Skoda Karoq już w produkcji: wszystko o nowym SUV

Skoda Karoq już w produkcji: wszystko o nowym SUV

Skoda Karoq rozpoczęła już produkcję, a po lecie, trafi na rynek. Nowy kompaktowy SUV trwa bazy Seat Ateca i podkreślić jego wydajność i niesamowite miejsca.

Skoda Karoq: to nowa produkcja SUV wejściem

Skoda Karoq: to nowa produkcja SUV wejściem

Skoda Karoq: to nowa produkcja SUV wejściem

Skoda Karoq: to nowa produkcja SUV wejściem

Zaledwie dwa miesiące temu mogliśmy spróbować kilku kilometrów i nowej Skody Karoq. Jednak zrobiliśmy go na nawet jednostki pre-seria i całkowicie zakamuflowane. Dziś jednak, Nowy kompaktowy SUV marka, która jest umieszczona poniżej dużej Kodiaq i ostatecznie zastąpienie obecnego Yeti (Chociaż one współistnieć w miesiącu), a to przybiera formę ostateczną. Jego pierwsza jednostka właśnie wyłonił się z Kvasiny roślin, w Republice Czeskiej, gdzie Skoda produkuje również jego doskonałe i Superb Combi własne Kodiaq.

Stąd więc zdecydowanie rozpocząć seryjną produkcję nowej Skody Karoq którego Pierwsze jednostki zaczną dostarczać na rynek po lecie, w miesiącu październik. A co dokładnie przynosi ten nowy SUV w segmencie już tak konkurencyjny, gdzie prawie wszystkie marki mają postawić bardzo silne w ostatnich latach? Cóż, przede wszystkim, przestrzeń, funkcjonalność i bardzo dobre osiągi to musi przyjść jak zawsze na znak, któremu towarzyszy konkurencyjne ceny.

Skoda Karoq: Czechy Ateca

Na początek, jego podstawa jest powód do zaufania … jak widzieliśmy w naszym pierwszym kontakcie z jego wersji pre-seryjnej. Tak, ponieważ nowa Skoda Karoq jest niemal klonem Ateca Seat (który jako Tiguan częścią tej samej platformie MQB grupy Volkswagen), I to zarówno estetyczne (wygląd bardzo podobny w ich sylwetki) i pod względem wydajności, komponentów i odpowiedzi. I Ateca już pokazał nam wszystkich porównań jest „twardy orzech do zgryzienia” dla rywala Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Kia Sportage, Hyundai Tucson… i spółka.

Skoda Karoqnawet Skoda zapowiada udoskonalenia jego Karoq dotyczących Ateca Seat. Pierwszy z nich, w przestrzeni: długości 2 cm (4,38 Wszystkich metrów, w porównaniu z 4,36 siedzenia) i rozstaw osi (2,64 m w 4×2 i 4×4 wersji 2,63), przy czym Karoq obiecuje bardzo podobny przestronności wnętrza (a Ateca jest obecnie najbardziej duży) obok bardziej zdolny do butów. Tak, ponieważ SKODA ogłasza serię 521 litrów pobierając 510 Seat. Drugi, jego Wiadomo filozofia „Simply Clever” Należy również przynieść większą wszechstronność.

i zgodne z najnowszymi wiadomościami ze Skody The Karoq mogą mieć funkcjonalności takich praktyk jak skrobak lodu wbudowana w wypełniacz zbiornika paliwa, zdejmowaną latarką w parasolem bagażnika pod siedzeniem pasażera, tylne kurtyny rolkowe wiele luk … a nawet ze system opcjonalne tylne siedzenia Varioflex, składane, przesuwne 11cm długości i ciągnąć. Zatem pojemność Zakres bagażnika między 479 i 588 litrów, może zostać przedłużony w górę Wszystkich 1,810 litrów Jeżeli siedzenia są usuwane. Rzeczywiście siedzeń, na których roślina może być również usuwane osobno, aby umożliwić obu stronom z coraz bardziej wewnątrz. Daj spokój, co oferujemy teraz prawie nie minivanów.

co do Środowisko i sprzęt, nowy Skoda Karoq zostanie umieszczony jako nowoczesny SUV, którego debiut w cyfrowe oprzyrządowanie, Opcja ta pozwala na ustawienie tabeli z wszelkiego rodzaju informacji dla kierowcy. To również będzie oferować Bezprzewodowa ładowarka do telefonu komórkowego i jako system multimedialny postawić duży 9,2-calowy centrum, i rozpoznawanie gestów i gdzie można skonfigurować system Dynamiczna kontrola podwozia, trzeba będzie 5 trybów jazdy: Eco, Normal, Sport, Śnieg i indywidualna. Wśród systemów bezpieczeństwa Nie będzie również numer alarmowy, automatyczne hamowanie w martwym punkcie kontroli miejskich, utrzymując tor i adaptive cruise, między innymi.

Wnętrze Skoda Karoqsilniki Skoda Karoq

kończąc swoje Zakres mechaniczny, Skoda Karoq wyposażone również najnowsze silniki VW Grupa. Zatem, benzyna zaoferuje 3 cylindrów 1,0 TSI 115 CV, dostępne zarówno w ręcznych i automatycznych DSG 7 relacji, opartych na zużyciu 5,2 l / 100 km. Powyżej będzie również nowoczesna 1,5 TSI systemu zamykania cylindra, z 150 KM.

Tymczasem diesel, Karoq rozpocząć swoją ofertę ze znanymi 1,6 TDI 115 KM, Również tylko napęd ręczny lub DSG7, przednie koła, jak 1.0 TSI. Już powyżej 2.0 TDI 150 KM może być 4×2 i 4×4. Skończy się ten sam zakres 2.0 TDI, Ale w jego wersji 190 KM. W skrócie, SUV bez wątpienia najbardziej kompletne i bardzo trudno jest umieścić wszystkie swoje rywalki. Wkrótce będziemy sprawdzać.

Mogę być także zainteresowany:

Pojedynek przybyciu: Karoq vs VW Skoda T-Roc

Skoda RS i Monte Carlo Karoq: nowe sportowych SUV?

Skoda Kodiaq vs 5008: Który jest lepszy?

Adblock
detector