BMW serii 6 Gran Turismo: Zdjęcia i dane substytut Seria 5 GT

BMW serii 6 Gran Turismo: Zdjęcia i dane substytut Seria 5 GT

W nadchodzącym Salonie Samochodowym we Frankfurcie, BMW zadebiutuje nowy 6 Seria Gran Turismo, unikalny model, który poza reprezentujących postępu technicznego, wyróżnia się bardziej wyrafinowane niż ustępującego serii 5 GT projektu.

BMW serii 6 GT: BMW całkowite przemodelowanie występu serii 5 GT

BMW serii 6 GT: BMW całkowite przemodelowanie występu serii 5 GT

BMW serii 6 GT: BMW całkowite przemodelowanie występu serii 5 GT

BMW serii 6 GT: BMW całkowite przemodelowanie występu serii 5 GT

na pewno BMW seria 5 GT Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych modeli w ostatnich latach … chociaż wyjątkowym samochodem w prawie wszystkich sekcjach. Ale jego konstrukcja nie może mu towarzyszyć. format Gran Turismo że BMW określona na podstawie powyższych 5 serii Wynikało to w pojeździe obciążonym elegancji, komfortu, dynamicznej, przestrzeni i technologii, ale może bez estetycznego sportowego, który sugerował nazwę Gran Turismo.

Dzisiaj, z nowej serii 5 i na ulicy, BMW To zaprojektował ten Druga generacja GT, teraz przechrzczony parzystą liczbę (6), przypisany do wariantów sportowych, rafinacja jej nałożeniu sylwetkę stylowo. nowa BMW serii 6 Gran Turismo mierzy 5.091 m długości (8,7 cm), jest tak szeroki (1902 m), ale zmniejsza się wysokość 2,1 cm (1,532 m w sumie). Z tyłu została zmniejszona wysokość: 6,4 cm. Ale nie wydaje się być tylko kwestią proporcji, i istnieje również wiele niuansów, które wydają się być zmniejszona ich wizerunek i podkreślić swoją sportową. Brak przystanki transmitujących elegancja, livability i praktyczność, wreszcie spełnić formatu Gran Turismo. Oczywiście, wszystkie okna odstąpić ramek. Ponadto, wielki brama Ma lotka Chowane Jest rozkładanie od 120 km / h, a zbiera się poniżej 80. tułów Zdobył 110 litrów do jaskini 610 litrów. fotele Ci z powrotem Oni nadal jej wymiarze podłużnym wartość limuzyna a wnętrze wymiar tam wysokość ulega poprawie.

BMW serii 6 GT

BMW serii 6 Gran Turismo: High-end

technicznie seria 6 GT To korzysta z CLAR modułowej platformy, która już wspierania bieżącej serii 7 i serii 5, to znaczy biorąc najlepsze i najbardziej zaawansowane marki. Średnio BMW ogłasza Zmniejszenie ciężaru 150 kg, jako wersjach mechanicznych. I został obniżony współczynnik oporu, waha się w granicach 0,25 do 0,29. aluminium i Bardzo odporna stal Są to główne surowce 6 GT. seria Monta zawieszenie pneumatyczne tylny stała regulacja wysokości. I opcjonalnie zamontowane na elementach pneumatycznych dwie osie i połączyć je z aktywne amortyzatory. Ponadto można liczyć na Zintegrowany aktywny układ kierowniczy, teraz obsługuje AWD xDrive. Najbardziej kompletne połączenie obiecuje komfort i wyjątkowe ogólną dynamikę. Jak zwykle w markę, gama opon i kół (17 do 21 cali) pozwala configurarte jednego GT Series 6 a la carte.

BMW Seri 6 Gran Turismo: Inside

Wewnątrz GT Series 6 koncentruje się na kontroli iDrive samochodu funkcje, przeglądarka, system komunikacji, informacji i rozrywki. iDrive Składa się przycisk Dotknąć kontroler sterujący oraz Display Control, który teraz jest niezależny, a także dotknąć. Ekran o wysokiej rozdzielczości ma średnicę 10.3 cali. Opcjonalnie można mieć zaawansowaną głosu i polecenia gestural. Przedstawiono także Head-Up Display o powierzchni 70 procent większa.

BMW serii 6 GT

BMW serii 6 Gran Turismo: Przedział silnika

Początkowy zasięg BMW seria 6 GT Znajdą się na nim trzy silniki. W benzynie, nazwa 630i a środki silnikowe 2,0 Turbo 4-cylindrowy i 258 KM. Przyspiesza od 0 do 100 km / h na 6,3 sekundy i normalizuje spożycia 6,2 l / 100 km. Inną opcją jest benzyna 640i, jazda na silnik 3.0 Turbina 6 cylindra 340 CV. W 5,3 sekundy, to dochodzi do 100 km / h i przeciętne zużycie wynosi 7,0 l / 100 km. Ta wersja może mieć trakcję xDrive (Tak samo przyspieszenie i zużycie 7,7 1/100 km). 630D Diesel jest jedyną opcją. Posiada silnik 3.0 Turbo 265 KM 6 cylinder. To trwa 6,1 sekundy do osiągnięcia 100 km / h, a średnie zużycie paliwa wynosi 4,9 litra. 630D wersji xDrive GT spada również. Poprawia przyspieszenie do 6,0 sekundy, co stwarza niekorzystne warunki zużycie 5,5 l / 100 km. We wszystkich przypadkach zmiana jest zawsze 8 przekładnia automatyczna.

Możesz być także zainteresowany:

BMW X7: Future Super SUV

bezprzewodowe ładowanie w elektrycznym BMW

BMW M5 … z xDrive

Adblock
detector