Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Można już obsłużyć nowy Toyota Aygo, samochód pełen miasta, które wyróżnia się spośród alternatyw estetyką, bardzo japońskich; cena, 10.600 euro bez planu Pive i sprzęt, klimatyzację i kamerę parkowania między innymi.

Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Toyota Aygo 2015 ceny i marketing

Przybywa później niż Citroen C1 i Peugeot 108, z którą dzieli supra-projekt i zakład produkcyjny, choć różni się więcej niż niż to miało miejsce w pierwszym pokoleniu. W rzeczywistości, od słupka B z powrotem zapisać kilka podobieństw w postaci drzwi na bocznych listew i nawet na pokrywę bagażnika, nawet w pomieszczeniu, czy zgadzają oprzyrządowanie i główne elementy sterujące.

Toyota AygoPoczątkowo sprawia, że ​​jej wygląd z jednym silnikiem, trzycylindrowy 1.0 już wiedzieliśmy, ale poprawiła się w głębi dla bardziej spójne wydajność, z płaski przebieg krzywej momentu obrotowego i zmniejszenia tarcia, choć nadal dość głośno kiedy przyspieszyć dynamiczny możliwości. W tym trybie użytkownik może ogłosić Średnie spożycie 4,1 l / 100 km (0,2 mniej niż w poprzednim Aygo) w wersjach ręcznych. Jest również oferowane ze zmianą zrobotyzowanego sprzęgła (do wyboru 450 euro) i wariant trzydrzwiowy, który uratuje 300 euro.

Choć jest produkowany na platformie pierwszej generacji, to zostało poddane przeglądowi w głębi, z kierownicą w bardziej wyprostowanej pozycji niż wcześniej i elektrycznego układu kierowniczego zmodyfikowanego oprogramowania do osiągnięcia większe poczucie kierunkiem i kontrolą; coś, co również zaangażowane zawieszenie, mocniejsze teraz ze stabilizatorem o większej średnicy, które w bardzo pogorszonym asfalcie może nawet zostawiają cię uczucie jakieś drgania wewnątrz kabiny.

Dobrze wyposażony

Toyota AygoAYGO jest oferowana w wyjątkowym wykończeniem, zwany x-play, który To jest dalekie od tego, co jest zwykle poziom podstawowy. W rzeczywistości, to posiada aluminiowe felgi, asystent Hill-start, ekran dotykowy wielofunkcyjny, tylną kamerę parkowania i klimatyzacji. Wraz z tą wersją istnieją dwa lepiej wyposażone, ale bez zdolności do wykonywania pracy dostosowywania limitowaną serię. Do gustów osobistych istnieją dwa opcjonalne elementy, takie jak Przeglądarka (350 euro) i zrobotyzowany automatycznej skrzyni biegów (450 euro), oraz dwa zewnętrzne zestawy estetyczne, dwa wewnątrz, dziewięć rodzajów felg i pięciu kolorów łączone między sobą pozwoli do 700 różnych zestawów Aygos.

Marka dążyła również innowacje dotyczące sposobu sprzedaży, własną przestrzeń od teraz będzie zidentyfikowania ekspozycji modelu jest uruchomiony i konfigurator 3D pozwala użytkownikom na wyświetlanie w czasie rzeczywistym i 360 w wyniku jakiejkolwiek decyzji, które mogą mieć zastosowania. Na zewnątrz, on rozpoczął kampanię o nazwie Pay na dysku, w którym innowacje są wprowadzane do tego, co jest konwencjonalne finansowania. Tak więc w pierwszym roku, klient może wrócić w każdej chwili swój samochód, a po mógłby zrobić na pewnym etapie w rocznicę rejestracji.

Aygo x-play 3 Drzwi: 10.300 euro
Aygo x-play 5 drzwi: 10.600 euro
Aygo x-cite 5 drzwi: 11.600 euro
Aygo x-clusiv 5 drzwi: 11.600 euro

Opcje

Przeglądarka x-nav: 450 euro
Automatyczna skrzynia biegów x-shift: 350 euro

Możesz być także zainteresowany

Jedziemy Nowa Toyota Aygo

Adblock
detector