Test: opony Michelin CrossClimate długoterminowa

Test: opony Michelin CrossClimate długoterminowa

Jednym z sambenitos kółkach M + S trwających mniej niż latem. Cóż, Michelin CrossClimate nasz test długoterminowego w Renault Mégane wykończone z Canard.

Więc odebrać Michelin CrossClimate po 50.000 km

Więc odebrać Michelin CrossClimate po 50.000 km

Więc odebrać Michelin CrossClimate po 50.000 km

Więc odebrać Michelin CrossClimate po 50.000 km

później 49.000 km korzystania Renault Megane dCi o naszym teście długoterminowym, i jeszcze na tyle głęboko w jej bieżnika, aby kontynuować ich zatrudnia, przystąpiliśmy do wymiany na nowy pełen gier opon CrossClimate Michelin wyposażyliśmy cały ten czas. Były dwa powody: Możliwość, że jesteśmy w najbliższych tygodniach z surowych warunkach zimowych -the starają się wyjaśnić, jak te koła na odśnieżające pracy, i że jedna z osi przekroczyła granicę 3 mm rozważyć przynajmniej krążyć w tych warunkach, które nie wysycha lub na mokro asfaltu. Również przez nierównomierne zużycie stopni jedna z opon po naszym przejściu przez obwód INTA gdzie przeprowadzonego zasilania i danych slalom Elk test.

Michelin CrossClimate siedem miesięcy użytkowania

W ciągu siedmiu miesięcy, które je używanych, Michelin CrossClimate nie tylko wykazać doskonała adaptacja do zmieniających się warunków temperatury i silny (Suchy asfalt, mokry, a nawet mieli do czynienia z krótko śniegu na kilka wycieczek poprzez północnej Hiszpanii w grudniu), ale Mają pozostawił wątpliwości, które mogą powstać na temat ich krótszym czasie w porównaniu do innych opon, na przykład, latem tylko bez certyfikacji, ponieważ te, 3PMSF (wykorzystanie zima, z tarczy M + S).

Michelin CrossClimate nie tylko spełnił oczekiwań, dlatego, jeśli chodzi o przyczepność w różnych warunkach, komfort i oszczędność paliwa, ale również zrobili na ich trwałość. Jeśli badania Dekra Test Center, na wniosek Michelin, to szacuje się, że różnica w średniej przebieg był 6,430 km więcej niż jego rywale (Goodyear Vector 4Seasons Gen-2, Pirelli Cinturato All Season Hankook Kinergy 4S, Vredestein Nokian atmosferyczne Quatrac 5) w naszym przypadku byliśmy w stanie zweryfikować dla siebie tak daleko, że przewyższał średnią żywotność opony, szacowane na 40.000 kilometrów.

Poza robi prawie 49.000 kilometrów, dodaje wartości do trwałości, podczas korzystania z tego zestawu opon, Zostały one poddane dwukrotnie standaryzowanych testów nasze Centrum Techniczne w obwodzie INTA. Wykonujemy na tych dwóch wizyt nie tylko danych Dźwięk, przyspieszenie, odzyskiwanie, hamowanie lub zużycie, ale również, że testowane Manewry bezpieczeństwa i zwinność, Jak już wspomniano, testy alce lub slalom 156 metrów 9 stożki i 18 metrów od siebie.

Michelin CrossClimateWierzymy, że sama w sobie każdy z tej sesji testowej chodzi Zakładamy zużycie opon (zarówno CrossClimate Michelin za każdym kole) powyżej co oznaczałoby około 1500 km w normalnych warunkach użytkowania, tak doskonale, szacunkowo 3000 dodatkowych kilometrów trwałość można dodać do tych opon. Sięgają więc do 55.000 km w normalnych warunkach użytkowania.

CrossClimate Michelin ściśle norma

Komplet opon wykorzystywane podczas naszego testu długoterminowego Seria została specjalnie równa podawane do każdego klienta, i zamontowany na służbie Euromaster Ulica Covarrubias, 26, w Madrycie. W trakcie używania, oprócz podejmowania stała kontrola ciśnienia w oponach, zawsze przy użyciu zalecane przez producenta do normalnego użytku lub Eco (Według gustów każdego kierowcy), wykonujemy jeden obrót, aby zapewnić, na tyle na ile to możliwe równomierne zużycie: 10000 Zastosowanie przebieg, obok pary przednich do tylnych kół, bez zmiany strony, na których każdy był.

w rozmiarze 205/50 R17 93W, Opona Michelin kosztuje CrossClimate 147.95 euro w sieci Euromaster, czyli 17 procent więcej niż w podobnym Michelin Pilot Sport 3 i 19 procent Michelin Primacy 3.

Możesz być także zainteresowany:

Spróbuj opony Michelin CrossClimate

Michelin CrossClimate: specjalista opona dookoła

Adblock
detector