Renault Twizy RS F1, mamy pierwsze wyścigi elektryczny z KERS

Renault Twizy RS F1, mamy pierwsze wyścigi elektryczny z KERS

Włożyliśmy za kierownicą Renault Twizy RS F1, wersja pojazdu elektrycznego dziedziczy aspekty świata konkurencji, takich jak Formuła 1 KERS -SYSTEM cinética- odzysk energii. Po aktywacji, umożliwia małym modelem rozwijać do 97 KM i osiągając prędkość 110 km / h.

Renault Twizy RS F1

Renault Twizy RS F1

Renault Twizy RS F1

Renault Twizy RS F1

Wideo: Przetestowaliśmy Renault Twizy RS F1

Nie codziennie samochody takie jak ten są. Renault Twizy RS F1 Nie jest to samochód przeznaczony do zbycia, ale bardziej próba pokazania francuskiej marki jak mogą być zintegrowane technologie w świecie konkurencji w samochodzie elektrycznym serii. Renault mówić -System KERS do konwersji energii uwalnianej podczas hamowania energię w poza- jak „Zerowej emisji” Przyszłe samochody turbo. Ale z Twizy RS F1 one poszły dalej, coraz system ten może być ładowany Formuły 1 podczas pracy.

Jego cechy mówią same za siebie. 17 HP seria Twizy rozwija się większą moc 97 KM kiedy używamy KERS. System ten pozwala na dodanie tej dodatkowej siły przez okres do 14 sekund Po załadowaniu pełni rozpoczęty. Maksymalna prędkość, jaką można uzyskać z tej specjalnej wersji jest 110 kilometrów na godzinę, Kontrastuje to z 85 kilometrów na godzinę że może osiągnąć standard.

Renault Twizy RS F1

Konkurencja dziedziczy również opony slicki pochodzący z wzór Renault 2.0 i kierownica wzór Renault 3.5, oraz imponująca tylny spoiler, tylny dyfuzor i przebudowany „spoiler” przedni styl samochodów.

w szosa mamy już przetestowane i chcemy poczuć siłę jego KERS. Nie przegap film.

Adblock
detector