Najlepsza aplikacja z urządzeń ostrzegawczych radar dla telefonów komórkowych

Najlepsza aplikacja z urządzeń ostrzegawczych radar dla telefonów komórkowych

Z zakaz radarów nazywa, możemy użyć tylko aplikacje mobilne, które ostrzegają o bliskości jednego z tych urządzeń.Najlepsza aplikacja z urządzeń ostrzegawczych radar dla telefonów komórkowych

aplikacje mobilne ostrzegające obecności radar Są ostatecznym alternatywą dla zakazu w detektory i inhibitorów tych urządzeń. Różnica polega na tym, że aplikacja akt przez bliskość radaru oznaczone przez administratora lub użytkownika aplikacji, podczas nielegalnych urządzeń, zakłócać sygnał radaru, aby zlokalizować i czasami zakłócając działanie i zapobieganie ,

Powiemy ci, co się najlepsze aplikacje, które ostrzegają radarów stacjonarnych i komórkowych że nie ma lub może mieć na naszych drogach. Warto zauważyć, że wiele z nich będzie zawierać nowe czerwonym świetle kamer i wykrywanie korzystania z telefonów komórkowych lub niestosowania pasów bezpieczeństwa.

Napęd społeczna

Jednym z najbardziej udanych ma w Hiszpanii i doprowadziła do skargi władz, które zostały osłabione ich skuteczność w różnych kontroli prędkości i alkoholu zrobić. Celem aplikacji „” Napęd społeczna Jest ostrzec kierowców, co znajdą w okolicy w której poruszają się lub będą poruszać. Użytkownik wybiera obszar, który chcesz informowany o kontroli lub incydentów a zatem można ich uniknąć, a nawet poszukiwania alternatywnych tras.

Jego duża społeczność użytkowników (2 mln w zależności od firmy) jest odpowiedzialny za aktualizację i raportowania, które znajdują się na drogach.

Jest on dostępny za darmo na iOS i android.

Waze

Waze nie służą wyłącznie do radar ostrzegawczy, ale również spełnia pracę przeglądarka. Użytkownik wybiera trasę, którą chcesz po tej instrukcji i stosowania sterownika do miejsca docelowego, informując użytkownika o radary zawartych w bazie danych, a także oznaczone przez użytkowników na trasie do miejsca przeznaczenia.

Jest własnością google, został bardzo dobrze zaktualizowane mapy i stworzył społeczność jest dość szeroki. To działa na całym świecie i jest dostępny za darmo dla urządzeń mobilnych iOS i android.

iCoyote

iCoyote jest promowana w ostatnich miesiącach i skutecznie, w uzupełnieniu do wniosku o zastosowanie komórkowego, przenośny nawigator GPS wyposażone, dzięki czemu można być trudna konkurencja ze strony podobnych produktów, takich jak: TomTom. Podobnie jak w przeszłości, jego odwołanie polega na możliwości dla użytkowników, aby przejść ostrzeżenie o incydentach (dżemy, radary, kontrole policyjne …), którzy są na ich drodze. Aplikacja mobilna oferuje również funkcje przeglądarki.

Inne urządzenia ostrzegawcze radar

Inne aplikacje dla telefonów komórkowych mniej znane, ale skuteczne są: Radardroir, które mogą działać w tle i można nawet skojarzyć mediów, takich jak inteligentne zegarki i bransoletki, wibrować, aby ostrzec kierowcę bez konieczności ich stracić koncentrację na drodze; CamSam, z ról w trybie „online” i „offline” i jest dostępny na urządzeniach z Androidem, Windos Phone i BlackBerry iOS (bez); Radary ostrzegawcze, z pełną bazą stałych radarów.

oraz DGT Ma swoje własne dane aplikacji na stan dróg i lokalizacji radarów, choć te ostatnie są zwykle oznaczane przez sekcje i nie najbardziej skuteczny sposób to możliwe, jak to robi z wyżej wymienionej aplikacji mobilnej.

Możesz być także zainteresowany

Radary i zróżnicować rodzaj pojazdu

Mobilne radary są niewiarygodne

Radary grzywną nas w przyszłości

Nowe radary, które rozpoczną się w czerwcu 2016 grzywien

Adblock
detector