Przyjdź dziś! Przetestować Najlepsza SUV największe wydarzenie do przetestowania samochodów w Hiszpanii

Przyjdź dziś! Przetestować Najlepsza SUV największe wydarzenie do przetestowania samochodów w Hiszpanii

Już drugi rok z rzędu, magazyn Autopista organizuje bezpłatne warsztaty, gdzie można spróbować w Las Rozas (Madryt) wszystkiego najlepszego rynku SUV. Prowadzi całym SUV weekendu wybrać, a także posłuchać muzyki na żywo, warsztaty i zajęcia dla dzieci, wózki żywności … Przyjdź z rodziną!

Samochody, które można spróbować w Teście Najlepszy SUV

Samochody, które można wypróbować w Teście Najlepszy SUV

Samochody, które można spróbować w Teście Najlepszy SUV

Samochodów, które można wypróbować w Teście Najlepszy SUV

Przyjdź i spróbuj żadnej SUV!

Nie ma wątpliwości, że segment SUV jest jednym hogging większą rolę sprzedaży na rynku już teraz. Dlatego też i ze względu na sukces i oczekiwania użytkowników, które powodują, magazyn autopista zorganizowany drugi rok kolejny test Najlepszy SUV: największe wydarzenie w Hiszpanii, aby spróbować znaleźć samochody.

Przetestować najlepszy SUV powraca do Convention Center w Las Rozas de Madrid w ten piątek 16 czerwca i przez cały weekend, przez trzech bardzo pełnych dni, w których można spróbować swój ulubiony samochód. Już po raz drugi otwiera możliwość, że Hiszpania każdy, kto chce być wolny punkty przetestować szeroką gamę różnorodnych samochodów SUV.

Ponad 100 samochodów a la carte

year’ll to wybrać najlepszy SUV test ponad 100 samochodów testowych do Państwa dyspozycji: Niewątpliwie największą szansę dostać się na samochód wybrać, aby porównać je tego samego dnia. Będziemy mieć w sumie 16 marek: Alfa Romeo, Dacia, Fiat, Jeep, Kia, Maserati, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, SsangYong, Subaru, Suzuki i Volkswagen. Wśród dostępnych dostaw nie będzie krótki SUV najbardziej udanych i sprzedawane czas, jak w pełnym zakresie Peugeot (2008, 3008 a nowy 5008) Nissan i udane Qashqai i X-Trail Wszystkie modele Renault (Captur, Kadjar i nowy Koleos), Nowa Alfa Romeo Stelvio, Kia Sportage, CX-3 i CX-5, nowy Opel Crossland X debiutując obok Mokka X, renegat i inne SUV marki Jeep, Fiat 500X, Suzuki Vitara i S-cross lub Porsche Cayenne i Macan, wśród wielu innych propozycji. Został także dodany Volkswagen Tiguan z jego.

Przetestować Najlepszy SUV jest również wielkie święto że w ciągu tych 16, 17 i 18 czerwca, nie tylko smak najlepszy SUV tej chwili, ale korzyści z ekskluzywnych promocji i zniżek naprawdę wynosi kupowanie, oprócz korzystających całą imprezę rodzinną. ponad włączona 25.000 m2 na terenach targowych w Las Rozas są już scena z licznych atrakcji dla wszystkich gustów i wszystkich grup wiekowych.

Przetestować najlepszy SUVWszyscy uczestnicy, plus Twój ulubiony kierowca SUV, mogą cieszyć się najlepsze warsztaty i zajęcia dla dzieci, jak również muzyka na żywo podczas tego weekendu. Mamy też już najlepsze ciężarowe żywności od tej chwili. Chociaż okres rejestracji został już zamknięty, można zatrzymać przez namiotach i podpisać każdy SUV zawsze próbować dostępności. Wprowadź poniższy odnośnik aby odnaleźć informacje. Do zobaczenia! Udział jest bezpłatny.

Przyjdź i spróbuj żadnego SUV!

Adblock
detector