Volkswagen Jetta 2015, wielokrotne zmiany

Volkswagen Jetta 2015, wielokrotne zmiany

2015 Volkswagen Jetta wyróżnia wprowadzenie drobnych zmian kosmetycznych i wiele zmian w ich wyposażenia, aby móc mieć nowe systemy wspomagania kierowcy. Ze swojej strony, zakres mechaniczny posiada również nowy krok naprzód pod względem skuteczności.

Volkswagen Jetta 2015

Volkswagen Jetta 2015

Volkswagen Jetta 2015

Volkswagen Jetta 2015

Volkswagen Jetta 2015 Jest to jedna z najważniejszych zmian, które zaprezentują niemiecka firma w tegorocznym Hall w Nowym Jorku. Zmodyfikowany model będzie dostępny w salonach od USA trzeci kwartał, charakteryzuje się następującymi zmianami.

Volkswagen Jetta 2015w estetyczny rozdział, Volkswagen Jetta 2015 sport odnowiony przedni i ku tyłowi. Na przodzie, to podkreśla możliwość mieć Światła biksenonowe, oraz dodatkowe światła typu LED. Ze swojej strony, obrona ma przeprojektowaną pokrywę bagażnika z nowymi sposobami także do zderzaka i logo. Wreszcie, Wnętrze nowego VW Jetta 2015 Przedstawia nowe wykończenia i wykończone w określonych obszarach przestrzeni pasażerskiej.

aerodynamiczne zmiany

Według Volkswagen, Jetta odnowiony 2015 daje skok do przodu pod względem aerodynamiki, z przebudowy części przedniej i podwozia, dodatkowo do inkorporacji Nowa osłona chłodnicy wentylacyjny otwór o zmiennej, który jest otwierany lub zamykany w zależności od warunków jazdy i w zależności od temperatury silnika. Siatka ta jest otwarta tylko wtedy, gdy silnik naprawdę potrzebuje chłodzenia, w przeciwnym razie pozostaje zamknięty, a tym samym sprzyjanie aerodynamikę pojazdu.

Większe wsparcie, większe bezpieczeństwo

Volkswagen Jetta 2015 może zaoferować więcej urządzeń i systemów wspomagania kierowcy, więc można powiedzieć, że tym nowym modelu daje skok jakościowy pod względem bezpieczeństwo. Wśród różnych technologii obejmują System detekcji martwy kąt, system ostrzegania z powrotem ruch, Forward Collision Warning i biksenonowe wspomniano o zmiennej systemu oświetleniowego i adaptacyjnym AFS.

Volkswagen Jetta 2015aktualności mechaniczny

zasięg 2015 Volkswagen Jetta na rynku amerykańskim po raz pierwszy obejmie odnowiona turbodiesel 2,0 TDI czterocylindrowy, bezpośrednie wstrzyknięcie do 150 KM, propelent i zamontowany samochody osobowe grupa Volkswagen, takich jak Golf, Seat Leon i Skoda Octavia, między innymi. W porównaniu z poprzednim TDI 140 KM, Volkswagen zapewnia, że Jetta 2015 to zależy 8 procent bardziej wydajny, ze średnią wydatków szacunkowa i zgodnie z warunkami zatwierdzenia USA 37 mil na galon (odpowiednik około 6,36 l / 100 km).

ten silnik 2.0 TDI 150 KM Jetta 2015 Zawiera technologię clean Diesel, który podkreśla urządzenie SCR z selektywnej redukcji emisje z katalizator. Ten element obok specjalna AdBlue Pozwala to znacznie niższe poziomy zanieczyszczeń NOx (tlenki azotu).

Dla tych, którzy wolą benzynę, Volkswagen Jetta 2015 Będzie on dostępny z 2.0 wolnossący silnik 115 KM i turboalimentados HP 170 1,8 TSI i 2,0 TSI 210 KM. Nie możemy zapomnieć wariant hybrydowy Jetta Hybrid, o łącznej mocy maksymalnej 170 KM i 1,4 silnikiem benzynowym TSI.

Adblock
detector