Ateca siedziska: akcesoria warto

Ateca siedziska: akcesoria warto

Nowy SUV Seat Ateca wchodzi na rynek z szeroką gamą akcesoriów. Niektóre z nich są bardziej przydatne niż inne. Przyjrzymy się, które z nich są warte.

Ateca Seat Akcesoria

Ateca Seat Akcesoria

Ateca Seat Akcesoria

Ateca Seat Akcesoria

Nowy SUV Seat, Seat Ateca, nadszedł ten lipca do dealerów. Plus dodatki, takie jak różnego rodzaju stereo lub przeglądarek, wielu więcej niż 30 Fabryka Części. Wielu z nich są czysto estetyczne i dekoracyjne naklejki i inni starają się ułatwić życie użytkownikowi: stojak rowerowy lub boxy dachowe na bagaż.

Wśród akcesoriów czysto estetycznych należy wspomnieć o możliwości dostosować przód i tylny Samochód z czterech kolorów: pomarańczowy, czerwony, niebieski lub srebrny. Cienka opaska koloru jest to, co odróżnia siebie. Jego cena jest dodanie przednią i tylną zestaw plusa lusterka (Dostępny także w tych czterech kolorach) wynosi nieco ponad 1000 euro. Ale jeśli chcesz tylko przypadek lustrami, każdy będzie za jedyne 70 euro ty. Jeśli wyszukiwania personalizacji i gospodarki, będzie miał dość.

Idąc krok dalej, można zdecydować się na stop bardzo wyjątkowy. Aneto nazywane są 19 cali średnicy i są dostępne z czterech kolorów oraz czerń powyżej.

Ateca akcesoria Siedzisko do wnętrza

A jeśli twój jest łączenie kolorów w całym samochodzie, wewnątrz można dostosować wszystko profile dashboard i obszar konsola środkowa gdzie ciepła. Dostępne kolory są znowu takie same jak opony Aneto: pomarańczowy, czerwony, niebieski lub srebrny. Czarne jest średnia. Cena tego akcesorium jest 364 euro. o pedały sportowe częściowo wykończone aluminium można wykańczać przez zestaw 165 euro. Ja osobiście nie polecam tego ostatecznego akcesorium ponieważ, biorąc pod uwagę jego misję, to nie wygląda tak, jak powinno.

Ateca Seat. niestandardowe pedałów.

Jeśli chcesz coś taniego i odrobinę koloru do wnętrza, zalecamy dostosowywania gałkę dźwigni zmiany biegów. Składa się z dwóch cienkich pasm koloru (do wyboru spośród czterech wymienione deski rozdzielczej), a jego cena jest nieco ponad 100 euro. Co nie możemy zapewnić trwałość koloru, ponieważ jest to element z niezwykłą zużycia.

Ateca siedziska: akcesoria ładowania

Tak uważamy, że jest przydatna taca plastiku rozruchowy ochronny. Seat ma dwie opcje i uważamy, że jest lepiej, że marka o nazwie „high side”. To kosztuje 115 euro i będzie zapobiegać dywan pokrywający tułów brudne lub mokre po załadowaniu samochodu. Podobnie, jest idealnym miejscem do przewożenia psa bez konieczności martwienia się o ilości włosów, które są pozostawione w podłodze bagażnika. W tym przypadku jest to obowiązkowe, aby zamontować ruszt separacji między tułowia i kabiną -193 euro, aby uniknąć kary.

Mówiąc o bagaż, Seat oferuje okna dachowego szwedzkiej marki Thule 420 litrów pojemność. Można go znaleźć, tej samej marki i modelu, sklepy akcesoriów w cenie nieco poniżej 550 euro prosząc Seat.

A jeśli wszystko, co powiedzieli wydaje drogie, zauważa: tylko 26 euro można wziąć pokrywę na klucz kolor. Zabawa i tanie.

Możesz być także zainteresowany

Ateca siedziska 2,0 TDI 150 4Drive: samochód sposób dokładny test

Toyota RAV4, nowe akcesoria do 2016

Tunear siedem kluczowych akcesoria dla Twojego samochodu

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Adblock
detector