompleksowa

Jeśli zdecydujemy się zrobić Manual-sekwencyjne stosowanie zmiana z łopatkami przy kierownicy, radość osiągnie wyższy stopień, ale możemy również skorzystać z adaptive cruise control w szybkim lub skorzystać asystenci napędowe są częścią standardowych funkcji FR Seat Ateca, jako skuteczny sposób Descent Control Możemy też spróbować na krótką wycieczkę off-road oraz w prowincji Segovia.

Przepis Ateca Seat FR Pełne reflektory LED zawiera pojazd sterowania w martwym punkcie i ruchu kamera cofania 360, Czujniki parkowania, System nawigacyjny Ekran 8 „” Pełny link i bramka z otworem elektrycznego i głośnomówiący funkcyjnych. SUV, który nie zaniedbuje technologii, ale z zabawy jazdy jest zapewniona, biorąc pod uwagę odczucia że opuścił nas wersji 2.0 TSI 190 KM DSG7 4Drive.

Adblock
detector