Dacia Sandero vs Seat Ibiza: Narzędzie Bestsellery

Dacia Sandero i Seat Ibiza była top sprzedaży użytkowych w ciągu ostatniego roku, prowadząc obrót segmentu wyżej. Dlaczego są one tak skuteczne? Mamy je analizować.

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: drewniane liderów

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: drewniane liderów

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: drewniane liderów

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: drewniane liderów

Nie ma wątpliwości: Dacia Sandero i Seat Ibiza są dwie wartości bardzo bezpieczne. Zarówno w stanie zaspokoić swoich klientów z zadowoleniem, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę to, czego oczekują od nich każdy z każdym samochodzie zostały wyraźnie Narzędzie sprzedaży samochodów w Hiszpanii w ciągu ostatniego roku, co stanowi również drugi segment zwiększył liczbę rejestracji hoarded. I, z 235,036 jednostek, narzędzia są coraz bliżej do kategorii kompaktowy, numeracji 269,590.

niekwestionowanym liderem, Wśród nich jest jeden rok Seat Ibiza, która zdobyła pierwsze miejsce w 2001 roku, z którego stale zdominował liderów. Niesamowite. za, z 25,338 do 31,418 jednostek porównaniu Ibiza, jest położony zaskakująca Dacia Sandero, Model z dolnym paleniskiem, ale w czasie kryzysu udało się pozyskać wielu klientów z ich etykiecie produktu „low cost”. A z Dacji również upewnić się, że został on nawet absolutnym liderem w ciągu ostatnich trzech lat w prywatnym kanale.... nie tylko jako pierwszego wyboru dla napiętych budżetów, ale również jako trzeci lub czwarty samochód z rodzin o wysokich dochodach: dla dzieci, usługi ...

W historii kumulacji sprzedaży Dacia Sandero rośnie olbrzymie kroki, z 38. w 2012 roku 8 w 2012 roku, 6. miejsce w 2013 roku, 4 w 2014 i 2015 roku 2. i ostatnim przed nim, Seat Ibiza analiza przemawia do znacznie szerszego wyboru, z korpusem 5-drzwiowej, 3 drzwi o nazwie SC i rodzina ST. 6 również silniki benzynowe i olej napędowy 3, co również może mieć 5- lub 6-ręcznego lub automatycznego prędkość podwójnego sprzęgła napędzanego DSG 7 biegów. Dacia Sandero ma tylko jedno ciało, 5-drzwiowy, Oprócz 5 silnika i 5 skrzynią biegów. I przed Dacji, Seat Ibiza pochwali już po odbyciu 32 lat, cztery pokolenia i za wielki zaszczyt bycia pierwszym produktem opracowane jako niezależny siedzibie Spółki. widok dotykowy który oferuje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: Zachowanie

Dobrym krokiem. Więc możemy zdefiniować Dacia Sandero pierwszy zachowań. Wyróżnia się przede wszystkim jego łatwość użycia, ale przekazuje odczucia weteran projektowania samochodów, bez jakości jazdy niektórych swoich rywali, a wraz z przednią i kierunek, w którym brakuje większej dokładności przewodnika. Jest również głośniejsze, bez przesady niż rywale będą składane w cenie, ale z silnik wysokoprężny dCi 90 KM Zużycie jest zaskakująco niska: tylko 4,8 l / 100 km przeciętnie.

Dacia SanderoDacia Sandero z przodu, Seat Ibiza jest niewątpliwie odniesienia Wśród jego rodzaju. Dla dynamizm jest jednym z najlepszych kategoria, z doskonałą równowagę pomiędzy komfortem i wydajnością. Też zawsze możliwość robić to jeszcze sportowy z konkretnymi wersjami FR, w wariancie regulowane amortyzatory Bilstein dwie fazy, lub jego szczególną Seat Ibiza Cupra 192 KM. Silniki benzynowe są znacznie bardziej zadowalające niż 1,4 TDI trzycylindrowy, szorstka w dotyku, mało mocy przy niskich prędkościach obrotowych i niezwykłą hałaśliwości.

Dacia Sandero vs Seat Ibiza: Interior

Wchodzimy ocenić jego wnętrze, Dacia Sandero Odbiera nam z prostych materiałów, powleka twardego plastiku, ale dobrze zmontowany i gotowy. Ergonomia jest dobra i łatwo znaleźć wygodną pozycję do jazdy, choć jego kierownica jest regulowana tylko w wysokości. Istnieje wiele źródeł Renault kontroluje zarówno aktualne modele jak przeszłość. Jego największym atutem jest przestronności, o szerokości tylnych siedzeń, które pozwalają pomieścić trzech pasażerów bez zwężeń jak wiele innych modeli w tym segmencie. Jego bagażnik 370 litrów nie tylko zapewnia wysoką wydajność na objętość, ale także przez ich kształtów.

Od 2013 roku wszystkich Dacia Sandero są standardowo wyposażone w ESP, ale slub sprzęt jest dość podstawowe. oświetlenie wnętrza jest ograniczona do jednego sufitu lustra z osłon nie mają pokrywę, a podczas tankowania należy użyć przycisku, aby otworzyć pokrywkę. Można mieć tempomat, klimatyzację lub elementów przeglądarki, aby szukać na liście opcji nawet w najbardziej wyposażonej Laureata.

Seat IbizaOdnośnie do Seat Ibiza, po ostatniej aktualizacji znajdziemy wyraźna poprawa materiałów, myślnik z miękkiego tworzywa sztucznego w jego górnej części. Siedzenia są wygodne i dobrze zbierać ciała, zwłaszcza sportowej wersji FR, który ledwo zauważalne zmęczenie po wielu kilometrów. Nie jest łatwo znaleźć najlepszą pozycję do jazdy, ale po podaniu z proponuje dobrą ergonomię i komfort. Przestrzeń dla czterech dorosłych wita wygodnie, z limitem około 1,85 m wysokości dla tylnych siedzeń i Bagażnik 350 litrów, Jest przed jakimś górnym Compact.

Ostatnia aktualizacja Seat Ibiza, w uzupełnieniu do Pojawienie się nowych pomocy jazdy, takie jak automatyczne hamowanie po detektora kolizji lub zmęczenia, miał na myśli wprowadzenie nowego systemu oprócz infotainment. Reference Plus ma moncromática 5,5-calowy ekran dotykowy, ale opcjonalnie można zdecydować się na „kolor z funkcją” 6,5 Lustro Link „i łączności dla Android i Apple Car Auto Play.

Dacia Sandero

Najlepszym: zwłaszcza jego cena, ale także wielka przestronność i bagaż pojemność. Wersja o nazwie rozjazd bardziej atrakcyjny, plus trzy inne wykończenia Stepway.

najgorszy: Tylko manualna skrzynia biegów, mała szansa wyposażenia i niskiej technologii i chwiejnych miejsc.

Seat Ibiza

najlepszy: Szerokie, z pięcioma wykończeń, które dodają różne pakiety. Doskonała wydajność i pojemność bagażnika dobry.

najgorszyBrak wersji crossover o słabej odpowiedzi na niskich obrotach i wyrafinowania w 1.4 TDI.

ZAKRES Dacia Sandero

Sandero 1,2 75 KM benzyna

Od 8,430 euro

Sandero TCE 90 HP 0,9 benzyna

Od 10,530 euro

Sandero dCi 75 KM 1.5 Diesel

Od 10.330 euro

Sandero 1.5 dCi 90 KM Diesel

Od 11,530 euro

Sandero 0.9 LPG 90 KM TCE

Od 10,730 euro

Zakres Seat Ibiza

Ibiza 1,0 75 KM benzyna

Od 12,590 euro

90 KM Ibiza 1,2 TSI benzyna

Od 13,040 euro

Ibiza 1,0 TSI 95 KM benzyna

Od 13,440 euro

Ibiza 1,0 TSI 110 KM benzyna

Od 16,080 euro

Ibiza 1,4 TSI 150 KM benzyna ACT

Od 18,880 euro

Ibiza 1.8 TSI 192 KM benzyna

Od 21.400 euro

Ibiza 1.4 TDI 75 KM Diesel

Od 14.750 euro

Ibiza 1.4 TDI 90 KM Diesel

Od 15.200 euro

Ibiza 1,4 TDI 105 KM napędowy

od 17,840

Możesz być także zainteresowany:

Miejskich i komercyjnych bestsellerami

Narzędzia wydać mniej

Najbardziej niezawodne narzędzie

Adblock
detector