Nowa Alfa Romeo Giulietta, zainspirowany Giulia

Nowa Alfa Romeo Giulietta, zainspirowany Giulia

Alfa Romeo Giulietta jest odnawiana. Nowy silnik turbodiesel, większa łączność na pokładzie i uproszczony zakres wyróżniać się we włoskim Compact aktualizowana.

Alfa Romeo Giulietta 2016, włoski kompaktowy jest aktualizowana

Alfa Romeo Giulietta 2016, włoski kompaktowy jest aktualizowana

Alfa Romeo Giulietta 2016, włoski kompaktowy jest aktualizowana

Alfa Romeo Giulietta 2016, włoski kompaktowy jest aktualizowana

Wzorując Alfa Romeo Giulia, nowa limuzyna włoskiej marki, Giulietta odbiera głęboka zmiana. Nie mówimy o zmianie generacji, ale ‘Restyling’, w przypadku przekraczającego samochodu otrzyma nową estetykę, urządzeń, technologii i wyposażone w zupełnie nowy silnik.

Odnowiony Alfa Romeo Giulietta premiery turbodiesel 120 KM 1,6 JTDM moc i 32.6 MKG momentu obrotowego. Ten nowy mechanizm z wspólnego systemu Rail trzeciej generacji, mogą być związane z automatyczna skrzynia biegów Alfa TCT sprzęgło Twin. W tej wersji, stwierdza 3,8 litra na 100 km w cyklu kombinowanym, poziom emisji CO2 99 g / km i przyspieszenia w zakresie od 0 do 100 km / h 10.2 sekund.

Technicznie, Alfa Romeo ma współpracy z Magneti Marelli, Włoska marka partnerem strojenie podwozia, zawieszenia, układ wydechowy lub urządzenia oświetleniowe. Ze swojej strony, znane już w innych modelach tej marki ‘Alfa DNA’ Można wybierać spośród trzy tryby jazdy, działając bezpośrednio od prędkości obrotowej silnika, automatyczna odpowiedź (w przypadku montażu TCT), kontroli trakcji i stabilności, hamulce Elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego, a reakcję gazu.

Zakres silników nowego Alfa Romeo Giulietta zakończeniu czterech odmianach benzynowych: 1,4 Turbo 120 KM 1,4 MultiAir Turbo 150 KM 170 KM TCT i 1,7 Turbo 240 KM TCT. Diesel, oprócz wersji 120 KM (ręczne lub automatyczne), dostępna jest również 2.0 JTDM 150 KM i 175 KM TCT. Ponadto, oferowane również alternatywną wersję LPG i benzyny, 1,4 TB 120 KM, wypełniając szereg dziewięć wariantów mechaniczne dostępne.

Alfa Romeo Giulietta 2016

Alfa Romeo Giulietta 2016, sportowa konstrukcja i technologia

Wśród nowości zaprezentowała nową Alfa Giulietta, włoską markę To był inspirowany przez Giulia skopiować pewne elementy estetyczne w kompaktowym modelu kratki plastra miodu oraz zderzak przedni mrugnięciem na włoski sedan; reflektory, wstawki w zderzakach, wyjścia wydechowe ukośne, aluminiowe felgi, logo, … są zmiany w Giulietta.

w sportowy wykończenie „Veloce”, jeden efekt węgla w świetle reflektorów, jasne detales antracyt w obudowy lusterek i klamki drzwi w konkretnych zderzaki sportowych i innych wydarzeń w dodatku przedziału pasażerskiego. tutaj wnętrze Nowy samochód sportowy z włoskiej skóry i fotele ze zintegrowanymi zagłówkami Alcantara i skóra kierownicy anatomicznie koła w wykończeniem z „Veloce” nowymi czarnymi wstawkami na tunelu środkowym i klamek są przedstawiane, …

Jedną z wielkich nowych funkcji zawartych w nowej Alfa Romeo Giulietta znajduje się w dziale technologii. Po raz pierwszy we włoskim Compact są dostępne służb Uconnect LIVE “, pozwalając w pełni zintegrować smartphone z systemem multimedialnym ekskluzywny samochód za pośrednictwem aplikacji mobilnych dla funkcjonalności. Jest to również kolejny „Alfa Wydajność”, usługa, która poprawia jakość jazdy, który kontroluje główne parametry samochodu i wyświetlania statystyk, rejestrów i innych samochodu na telefon komórkowy.

ekrany dotykowe 5 lub 6,5 cala, połączenia Bluetooth, USB, pomocniczy i Audio Streaming, DAB, czytnik SMS, system nawigacji z wejściem docelowego głos za pomocą jednego polecenia, cyfrowe radio … to tylko niektóre z cech technologicznych zawarte w nowym Giulietta.

Nowa Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta, uproszczonych

nowa Alfa Romeo Giulietta Jest obecnie dostępny tylko w trzech wykończeniach: jedna podstawowy, dostępny w trzech wersjach benzyny, oleju napędowego i trzy dwupaliwowe i tym 5 calowy służb UConnect żywo “lub„Alfa DNA”deequipamiento selektora pomiędzy jej elementami. Giulietta ‘Super’ Jest to kolejny poziom wyposażenia, dodając, dwustrefową klimatyzację, tempomat lub możliwości dodawania (mądrzejszy) opakowań „Veloce” (z bardziej sportowych akcentów) oraz „Lusso”. Na górnym końcu jest Alfa Giulietta Veloce ”, i układ hamulcowy Brembo aluminiowe felgi 17 cali i inne pierwiastki omówione wcześniej. Opcja dostępna tylko z silnikiem benzynowym turbo 240 KM.

W sumie, włoski samochód oferowany jest z 11 kolorów ciało, 12 różnych felgi aluminiowe i dwa dodatkowe pakiety wykończenia, „Komfort” i „widoczność”, aby zwiększyć jego żelaznego.

Nowa Alfa Romeo Giulietta

Możesz być także zainteresowany

Porównanie: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM vs Volkswagen Golf 2.0 TDI

Alfa Romeo Giulietta: Powodów do kupna

Alfa Romeo rzeczywiste zużycie, realna konsumpcja samochodów

Adblock
detector