Seat Leon 1.4 TSI FR ACT 150 KM, samochód dla wszystkich

Seat Leon 1.4 TSI FR ACT 150 KM, samochód dla wszystkich

Seat Leon 1.4 TSI 150 KM FR ACT jest w stanie zadowolić wszystkich; szybkie i wygodne podczas GTI, idealny do długich podróży, bardzo zwinny i surową miasta. Samochód, który pasuje do wszystkich.

Samochód dla wszystkich Seat Leon 1.4 TSI FR 150 CV ACT

Samochód dla wszystkich Seat Leon 1.4 TSI FR 150 CV ACT

Samochód dla wszystkich Seat Leon 1.4 TSI FR 150 CV ACT

Samochód dla wszystkich Seat Leon 1.4 TSI FR 150 CV ACT

Seat Leon FR 1.4 TSI ACT które są zainteresowane w tym teście nie jest dokładnie najbardziej skromna wersja zakresie. Jest to sprawiedliwy kompromis, który sprawia, że ​​bardziej interesujące, jeśli to możliwe. Że mechaniczne 1.4 TSI już wiedział z innymi samochodami oraz w różnych konfiguracjach uprawnień. I wszystko, co zawsze mi się podobało. jest jeden z silników zaprojektowany okrągłych Grupy VW. Ale on nigdy nie próbowaliśmy jest odłączenie układu cylindrów ACT który teraz oferuje ten silnik i Lew przybywa z tej interesującej władzy 150 KM. Tak przekonujące powstał do ukończenia testu długoterminowego z mechaniki z tej innowacji technologicznych.

w Seat Leon FR 1.4 TSI ACT System AKT (cylindry zarządzania czynnej) dezaktywuje Cylindry 2 i 3 pomiędzy 1500 a 4000 obrotów na minutę, para pomiędzy 25 i 100 nm, i zawsze przy niskim i średnim obciążeniu gazem pedału przepustnicy. Wszystko to brzmi świetnie, ale byłem ciekaw, aby zobaczyć jak to działa. Uczucie systemu ACT pierwszą osobą krążącego we wszystkich sytuacjach. Dobrze, wynik jest nie mogę nic powiedzieć. ponieważ Nic nie czuję. Brak notatek, które wprowadzają coś specjalnego do silnika. Nie dostrzegają w żaden sposób, że cylindry są odłączone. Wystarczy wiedzieć, że tak się dzieje, ponieważ powiadamia na desce rozdzielczej, gdy wyłączony. Ale nic, albo zmienić tryb dźwięku silnika nie zauważyć, spadek wydajności, nic. I to jest najlepsza wiadomość.

w Seat Leon FR 1.4 TSI ACT jedyny raz, kiedy zauważalny że cylindry są wyłączone jest gdy idziesz do stacji benzynowej. Zużycie jest zmniejszona obliczoną jako producent 0,4 l / 100 km średni. Chociaż to wszystko zależy od sytuacji i jazda to zrobić. Na przykład, przy stałej prędkości 50 km / h na 3 i 4 biegu jest poinformował, że oszczędności wynosi 1 litr / 100 km; i 5 biegu przy 70 km / h niskie zużycie 0,7 litrów / 100 km. Są to dane oficjalne, ale udało nam się znaleźć, żeby tak było. System ten pozwala na rozłączeniowy podejście do silników benzynowych cylindra zużycie oleju napędowego lub podstawowych cylindrów coraz mechaniki silnika. Ponieważ system ACT może mieć doładowany czterocylindrowy silnik rightsizing gdy musimy dobrą moc i dwucylindrowy 700 cm3, aby zapisać kiedy nie wymagają dużo energii do poruszania się.

z Seat Leon FR 1.4 TSI ACT mamy najlepsze z dwóch światów: the moc z GTI i konsumpcja narzędzie bliźniak. Z tym silnikiem wisienką na torcie nowego Seat Leon został osiągnięty. Ponieważ nie zrzeczenie się znacznie mniej genialny występ. Nie zapomnę tego ukryć pod maską 150 KM, która, jak widzieliśmy, wiele więcej. W hamowni udało nam się osiągnąć nie mniej niż 165,6 CV Maksymalna moc, która jest o 10% więcej niż to, co mówi producent. Nie sprawdzaj u koni brakujących do sportowej jazdy, jeśli jest to pożądane, ponieważ, jak wspomniano, Rama może wszystkich. Zwłaszcza z tego Wersja FR i opcjonalne koła 18” jazda naszą jednostkę, której granica stabilności jest bardzo wysoka. Nie wspominając moment obrotowy, który jest zaskakujące dla jego przemieszczenia. prawie Doszliśmy 30 MKG ledwo 1850 obrotów na minutę, ale krzywa momentu ma powyżej 25 mkg od 1500 do 4500 obrotów na minutę rpm. Ponadto okazuje się bardzo dobrze, dlatego maksymalna moc zbliża się do cięcia przy 6.300 obr./min.

z Seat Leon FR 1.4 TSI ACT mamy jeszcze okrągłą wersję modelu okrągłe. Chociaż, jak najlepiej ostatecznego wniosku, po przeprowadzeniu takiego dokładnego testu na miesiąc, nie chce zwrócić samochód … to jest to, że samochód jest bardzo dobry. A to, co dzieje się w tym Leon 1.4 TSI FR 150 CV ACT.

Możesz być także zainteresowany

Seat Ibiza 1.4 TSI testu ACT

Volkswagen Passat 1,4 TSI ACT test

Adblock
detector