SUV z atakami PSA światowych Aircross Citroen C5, Peugeot 3008 i DS 7

SUV z atakami PSA światowych Aircross Citroen C5, Peugeot 3008 i DS 7

Grupa PSA (Peugeot, Citroen i DS i Opel zostaną dodane wkrótce) chce być światowym producentem. Jego celem rozpoczęła się w Chinach i Europie z wyraźnym zaangażowaniem: rośnie z nowym SUV.

Peugeot 3008, Citroën DS 7 Crossback i C5 Aircross: trzy nowe SUV PSA

Peugeot 3008, Citroën DS 7 Crossback i C5 Aircross: trzy nowe SUV PSA

Peugeot 3008, Citroën DS 7 Crossback i C5 Aircross: trzy nowe SUV PSA

Peugeot 3008, Citroën DS 7 Crossback i C5 Aircross: trzy nowe SUV PSA

Francuska grupa PSA chce stać się zdecydowanie sukces globalny producent i na całym świecie. Oraz z jasnym celem rozpoczęła ten rok 2017. Jego ofensywa produktowa Nadal jest bardzo ważne w Europie, ale także jego strategiczne lawina. Jeżeli konsorcjum zostało już zamknięte zakup Opla od General Motors (i mają nadzieję być również wzmocnione na rynku niemieckim), następny zakład przechodzi rosnąć, a zdecydowanie w Chinach. Potem przychodzi zbyt Ameryka Północna. To jest klucz.

Tak myśli, a jego głowa, Carlos Tavares, który powiedział w Sali Szanghaju odbyło w tych dniach, że obecność marki w Chinach jest kluczem do osiągnięcia tego sukcesu szukał. Tavares wierzy, że PSA nie poszła w dobrym kierunku w Azji. “Chiny są największym rynkiem na świecie. Chcemy stać się światowym producentem, więc mamy tu do osiągnięcia sukcesu. To strategiczne i dla nas, aby być silny w Chinach”, powiedział on w wywiadzie dla Autocar.

Po sprzedaży PSA w Chinach spadła o 16 procent w ubiegłym roku, Tavares wierzy, że jest teraz w pozycji do ataku. Aby to zrobić, grupa rozpocznie poważny SUV w Azji w każdej ze swoich marek, i biorąc pod uwagę, że w Chinach 4 każde 10 sprzedanych samochodów SUV, przestępstwo powinno dać znaczące rezultaty. Są to nowe globalne modele PSA.

Peugeot 3008Peugeot 3008: Samochód Roku

Wszystkich nowych SUV, najlepszy znany nam jest Peugeot 3008. Model jest już dostępny w Hiszpanii przez kilka miesięcy, a już udało się zarejestrować wśród rynku SUV 10 bestsellerowej. Z charakterystycznym wzorem, zaskakujący i bardzo oryginalnym wnętrzem, które zdobył nawet największych światowych nagród i adnotacje rozważane i lepiej Samochód Roku 2017, Peugeot 3008 oferuje wysoką wydajność silników benzynowych PureTech 3-cylindrowy 1.2 i 1.6 Diesel BlueHDI. Jest to wygodne, przestronne i skuteczny. Po triumfie w Europie, teraz jest jego atak na świecie.

Tak jest Peugeot 3008: Buying Guide

DS 7 CrossbackDS 7 Crossback: SUV Premium

obok widzimy w Europie będzie DS 7 Crossback, model z najbardziej ekskluzywnej marki PSA chce odnowiona na całym świecie. Luksusowy, projektowanie i technologia dominować wiele klawiszy DS pierwszy SUV, który odbywa się na sama baza Peugeot 3008. zmierzy 4,57 m długość, będzie bardzo przestronny i posiada bagażnik z maksymalnie 550 litrów pojemności. Adaptacyjne zawiesiny automatycznych przekładniach 8 prędkości, nowych silników (na przykład 1,5 BlueHDi 130 KM), a nawet innowacyjny wtykowe wariantu hybrydowy do 300 KM, DS 7 trafi na drogi w styczniu 2018… ale zanim on przyjęty jako zleceń i zastrzeżeń.

Jest to nowy DS 7 Crossback

Aircross Citroen C5Aircross Citroen C5: rewolucyjny SUV

Krótko po DS 7 coś już wprowadzone 2018, Europa będzie również zobaczyć inny SUV zapowiada się spektakularny: the Nowy Citroen C5 Aircross. Jednakże, zanim po raz pierwszy w Chinach, gdzie został oficjalnie pokazany na Salonie Szanghaju i planów marketingowych dla już tego lata. również na Podstawą nowego Peugeota 3008, i wiele z jego skutecznej treści, to nowy SUV 4,5 m i tułowia 482 litrów, obiecuje rewolucyjne zawiesin składają się z postępującym układ amortyzatorów hydraulicznych. Mechanicznie trafi do kin z tymi samymi silnikami Peugeot 3008, niektóre nowe, a wkrótce również dodanie hybrydowych wersji.

Oto nowy Citroen C5 Aircross

Możesz być także zainteresowany:

Peugeot 3008, Renault i Kia Sportage Kadjar, co jest lepsze?

SUV przyjeżdżający Seat “Ateca XL” i Skoda Coupe Kodiaq

Najlepsze samochody i SUV-y, które zostaną przedstawione w 2017 roku

Adblock
detector