Kompaktowa nadchodzi: Audi A3, BMW serii 1, klasa A i V40

Kompaktowa nadchodzi: Audi A3, BMW serii 1, klasa A i V40

Wiele kompaktowy nowej generacji przybędzie wkrótce. Zatrzymujemy się dziś w marek premium. Uwaga na nowe Audi A3, BMW serii 1, Mercedes klasy A i Volvo V40.

Nowy kompaktowy przybyciu: Audi A3, BMW serii 1, Mercedes i Volvo V40 klasy A

Nowy kompaktowy przybyciu: Audi A3, BMW serii 1, Mercedes i Volvo V40 klasy A

Nowy kompaktowy przybyciu: Audi A3, BMW serii 1, Mercedes i Volvo V40 klasy A

Nowy kompaktowy przybyciu: Audi A3, BMW serii 1, Mercedes i Volvo V40 klasy A

Wiele mają do powiedzenia Większość producentów premii prestiżowych w popularne kompaktowe samochody segmentu. Są już w sprzedaży dzisiaj jego najważniejsze produkty i je stosować praktycznie wszystkie ich zakresy wysokiej technologii. W najbliższych miesiącach będziemy świadkami remont odcinka, które dziś już zaczął wyprzedzać wielu szczegółów. Nie przegap nowych cochazos pochodzących.

Audi A3: 2018

Jeśli Aktualny Audi A3 było wykładniczy postęp poprzedniego modelu, Przyszłość nie będzie mniej. Że rozwój był oparty na innowacyjnej MQB modularna platforma VW Group, co oznaczało poważny redukcja wagi i wydany technologia e-tron, aby dać pierwszy hybrydowych marki.

Dobrze, że teraz sama architektura doświadczy ewolucji z przyszłości Audi A3, który przybędzie w 2018 roku, być ponownie usunięta kilogramów powyżej, nawet w nowych wersjach 3-cylindrowych silników benzynowych i liczenia drugiej sieci 48V i mały silnik elektryczny z którego osiągnięcie „miękkie wyżarzania”. Ponadto utrzymuje się korek hybryd e-tron.

Audi A3 2018wszystko Silniki są już Ultra, sugerując, dodatek do oleju napędowego, natomiast silniki benzynowe zachować dezaktywacji cylindrów staje Silnik Millera 2.0 Premiera w Audi A4. Mechanicznie, grupa VW pracuje również nad poprawą swoich dwusprzęgłową przekładnie (zawsze z funkcji advance dryfuje) oraz nowy bardziej wydajny i zaawansowany napęd na wszystkie koła. Marc Lichte projekt będzie dążył do wzmocnienia wizerunku przyszłej A3 z mocnymi odcieniami na ciele.

więcej informacji | Tak będzie Audi A3 2018

BMW serii 1: 2019

W rok później, trzymaj się … bo BMW 1 Series pochodzi całkowicie rewolucyjny. dla wiosna 2019 Jest już przewidzieć nadejście trzeciej generacji kompaktowego niemieckim, który całkowicie zrywa z przeszłością. I to, że nowej serii 1 porzuca swą tradycyjną architekturę i wzdłużny silnika napęd na tylne koła, przez Nowa platforma modułowa już z X1, Mini lub serii 2 poprzecznym silnik i napęd przedni.

BMW styczeń 2019Mimo to, BMW obiecuje dynamicznie kompensować większą jasność, optymalny rozkład ciężaru Powinienem dostać bardzo blisko do 50/50 między pociągami, a podwozia i punktem dokonane bardzo dokładnie dopasowane. Znane i jej rozwój z wewnętrznym oznaczeniu F40, nowe BMW serii 1 obiecuje również dzięki nowej bazy Wyższe poziomy amplitudy w każdym calu. Wkrótce dowiemy się więcej, gdzie oprócz jego zasięgu przyjmie również nowe i bardziej małych silników 3 i 4 cylindry jak dzisiaj jest już tendencja.

Mercedes klasy A: 2018

Kolejna generacja Mercedes Klasy A będzie obracać się wokół premiery nowej platformy modułowej, który będzie wykorzystywał elastyczność którym segment jest świadczona. i zaatakują w tym samym dniu, że nowe Audi A3. Rewolucja przemysłowa i technologiczna będzie, ponieważ projekty będą pokolorować tylko w świetle obecnego sukcesu.

W ciągu powieści i organów, które Mercedes chce dołączyć do swojej nowej rodziny kompaktowy, Nie zabraknie odważniejsze wariant Shooting Brake, wiedząc, że projektanci marki nowego zakładu dla jeszcze bardziej ekskluzywnej wersji, tylko dwa boczne drzwi. wśród warianty pochodzą od klasy A, CLA, na przykład, linia będzie ewoluować tradycyjny sedan z trzech tomów prezentowanych dziś jeszcze bardziej coupe styl sylwetka z czterema drzwiami. Dzięki nowej generacji nie przyjdzie Niepublikowane Cabrio i przelał klasy B także będzie wyrażona w nowych form rodzinnych.

Mercedes A Class 2018Pamiętaj, że trzecia generacja Mercedesa Klasy A stanowiło całkowite zerwanie z przeszłością, porzucając minivan pojęcie tradycyjną Compact. I będąc Class "pozostały" marka stała się najlepiej sprzedającą się Mercedes. Ponadto, tym razem mężczyźni AMG zaproponuje nie tylko najbardziej sportową wersję Klasa A (ewentualnie zaoferować dwa, jeden pod "ekstremum" 45 AMG) ale także rozwijają swoje samego sportu, który będzie bezpośrednim konkurentem dla Audi TT.

więcej informacji | Tak będzie Mercedes Klasa A 2018

Volvo V40: 2019

Z nowo zaktualizowanym formacie wysokiej klasy sedan (S90 i V90) i SUV (XC90 i XC60), Volvo zaprezentuje swoje nadchodzące wydarzenia na drugim końcu. Konkretnie inscenizacji przygotowuje V40 nowa generacja kompaktowych, planowany rok później, aw 2019, i niepublikowane i zapomniane pochodne (XC40, C40 i S40).

Volvo opracowała Platforma modułowa (CMA) aby pomieścić wszystkie te różne warianty i kompaktowe z nim, powiedzmy marką, która zmniejszy czas tworzenia do 20 miesięcy, gdy prąd V40 potrzebne 42 w roku 2012. Nowa platforma CMA skalowalnej wspólnie z S90 najwyższej SPA , XC90 i XC60 wiele nowoczesna technologia. Oznacza to, że w przyszłości Volvo V40 będzie miał jego znaczenie wersja Twin Engine, który jest jak marka nazywa jego następnej generacji hybryd plug-in. Oczekuje się również, że później wariant elektryczny.

Volvo V40 2019z odnowienie V40 Będzie ono również ostateczne półek niedawną przeszłość osłonięte od Forda Volvo. Od Focus, Volvo V40 rozwinął tę prąd, dzielenie obu modeli różnych elementów. Zmiana pokoleniowa tym czasie całkowicie własny samochód … i bardziej zdolni. I nie tylko świeci na swoich większych zasobów technologicznych: nowa V40 odrosną hojnie oferuje przestronność i pojemność bagażnika kwestionowana w obecnej generacji. 40.2 concept car wyłoni całą nową rodzinę 40.

więcej informacji | Więc będzie przyszłość Volvo Compact

Możesz być także zainteresowany:

Kompaktowe samochody, które spędzają mniej rynek

8 nowych samochodów i kompaktowy SUV, który będzie miał swoją premierę Mercedesa

Więc będzie nowy Ford Focus 2018

Adblock
detector