Volkswagen T-Roc: nowy SUV VW przybędzie jeszcze w tym roku

Volkswagen T-Roc: nowy SUV VW przybędzie jeszcze w tym roku

Volkswagen T-Roc jest nowy zaangażowanie niemieckiej firmy w segmencie SUV. Oto pierwsze szczegóły i nasze pierwsze wrażenia.

2018 VW T-Roc odliczanie do nowego niemieckiego SUV

2018 VW T-Roc odliczanie do nowego niemieckiego SUV

2018 VW T-Roc odliczanie do nowego niemieckiego SUV

2018 VW T-Roc odliczanie do nowego niemieckiego SUV

Panie i panowie, wszyscy z was, Nowy Volkswagen T-Roc. Na razie Nowy kompaktowy SUV Volkswagen Cabrio nie będzie jak prototyp Spotkaliśmy się na Genewa Motor Show 2014; model produkcyjny będzie miał praktyczny pięciodrzwiowy ciało i utrzymać nazwę, która została zwolniona, która przypomina Tiguan i Touareg, wraz z wariantem angielskie słowo "skała", zaszczepić offroad i rozjazd charakter.

Wyprodukowany w zakładzie portugalskim Setubal na Platforma grupa MQB, Volkswagen T-Roc trafi na rynek późno listopad, początkowo z pięciu silników, trzy benzyna 1,0, 1,5 i 2,0 z uprawnieniami 115, 150 i 190 KM. Ze swojej strony, diesel, Zakres obejmuje 1,6 i 2,0 TDI Jednostki 115 i 150 KM. Jak zwykle w znaku, nie brakuje w całkowitym zakresie wyposażonej warianty 4Motion i podwójnym sprzęgłem DSG siedem prędkości.

odpowiedzialny za Volkswagen twierdzą, że Nowy VW T-Roc To nie jest pochodną albo Golf "brat" najmniejszy Tiguan, ale nowa koncepcja z własnym językiem projektowania i stylu ciała. ich wymiary są bardzo podobny do Golfa, z 4,23 m Długość, szerokość 1,82 m i wysokość z 1,54 m, to jest trochę krótsza, ale szerszy i wyższy niż Golf. Więc zapowiada bagażnik 400 litrów i niezwykły poziom zamieszkiwania.

Mieliśmy okazję dokonać krótki test drive z Wariant benzyna 3 cylindrów 1,5 TSI. Jego wydajność jest spektakularny i jest bardzo szybki, łatwy i przyjemny w prowadzeniu.

Volkswagen T-Roc: interior

wewnątrz VW T-roc zrywa z tradycją i dodaje szczególne dekoracje w jasnych kolorach, które przyciągają wiele uwagi. Mianowicie, dodaje "kępa" cyfrowy jako Ciekawa pozycja skręcić pod warunkiem TFT duży ekran.

więcej podróżnych "połączony" będą mieli VW pokładzie T-Roc. Poprzez swoją konsolę pływającej Lustro Link Interface i usługi "WiFi hotspot", opcje łączności wielu użytkowników, jeśli nie mają zainstalowanego na ich smartfony aplikacje Apple i Android carplay Auto.

Możesz być także zainteresowany

– Specjalna rynek ALL SUV: testowanie, realne zużycie …

– Nowy Volkswagen Polo, do końca 2017 roku

– Wszystkie nowe plany i przyszłość samochodów Volkswagen

Adblock
detector