Landwind X7 2018: Chiński SUV wciąż kopią Range Rover Evoque

Landwind X7 2018: Chiński SUV wciąż kopią Range Rover Evoque

Pomimo przebudowy, X7 chiński Landwind SUV 2018 nadal kopią Range Rover Evoque. Znowu pominąć kontrowersji z brakiem producentów oryginalność Chinach.

Landwind X7 2018: zdjęcia chińskim skopiować Evoque SUV

Landwind X7 2018: zdjęcia chińskim skopiować Evoque SUV

Landwind X7 2018: zdjęcia chińskim skopiować Evoque SUV

Landwind X7 2018: zdjęcia chińskim skopiować Evoque SUV

których Chińskie kopie marka samochodu lub imituje oryginalną konstrukcję samochodu istniejący To nic nowego (patrz artykuł chińskie kopie większości skandaliczne samochodów). Wreszcie i skandaliczna sprawa wraca do obsady Landwind z jego "odnowiony" X7 SUV w jego zasięgu 2018.

Powyższy zakres Landwind X7 Już otrzymał dobrą ostrzał krytyki za to, że kopia kompaktowy SUV Range Rover Evoque. W rzeczywistości, bardzo land Rover On podjął działań prawnych przeciwko chińskim producentem tego plagiatu, chociaż w przypadku Chiny, przepisy regulacyjne są bardzo liberalne w tej kwestii.

Kilka tygodni temu, przeszło Landwind X7 w jego przedłużenia Zakres 2018, wydaje się nieco mniej Range Rover Evoque. Jednak po obejrzeniu Nowe oficjalne zdjęcia opublikowane, nadal istnieje kopia i podobieństwo pomiędzy Asian SUV i brytyjski oczywiste, jak widać na zdjęciach, które towarzyszą tego artykułu.

Landwind X7 2018Pomimo estetycznych modyfikacje dokonane w Landwind X7 2018, jego powierzchnia przednia pozostaje bardzo podobna do tej z Range Rover Evoque. To samo odnosi się do listy widok z boku a tymczasem później, praktycznie identycznych kształtów w drzwiach, a nawet użycia aerodynamicznym spojlerem na końcu dachu.

Według przejść różne chińskie media, Landwind X7 2018 będzie miał 2.0 Turbo benzyna 190 KM silnik, oraz nieco mniej wydajne wersję, która będzie promowana za pomocą śmigła 1,5 Turbo benzyna 150 KM.

Cena wywoławcza Landwind X7 2018 rozpocznie się kilka 100000 Chiński juan (Około 13.000 euro według kursów bieżących). Co ciekawe, Range Rover Evoque tańsze niż sprzedawane w Chinach jest wyceniony na około 388 tysięcy juanów (ponad 50.000 euro). Jak widać różnica w cenie jest naprawdę znacząca …

Range Rover Evoque główny projektant dla Land Rovera, Gerry McGovern, On wyraził zaniepokojenie tym nowym przykład skopiować, a przede wszystkim z planami nowych prototypów rozwija Jaguar Land Rover. McGovern Uznaje, że naśladownictwo i kopiowanie będzie nadal istnieć, a na pewno modele Jaguar-Land Rover Będą znowu być naśladowane.

W galerii dołączonej do tego artykułu, można zobaczyć Landwind X7 2018 (Czerwony wzór) i Range Rover Evoque (SUV biały).

Możesz być także zainteresowany

Dwanaście głównych chińskich marek należą ESP akceptują swoje modele od stycznia

Zotye SR8: to chińska kopia Porsche Macan

Adblock
detector