SUV Hyundai planuje 2020: nowy Tucson, Santa Cruz ...

SUV Hyundai planuje 2020: nowy Tucson, Santa Cruz …

Hyundai rośnie z wielkich innowacji i nowych SUV. A ponad to zrobi: 2020 rozpocznie Inne 5 modeli w tej kategorii. Powiemy wszystkie swoje plany.

Nowy Hyundai SUV, który przybędzie do roku 2020

Nowy Hyundai SUV, który przybędzie do roku 2020

Nowy Hyundai SUV, który przybędzie do roku 2020

Nowy Hyundai SUV, który przybędzie do roku 2020

Nie ma wątpliwości: Hyundai został zaproponowany w celu utworzenia jednego z najbardziej kompletnych zakresów SUV i ciekawy rynek. Twój zakład i dajesz przychody do sukcesu Tucson i nową małą Kona, już zostało udowodnione w Korei, przyjdzie rynek wkrótce stał się jednym z jego Modele Star konkurować w segmencie gdzie rośnie Peugeot 2008, Renault Captur lub też nowy Seat Arona Powinny one być ich najwięksi rywale.

Oczywiście, jeśli uważasz, że kończy się tutaj, nic nie jest dalsze od rzeczywistości: Podjęła tylko początek. Zarówno globalny wiceprezes Hyundai Motor, Chung EUI-Sun, jako wiceprezes korporacyjnej i planowania produktu Hyundai America, Michael J. O’Brien, Zostały one oficjalnie potwierdzone Te dni różnych mediów Strategia marki będzie nadal rosnąć (I jak) z nowego SUV. Dlatego nic lepiej iść jeden do jednego zatoczył przyszły rozwój. I są one nie mniej niż pięć …

Hyundai Santa Cruz: 2018

prawdopodobnie Pierwsze wiadomości trafić na rynek będzie nowa Hyundai Santa Cruz, model, który widzieliśmy w 2015 roku na Detroit Motor Show jako prototyp, a teraz właśnie otrzymał zielone światło dla produkcji. W rzeczywistości, model ten ma zasadnicze znaczenie dla Hyundaia na rynku amerykańskim, gdzie jego spadek sprzedaży w 2017 roku w tempie 10 procent, a których nigdy nie startował w jednej z najbardziej popularnych kategoriach: ci, pick-up. Potwierdzają to dzisiaj agencja Reutera.

Hyundai Santa Cruzto Hyundai Santa Cruz spektakularny odbędzie, według wstępnych raportów, w ramach tej samej platformie Tucson. Marketing w Stanach Zjednoczonych zaplanowano na późno 2018 (Lub najpóźniej na początku 2019 roku), a tylko zawiedzie i zobaczyć, czy wejść na rynek europejski. Ale nie tęsknię widząc nowe zobowiązanie ogłoszone i marek, takich jak Peugeot, Fiat i Mercedes w segmencie aż do pick-up bardziej wyrafinowane. Wkrótce wiemy pewne nowe dane.

Hyundai Santa Fe: 2018

Jeśli Stany Zjednoczone nie mówi o spadku sprzedaży Hyundai i konieczności postawić tam ważnych produktów w Europie dzieje się odwrotnie: marka rośnie w bliskich rytmów zawsze 10 procent w 2017 roku, oraz postępuj zgodnie z nowy SUV przyjedzie trend. O odnowiona, jak w tym przypadku. I jest to, że w ciągu roku około oczekiwany aktualizacja Santa Fe. Pozostanie jej Medium SUV, około 4.70 m pomiar. Będzie ona również pozostać globalna koncepcja SUV, dostosowane do różnych rodzajów rynków. Hyundai powinny wkrótce oficjalnie nam swoje wcześniejsze dane, ale Michael J. O’Brien i potwierdzone.

Hyundai duży SUV 7 osobowa: 2019

Jak już ogłoszone pojawienie się dużego 7-miejscowej zwrotnicy który, choć nie potwierdzone, należy zastąpić Grand Santa Fe. Nie wiemy w tej chwili, czy przyjmie nową nazwę, chociaż zaczynają obstawiać tak. Model ten będzie inny wagi ciężkiej na rynek amerykański, ale z pewnością europejska adaptacja do innego Segment tutaj rosną, jak ogłoszono, a także siedzenie lub jak widzimy po wydaniu ostatniego Kodiaq Skoda, Peugeot 5008 i Renault Koleos. Model ten będzie aw 2019.

Duży SUV HyundaiHyundai mały SUV: 2019/2020

A jeśli po prostu rozmawialiśmy powyżej, teraz robimy poniżej. Hyundai i mówi również otwarcie małego SUV do konkurowania w Segment rynku i jest pozycjonowana za w ramach nowego Kona. Niezwykłe rozmiar, należy wynosić około 4 metrów i tutaj zostanie ona rodzi się z głównym celem sprzedaży na rynkach azjatyckich, a nawet w Europie. Na razie wymienić lub dane techniczne nie jest znana, ale możemy przewidywać, że powinno już być projektowane w ramach nowego ołówka główny projektant Brand, dawna siedziba Luc Donckerwolke.

Hyundai Tucson: 2020

I oczywiście … będzie nowy Tucson. Hyundai będzie zamknąć swoje SUV koło wraz z wydaniem Planowane i odnowiony w 2020 roku kompaktowy SUV, i jego wielką gwiazdą w naszym rynku. zawsze umieszczony jest za jedną z najlepszych modeli sprzedaży, nawet przez kilka miesięcy około wszechmocny Nissan Qashqai, Hyundai będzie nadal dążyć do ciągłego doskonalenia jakości i technologii w swoich produktach. Jeśli znak już mówił w swoim ostatnim wydaniu konkurencja Volkswagen Tiguan, pewien, że nowa generacja będzie zagłębić się w tej linii wyrafinowania. Nowe silniki, wersja ogniw paliwowych, duży sprzęt… nowy Tucson nadal będzie prowadzić nowy Hyundai. Ale jest jeszcze czas, aby wiedzieć: do tej pory mamy do rozliczenia z znając jej datę premiery.

Możesz być także zainteresowany:

Hyundai rozpocznie „super Tucson” i „mini” Kona

Hyundai Tucson przyszłość, jak ogniwa paliwowe?

Nowy Hyundai i30 przed Golf and Civic

Adblock
detector