Peugeot 308 2017: Testy i Ceny nowy kompaktowy

Peugeot 308 2017: Testy i Ceny nowy kompaktowy

Peugeot kontynuuje wyścig, aby spróbować stać najlepszych producentów, ogólnych i odnowienie swoich kompaktowych 308 powraca do kroku naprzód. Już próbowaliśmy!

Peugeot 308 2017: próbowałem!

Peugeot 308 2017: próbowałem!

Peugeot 308 2017: próbowałem!

Peugeot 308 2017: próbowałem!

Jak podróż. Ile będą one przyczynić SUV Peugeot 3008 Peugeot 5008 i w tym wyścigu, w którym Peugeot kontynuuje szybko, umacniania się jako „głowa myszy” . Teraz mogą pochwalić się jednym z Pierwsze alternatywy zakupu wśród tych, którzy nabyć Volkswagen … Albo odwrotnie: ci, którzy kupić Peugeot Pochodzą one spojrzeć na to, co oferuje VW. To sprawia, że ​​w tym roku Peugeot z Peugeot 308 i VW Golf, jego naturalny rywal, modele ciekawie niemal jednocześnie premierę odnowioną produktów. Dla Peugeota, tak, nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć tajne składniki … prawda?

wszystko Informacje o głównych innowacji w zakresie Peugeot 308, że marka dotąd pod warunkiem, że mają go tutaj, ale teraz mamy już okazja uzyskać kontrole i spróbuj niektóre z nowych silników na fakturze. Należy jednak masz już przerwa czytać główne zmiany, wyjaśnić kilka szczegółów w stosunku do głównych nowości mechanicznych premiery Peugeot 308 2017 i jego Pierwsza pochodzi od czasu wystawienia na sprzedaż: w czerwcu i można zamówić (the ceny, z rabaty i specjalne promocje 4000 euro Obejmowały one, odstąpić od 15,850 euro w przypadku 5-drzwiowej oraz z 16,650 euro SW rodzina) Chociaż Dostawy będą realizowane od września. Pamiętam, że w związku z tym, że zarówno 1,5 BlueHDi 130 KM 1,2 PureTech jako identycznej mocy są fabrycznie nowe silniki, natomiast w dziedzinie skrzyń biegów, nie będzie 8 Stosunki automatyczne Nowa ustawa o BlueHDI 180 KM i nową 6-biegową manualną skrzynią biegów wspomnianym silnikiem benzynowym. W przypadku oleju napędowego, zidentyfikuje nową BlueHDi łatwo: dla swojego nowego silnika. 1.6 BlueHDi być sprzedane w ciągu pierwszych miesięcy Silniki marketingowe nie są daleko od tej pory, ale ważne jest, aby rozważyć ten szczegół.

Peugeot 308 2017W przypadku benzyny idzie mniej więcej tak samo: Zupełnie nowy 130 KM 1,2 PureTech (Dlatego też Euro 6c) otrzymuje od września do obecnego silnika o tej samej nazwie i moc, a jej nową skrzynią manualną 6 stosunki nie dotarli aż pod koniec roku. w Październik powitają BlueHDI / 180 ze wspomnianym automatyczną skrzynią biegów Aisin 8 relacji. Jak mówię, są one małe niuanse jeśli trzeba być ostatnim. W niektórych przypadkach będzie to warto czekać; w innych może nie tak dużo.

Peugeot 308 1,5 BlueHDi / 130: “czystsze” mniej zatrzymany

z tego Silnik wysokoprężny 130 KM 1,5 BlueHDi, Peugeot jest z wyprzedzeniem w czasie w sprawie emisji. Jeśli bieżący 6b euro (1,6 BlueHDi) są wymagać nowy skręcają od września tego roku, kiedy to wejdzie w życie nowe regulacje zanieczyszczeniom Euro 6c, Peugeot idzie jeszcze dalej z tym nowym 130 KM 1,5 BlueHDI, Silnik w stanie sprostać Wymogi nakładane nawet w 2020 roku. A teraz zobaczmy, co przyniesie ten nowy silnik. W treści technicznym, silnik ten zapewnia dużo, czyli równowartość nie mniej niż 200 patent. Zwraca butt 16 zawór, nowy turbo, układ wtrysku poprawiły, zwłaszcza, nowy katalizator i filtr cząstek zintegrowany pułapka deNOx dwufazowe. Peugeot jak dotąd żadnego zużycia, ale cytuje Redukcja 4 procent do 1,6 BlueHDi 120 KM. W odniesieniu do tego silnika, nowe 130 KM 1,5 BlueHDi się tych 10 KM więcej na wysokości górnej 250 rpm (3750 obrotów na minutę), natomiast maksymalny moment obrotowy jest identyczny w obu silnikach zarówno pod względem wartości, 30.59 MKG, jak tempo, w którym stwierdza się: 1750 rpm.

Peugeot 308 2017Jest oczywiste, że tylko korzyści dla środowiska raportowanie nowy silnik jest nieskończenie bardziej zalecana, chociaż Nie jest to śmigło, które pozwala nam zapomnieć silnik, który docelowo zastąpi czas w miesiącach. Jego najlepsza jakość bezdyskusyjnie liniowe dostarczanie mocy i momentu obrotowego, poprawę już ogromną elastyczność 1,6 BlueHDi. zwiedzania także łatwiej w overrevving, przewyższał ten obszar maksymalnej mocy. Ale jego odpowiedź na przepustnicy Czułem się mniej spójne i bardziej sztuczna: reakcja nie zawsze jest proporcjonalna do zapotrzebowania na moc z akceleratora Państwo zażądać. Z pewnością nie wiele mniejsze przesunięcie, ale również, że nowe przetwarzania mocy „chemiczne” i debugs cząstek i szkodliwych gazów w przewodzie wylotowym, wówczas praktycznie kolektora. Sam silnik utrzymuje przeprowadzce do Peugeot 308, Morze 5 drzwi lub rodzina, z wystarczającą ilością zręczności, ale także kosztem częstszego korzystania z zmiany biegów, Czyje zmiany kursowe również zostały jeszcze zgłoszone. Nawiasem mówiąc, w Peugeot oni już zauważyłem Zmiana tendencji popytu na paliwa silnikówBenzyna nadal wzrost sprzedaży na rzecz osób fizycznych.

Peugeot 308 2017: Dobre zachowanie odniesienia

Jak dla dynamicznej, Peugeot nie zgłosił żadnej pracy pod nadwoziem, chociaż na zewnątrz silnika, Czuję Peugeot 308 spokojniejszy, ale również bardziej spójne na drodze. kabina, bez istotnych zmian w konstrukcji lub geometrii (tak w urządzeniach napędowych i asystentów, gdzie wszystkie nowe urządzenia prezentowane w SUV 3008 i 5008) nadal ma doskonałe materiały i korekt, choć wciąż brakuje przycisków skrótów do funkcji. Na szczęście ekran centrum jest szybsze niż wcześniej. Jak dla dynamicznej, Peugeot 308 2017 to jeden z tych samochodów, w których zawieszenie wydaje się ani zbyt twarde ani miękkie: gwarantuje doskonały komfort i wysoką wydajność w każdym momencie. Wkrótce będziemy również wspiąć się na sportowej wersji GTi, która, nawiasem mówiąc, są też nowe funkcje: pożegnanie wersja zakresie od 250 KM, 270 KM jest jedynym poziom mocy obecnie dostępne.

Możesz być także zainteresowany

– 5008: SUV, który zapewnia do 15 różnych rodzajów masaży

– Podobnie jak Peugeot 3008 SUV? Najlepsze wersje kupić

– Peugeot 308 rywale: Honda Civic, VW Golf, Opel Astra i Hyundai i30

Adblock
detector