GLA Mercedes 200D: test SUV wszystkich pomiarów

GLA Mercedes 200D: test SUV wszystkich pomiarów

GLA jest jednym z gwiezdnych modeli mercedesa i po prostu odnowiona. Z wielką projektowania i wielkiej osobowości, staramy się mierzyć ten nowy SUV w wersji diesel 136 KM.

Testowaliśmy nowy Mercedes GLA 200D, Wielkiej SUV!

Testowaliśmy nowy Mercedes GLA 200D, Wielkiej SUV!

Testowaliśmy nowy Mercedes GLA 200D, Wielkiej SUV!

Testowaliśmy nowy Mercedes GLA 200D, Wielkiej SUV!

Kiedy przybył w 2013 jako odmiana SUV Klasa A, wielu postrzegane jako kolejny kompaktowy użytku Mercedes GLA, zdefiniowane, tak, charakterystyczny wzór. Dziś nadal dysponuje sylwetkę i coupe na nieznacznie podniesiona platforma Zabiorą cię zobaczyć model stereotypy poza rynkiem.

Mercedes GLA 8 cm wyższa niż klasa A, ale nadal 10 cm niższe (1,49 m łącznie) niż Q3 Audi, na przykład. Można nawet mieć go w opcjonalne sportowe zawieszenie, 15 milimetrów zmniejszając wysokość aby uczynić go bardziej "kompaktowy" jeszcze; również zdecydować dla zawieszenie "off road", z którego podnieść w tym przypadku 30 mm standardowej wysokości, a zatem prześwit, ale nadal pozostaje poniżej średniej kompaktowych SUV.

GLA Mercedes 200D: sensacje

Dlatego jazdy Mercedesa GLA ma własną definicję, bardzo szczególności. Spojrzeć na odczucia z jazdy, która zabierze Cię, zobaczyć i dotknąć wiele sportowej i jakości… na wysokości niewiele większej niż w konwencjonalnej Compact. Zgodnie z projektem, kształtów i światła również daje taką dodatkową przestrzeń, która odnosi się do SUV ciała. Z przodu, entuzjastyczny kierowca będzie zintegrowany prawie jak coupe sportowy. Jako taki, fotele, kierownica, suportu (elementy opcjonalne AMG linii, jak widać na zdjęciach), skrzynka ogląda … wszystko zabierze cię cieszyć się doskonała prezentacja, ergonomia i styl jazdy.

Mercedes GLAZa scenariusz w nowym Mercedes GLA jest ona podobna. Fotel ma bardzo wyraźny stołowej 2 + 1 miejscach, z twardej podniesionej części centralnej. Tylne słupki przednie, sportowe seatbacks także "penalizuje" przestrzeń tam, niezależnie od tego, co mówi metr.

SPACE Mercedes GLA 7G-DCT 200d
szerokość przód 139 cm
Rozstaw kół tylnych 133 cm
wysokość z przodu 88-95 cm
wysokość tył 92 cm
na nogi 72 cm
tułów 340 litrów

I ruchomych, nie czują się 200d Mercedes GLA niosą ze sobą "nieporęczny" SUV, ale raczej dynamiczna kompaktowy. Pisa firma, Skierowana jest ona zakrzywiona bardzo naturalnie i wkrótce przenosi całą pewność szybko jeździć na wszystkich rodzajach dróg. otrzymujesz Centrum dużo dotyk i stabilność liniowy a krzywa po minimalnej walcowania, prowadzony jest szybkie i łatwe. Nie wyglądasz lub czuć w samochodzie "ostentacyjny",

Mercedes GLA zatem zwrotny SUV symetryczne reakcje i nie ukrywa okrągły z powrotem, jeśli zmusić marsz między krzywymi. Elektronika interweniuje potajemnie, wywoływania i / lub skorygowania ich zachowanie podczas pokonywania zakrętów. dowód dobre maniery jest ich zdolność i sposób, aby ograniczyć, w wybitnych i bardzo rozliczonych dystansach. Na podstawie opcji, a w tym również napęd na wszystkie koła, można sprawić, że GLA zdolny SUV off-road, ale jak to jest norma ta GLA 200d, masz solidne podstawy do walcowania na drogach z pewną nonszalancją, aby nie dotykać jego spodu i nie czuć się jak pokonać go na mniejsze lub większe dziury.

GLA Mercedes 200DGLA Mercedes 200d Silnik i wydajność

Nadal obecny w nowy Mercedes Diesel GLA blokowania 2,1 litra, czekając na ultranowoczesny silnik aluminium 2.0 Wydany przez nową E-Class pochodzi z pokolenia na pokolenie i GLA. Nie dlatego należy mieć to 2.1d jest wada, a nie w ogóle, w świetle wyników. W każdym razie, może się wydawać, "wiele silników" Ze swej wysokim przemieszczenie tylko 136 KM (audi BMW oferta 150PS z dwóch oddzielnych 2,0 litra), ale nie do objętości i ciężaru silnika (wyższa niż równoważnej 1,6 diesel), popycha przy niskich prędkościach do organu 2 litrów i zużywa 1,6 ,

ZUŻYCIE Mercedes GLA 7G-DCT 200d
zużycie miasto 6,6 l / 100 km
zużycie Highway 4,8 l / 100 km
Średnie zużycie paliwa 5,5 l / 100 km

W porównaniu do innych silników 1.6 diesel podobna moc to 2.1d Mercedes najpierw wyjątkową szybkość. Dostawa jest pełny i progresywny od obrotów biegu jałowego w skali GLA, bez gwałtownych zmian, z bardzo spójny przyspieszeniem w całym zakresie obrotów. Nie ma potrzeby, aby skanować górną powierzchnię do zaoferowania wszystko, co daje mu. Ich maksymalne wartości wkrótce zatem, że w prawdziwym życiu 2.500 obr./min są wystarczające, by sprostać sowicie.

związany Podwójne sprzęgło 7 biegów 7G-DCT, zmiany w krótkich odstępach czasu w Mercedes GLA 200D i doświadczyć jego 7th bieg jest w pełni sprawny przed 1500 obr./min. Na drodze, tuż przy 2000 obr./min do uruchomienia przy 120 km / h oraz posiada wystarczające zasoby, aby uzyskać prędkość bez redukcji biegów. Są CV "pecherones"Które pozwalają znacznie zastępującego podczas przelotu i konsekwencji zobacz połowa konsumpcji w drodze wyjątkowo niskim.

Połączenie jest również atrakcyjny dla innych liczb i wrażeń. Ich zgodne z Push bezczynnych pociąga za sobą duże przyspieszenie, czuć rozpuszczalnik Mercedes GLA w każdej sytuacji. 7G-DCT jest wygodny w użyciu (dźwignia znajduje się za kierownicą) oferuje wysoki komfort i ingeruje w ich dobre osiągi i zużycie. Ma Tryb ECO (jak również Comfort i Sport) Który rozłącza kiedy przyspieszyć, aby skorzystać z bezwładności samochodu, a także tryb indywidualny, w którym możemy ustawić zmianę jako ręcznym sekwencyjnym i kierują nas zmiany biegów z łopatkami przy kierownicy.

WYSTĘPY Mercedes GLA 7G-DCT 200d
ACEL. 0-100 km / h 8.79 s
ACEL. 0-1000 metry 30.6 s
Wyprzedzania 80-120 km / h 6,56 s
Głośność 100 kilometrów na godzinę 68,0 dB
Głośność 120 kilometrów na godzinę 69,0 dB
Hamowanie ze 140 km / h 70,1 m
wagi 1,576 kg

Mercedes GLA: nowa technologia

Z odnowienia nowa Mercedes GLA Był to także włączenie nowych technologii i wzbogacić wyposażenie. SUV otwiera komory rzutowania Antena i obwodowy wizja samochodów i Hands-Free dostęp i wyjścia. Dzięki tej opcji, pokrywa bagażnik ma napęd elektryczny, z zestawu głośnomówiącego minięciu nogą pod zderzakiem. Dostają także fPierścienie LED wymiana podwójnego ksenon. Lampy takie zawiera standardowe wyposażenie i możliwości, funkcje i jakość oświetlenia są doskonałe.

GLA Mercedes 7G-DCTOstatecznie, Nowy Mercedes GLA odgrywa w formacie SUV charakterystyczny styl, Wystarczy zobaczyć, a także poczuć się jak kompaktowej boiska sportowego. I że drzwi do wewnątrz również: SUV bardziej emocjonalny niż funkcjonalny, wysokiej jakości, technologii i doskonałej wydajności.

Zniżek (kwiecień 2017) Mercedes GLA 7G-DCT 200d (od 36.000 euro)

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie nowe samochody i SUV Mercedes roku 2020

GLC Mercedes, Audi Q5 i BMW X3 SUV, co jest lepsze?

Mercedes GLB 2018 pomiędzy GLA i GLC

Adblock
detector