Potwierdzone: Audi SUV pojawi się w Q4 2019

Potwierdzone: Audi SUV pojawi się w Q4 2019

To już oficjalne: nowy Audi SUV pojawi się w Q4 2019. Będzie to jeden z nadchodzących nowych modeli, że niemiecka firma przygotowywanych na najbliższe lata.

Audi Q4 2019, projekt SUV

Audi Q4 2019, projekt SUV

Audi Q4 2019, projekt SUV

Audi Q4 2019, projekt SUV

podczas zwykle Wyniki dorocznej konferencji przez Audi CEO, Rupert Stadler, szef wykonawczy podpisania czterema pierścieniami zaangażowanych w ciekawy mowy. Oprócz mówiąc krótko zapisuje agentów Prokuratora Monachium, które ma miejsce w siedzibie Ingolstadt, Stadler zapomniałem o tej sprawie dochodzenia sądowego pod skupić się na Przyszłość marki, ewolucja, w którym będzie wiele ciekawych modeli, w tym wiele SUV. Jednym z nimi i potwierdził Oficjalnie Nowe Audi Q4, których przyjazd planowany jest na rynku 2019.

I to jest jasne: SUV Mają podróżować długo. Rozwój sytuacji w tym segmencie samochodów jeden po drugim uda. Dla Audi, jego oferta produktów składa się z Audi Q2, następnie Q3, Q5 istniejących i Q7. W najbliższych latach, ten rodzinny wzrośnie, a jednym z miejsc, które są przewidywania jest Nowe Audi Q4, atrakcyjny SUV z wyraźny styl coupé w jego tylnym obszarze ciała.

Punktem wyjścia Q4 Audi projekt TT Offroad będzie prototyp widzieliśmy w ubiegłym Sali Pekinie 2014. Ostateczna Audi Q4 przyjąć mniej ryzykowne i bardziej konwencjonalne linie, z ostrym końcem Kropla coupe dach stylu i obszarów ciała, które irradianz siły i odporność.

Audi Q4 2019Audi Q4: między Q3 i Q5 Audi

Na rok przed przybyciem Audi Q4, świadkiem Premiera nowej generacji Audi Q3. Oba modele będą różnić się nieco estetycznie i pozostawić "przestarzały" Nowa marka Audi Q5.

Wewnątrz Audi Q4 Masz wiele podobieństw z projektu typu już widoczne w Audi TT oraz Audi Q7, dwa samochody, które mają więcej zrewolucjonizowały w ostatnich miesiącach samochodów konfiguracji kabiny Audi. Tak więc, w Future Audi Q4 2019 Nie brak nowoczesnych technologii, takich jak system sterowania gest do niektórych funkcji, a także wielki 9,2 cala dotykowy.

Audi Q4 2019, ich silników

Według naszych badań, w Future Audi Q4 zmieści silniki z poprzecznym położeniu, w przeciwieństwie do starszych braci Q6 i Q8. To byłoby nawet w stanie wykorzystać silniki turbo trzy-cylindrowe wersje dostępu, chociaż większość przewaga dla tetracilíndricos, również z akumulatorem wariancie hybrydowym rodzaj e-tron. Ukoronowaniem i zakres będzie obowiązkowe Audi RS 400 KM Q4 wspierany przez pięciocylindrowy silnik Audi postanowił jak długo bez poświęcenia 2020 r.

Możesz być także zainteresowany

– Audi Q2 do Q9: Wszystkie Audi SUV przyjedzie

– Audi Q2: pierwszy luksusowy SUV miejski

Adblock
detector