Jeep Renegade: Special Edition Batman i Superman ręka

Jeep Renegade: Special Edition Batman i Superman ręka

Jeep Renegade zadebiutował na dużym ekranie w filmie „Batman v Supermana”. Aby uczcić, specjalne wydanie ItaloAmericano SUV będzie sprzedawany.Jeep Renegade: Special Edition Batman i Superman ręka

Jeep Renegade, pierwszy samochód zbudowany przez Fiat Group globalnie ponad 100 krajach, świętuje. kompaktowy SUV Jeep zadebiutuje wkrótce w kin (Marzec 23 w Hiszpanii), będąc Zatrudnić jednego z bohaterów filmu ‘Batman v Superman: Dawn of Justice’.

Efektem współpracy Fiat Group z filmu, Warner Bros. Pictures, Jeep rozpocznie się w najbliższych dniach Specjalna limitowana edycja Renegade w hołdzie dla jego pojawienia się w filmie w rękach Ben Affleck, który gra Batman / Bruce Wayne.Jeep Renagade Dawn of Justice

Jeep Renagade Dawn of Justice, który pojawi się także w kilku reklamach telewizyjnych, posiada charakterystyczny wzór ciemny wygląd, wiele szczegółów w satynowe czarne na korpusie i na nośniku, aluminiowe felgi 18 cali i cztery kolory: czarny dostępne na zewnątrz metaliczny węgla czerwony Kolorado Alpine Biały granit i szkło.

Mechanicznie, to specjalna wersja Jeep Renegade jest dostępna tylko w Hiszpanii turbodiesel 1.6 Multijet II silnik 120 KM moc napędu na przednie koła i manualna skrzynia biegów. między standardowe wyposażenie, Obejmuje ona wyłączne logo zewnętrzne, przyciemniane tylne szyby, centralny zamek z pilotem i rozpocząć, dwustrefową automatyczną klimatyzację, elektrycznie składane lusterka boczne, tylne czujniki parkowania, przeglądarka i usługi Uconnect Live. Czy twoja cena? 20.990 euro.

Jeep również przygotował interaktywne doświadczenie za pośrednictwem Internetu dla każdego, kto chce uczestniczyć. Wprowadzanie http://www.battleoftherenegades.co.uk/ można uczestniczyć w „Bitwa Forsaken” i sprzymierzenie z Batmanem, „czarny”, albo Superman „niebieskim”. Jeep Renegade używa, aby pomóc innym uniknąć katastrof i można wygrać różne nagrody, jak bilety do kina, aby obejrzeć film lub rzeczywiste sesje jazdy.

Możesz być także zainteresowany

Test: Jeep Renegade 4×2 1.6 Multijet, magiczne pudełko

I Oscar dla najlepszych filmów samochody są dla …

Adblock
detector