Nowe Audi A3 2016: pierwsze oficjalne zdjęcia i dane

Nowe Audi A3 2016: pierwsze oficjalne zdjęcia i dane

Nowe Audi A3 w maju jest ładowany z technologii i bardziej zaawansowanych i wydajnych silników, w tym dłuższy benzyny 3-cylindrowy. Jednak, aby pozostać liderem kompaktowych premium.

Audi A3 2016: więcej technologii i silniki

Audi A3 2016: więcej technologii i silniki

Audi A3 2016: więcej technologii i silniki

Audi A3 2016: więcej technologii i silniki

tylko kiedy 20. rocznica jego pojawieniem się na rynku, nowe Audi A3 zawiera naładowany aktualizacji ważna informacja że stają się one najlepszy samochód. Minęło już 20 lat trzy pokolenia wielkim sukcesem, stały, który przez wiele lat był najmniejszy Audi i dostępu (aż do przybycia Audi A1) w stosunku Odnośnik premii kompaktowy samochód i zdecydowanym liderem w sprzedaży. Cóż, według pierwszej oficjalnej informacji, ta droga wydaje się kontynuować w najbliższych miesiącach. Nowe i ulepszone Audi A3 będzie dostępny w maju, chociaż pierwsze jednostki jest dostarczy klienci i od lato.

Chociaż, jak zawsze w Audi, Nowy A3 będzie utrzymywać linię wzornictwa ciągłości, widzimy pewne różnice z prądem. Odnowiony w tym samym czasie 3. Korpus drzwi Sportback, sedan i zamienny, i 4,24 m długości i 2,60 m rozstawu osi, niemiecki kompaktowy wygląd wygląda teraz coś sportowy i bardziej wyraziste. Przednia krata „Singleframe” jest teraz szersza i wykazuje bardziej określonym profilu, podczas gdy nowe reflektory serii Xenon Plus Pierwsza matryca ma świateł LED. I osadzeniu, Audi A3 podkreśla poziomą szerokość oświetlania optycznej i nowej krawędzi oddzielania powyższego dyfuzora. Klient, według Audi będzie również większy wybór sprzętu nawet z nowych pakietów projekt i rozszerzył gamę kolorów.

Audi A3 2016: nowa gama silników

Jeśli na zewnątrz może nie docenić zbyt wiele zmian w nowym Audi A3, zarówno technologię jak i dynamicznych silników marka zapowiada poważne zmiany. Uruchamianie silnika, kompaktowy wola Teraz dostępny w 3 wersjach 6 wersjach wysokoprężnych i benzynowych od 110 do 190 KM, wśród których, pierwszy, Pojawienie się Cylindry pędne 3: jest 1,0 TFSI już wyposażone inne modele jak Seat Ibiza grupy VW lub VW Polo i Golf. z 115 KM 20.4 MKG moc i maksymalny moment obrotowy pomiędzy 2000 a 3500 obr./min obiecuje nieznaną efektywność A3 w silnikach benzynowych, jak również ogłoszony Waży zaledwie 1150 kg, które sprawiają, że samochód lżejszy Segment.

Audi A3A nad tym 1.0 TFSI, nowe Audi A3 będzie zamontować górę 1,4 TFSI COD Ultra z selektywnym systemem odłączania cylindrów Audi CILINDER na technologii Demand, w stanie kontynuować płacenia 150 KM. Powyżej, nowy 2.0 TFSI obiecuje innowacyjny proces spalania do zaoferowania 190 KM moc 32,7 mkg momentu obrotowego między 1500 a 4200 obrotów na minutę: Ta maszyna jest związana z automatyczny S Tronic 7 prędkości dwukrotnie w łaźni olejowej sprzęgło zastępując wcześniejsze 6 prędkości i suche sprzęgła. chociaż Audi A3 wszyscy są z napędem na przednie koła, quattro dostępny jest również z drugim silnikiem 2.0 TFSI.

Tyle jeśli chodzi o zakres zwykłej benzyny. w diesel, Audi A3 nowa wersja będzie mieć dostęp do szeregu 1.6 TDI 110 KM, Dostępne w ręcznym lub automatycznym 7 stosunkach, natomiast Wariant 2.0 TDI 150 KM będzie Zacznij moc i wkrótce, również 184 KM. Wszystkie te wersje, zarówno oleju napędowego i benzyny, może mieć opcjonalne sportowe zawieszenie co obniża korpus 15 mm Zawieszenie S line już zmniejszona o 25 mm. Ponadto, w opcji dostępny będzie progresywne wspomaganie kierownicy, co jest standardem na S3 teraz mówisz.

Nowe Audi A3 2016: więcej mocy dla S3

Wprowadzanie swoje „specjalne” wersje, nowe Audi A3 będzie oferować S3 odnowiona gama 10 KM więcej mocy i 2 mkg na maksymalny moment się przez automatyczny S niczny rozwija nie mniej niż 310 KM we wszystkich jego korpusu (Sportback, sedan i zamienny) również zintegrowanie, inżynierowie, specyficzne sterowanie sprzęgła wielotarczowe i ESC kontroli stabilności.

Wnętrze Audi A3 2016Nowa gama Audi A3 2016 będzie także liczyć na hybrydowa wersja wtyczki Sportback e-tron, który łączy 1,4 TFSI 150 KM i silnik elektryczny 75 kW Łączna wydajność 204 CV. Inną alternatywą napęd będzie A3 Sportback g-Tron, możliwość wykorzystania jako paliwo gazowe Audi e-produkowane w sposób zrównoważony, plus sprężony gaz ziemny. W tym przypadku, ten model wyposaża również silnik benzynowy 1.4 TFSI 110 KM, ale z.

Nowe Audi A3 2016: lider technologii

odnowiony, duże i rozszerzony zakres silników wizerunku, ale przede wszystkim nowych technologii. Jeśli coś zaprezentuje nowy 2016 Audi A3 będzie przez zawiera elementy wcześniej znajdujących się w górnych segmentów a to trwa, w wielu przypadkach nie tylko jego starszy brat Audi A4 … ale nawet nowy Audi Q7. Jak systemy wspomagania, teraz ma Audi Lane Assist i aktywny Audi pre sense przednia poprawie, w tym i nawet predykcyjna ochrony pieszych. Innym ważnym zjawiskiem jest asystent jazdy zacięć Opcjonalnie Audi Traffic Jam Assist, który współpracuje z ACC adaptacyjnego tempomatu oraz funkcją Stop&Idź.

Ten system montuje Audi A3 i jest w stanie utrzymać bezpieczną odległość od pojazdów z przodu, a nawet do 65 km / h, jest w stanie automatycznie przejąć kontrolę zarządczą Jeśli jedziesz na drogach w dobrej firmie. Więcej wiadomości na temat elementów bezpieczeństwa nowego Audi A3 są Opcjonalny układ hamulcowy awaryjny, Tylna Cross-Traffic Assist Obecność ostrzegawczy ruchu poprzecznego inicjowanie odwrotny manewr parkingu lub wspomnianą baterię Reflektory matrycy LED.

Przechodząc teraz do projektowania wnętrz, nowe Audi A3 oferuje także pionierskiego ducha. Wzięte z nowego Audi TT lub A4, kompaktowy teraz otwiera okno zaawansowanego Audi instrumenty cyfrowe wirtualnego kokpitu, po raz pierwszy dostępny w swoim segmencie. Jest to TFT wysokiej rozdzielczości, oraz 12,3 cala, konfigurowalna pomiędzy różnymi trybami wyświetlania za pomocą przycisku „Widok” na kole kierownicy.

Struktura menu MMI Infotainment Audi A3 został również przebudowany, opierając swoją działalność w zakresie wykorzystania smartfonów. Nie ma z kolei przeglądarka głos System ulepszona kontrola, radio, sprzęt multimedialny i telefon, System MMI Radio Plus z monitora 7 drop-calowy elektrycznie standardowo na konsoli, a także pełną łączność z Internetem z przekazywania informacji za pośrednictwem szybkiego standardu 4G. Wolną aplikacja Audi MMI umożliwia usług strumieniowych, takich jak reprodukcji lub przeniesienia kalendarza z telefonu, natomiast Audi A3 e-Tron również usługi zaplanować ładowania i kontroli klimatu. Jak widać, Audi A3 generalnie bardziej wyrafinowane i zaawansowane.

Możesz być także zainteresowany:

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Q2 do Q9: Wszystkie Audi SUV nadchodzi

Tak jest Audi A3 e-tron

Audi A3 vs Mini Clubman, to najlepszy kompaktowy premia?

Adblock
detector