Czwarta generacja VW Caddy

Czwarta generacja VW Caddy

Widzieliśmy i dotknął nowego VW Caddy. Bardzo popularny model, że nowy Euro 6 zapewni umiar mechanicznego zużycia i emisji szkodliwych substancji podczas odbierania znaczne obciążenie urządzeń bezpieczeństwa. Czekamy do lipca.

Volkswagen Caddy czwartej generacji

Volkswagen Caddy czwartej generacji

Volkswagen Caddy czwartej generacji

Volkswagen Caddy czwartej generacji

Volkswagen Samochody Użytkowe Ma zadebiutował czwartą generację swojego popularne VW Caddy, które w ciągu jedenastu lat na rynku niemieckim producentem samochodów sprzedano łącznie 1,5 mln sztuk.

Zewnętrznie nowy wygląd VW Caddy To nie jest modyfikowany w żaden znaczący sposób, za wyjątkiem dodania nowej kraty i elementów optycznych z przodu, które służą do aktualizacji swojego wizerunku z innych modeli producenta i daje mu bardzo elegancki wygląd ogólny.

Ciało dwa formaty z 4,406 mm i 4,875 wersji Maxi, dostępne warianty van maksymalnie do 3,2 metrów sześciennych i 815 kg ładunku, a kończy przeszklone kombi pomieścić pięć do siedmiu pasażerów są utrzymywane.

rozważa cztery poziomy wyposażenia nazywa, Conceptline, Trendline, Comfortline i Highline, natomiast wariant zwany Tramper kemping tak daleko, przemianowany Plaża, określenia używanego w zakresie Transporter.

Nowy Caddy otrzymuje kompletną wyprawę akcesoria bezpieczeństwa, w tym system lub radarową krytyczny dystans, poduszka powietrzna Front Assist, system wspomagania hamowania awaryjnego, automatycznego Miasto wielokrotnego hamulec antykolizyjny, automatyczna regulacja odległości lub parkowanie optycznego 360, wśród wielu innych, są uwzględniane.

VW Caddy IVMówimy o silnikach. Cały cykl Diesel korzystając z norma Euro 6 które jest obligatoryjne od 2,016 i do tego celu dodatek mocznika.

Bloki TDI są oparte na cztery płyty dennej o pojemności 2,0 litra przemieszczenia czterech poziomów mocy uzyskuje się z 75, 102, 122, w tej wersji tylko 4MOTION i wariantu 150 KM.

rozważa Trzy warianty TSI benzyna, pierwszy z nich na tetracilíndrico bloku zapewnia 84 CV, z alternatywą ławce trzech tłoków rozwijającym 102 KM, dostępny od października, zamykając grupę wariancie 125 KM.

EcoFuel poprzednia wersja VW Caddy, To jest teraz zastąpiony przez gaz ziemny odmianie zwanej TGI generuje 110hp.

jako skrzynie biegów Instrukcja pięcio- i sześć drużyn w zależności od rozwoju silników są rozważane, podczas gdy zautomatyzowana sześciobiegowa DSG dodaje się teraz siedem wersji.

pozostaje opcja Napęd na cztery koła 4Motion nazywa, które można łączyć z różnymi opcjami nadwozia, silnika i zmiana.

rozpoczął marketing to czwarta generacja To jest zaplanowane na drugą połowę tego roku i będzie specjalna wersja o nazwie Generation Bo dostępny w Trendline furgonetki i przeszklone ze specjalnym wyposażeniem.

Adblock
detector