Volvo S40 i XC40 nowy: tak być w 2017 roku

Volvo S40 i XC40 nowy: tak być w 2017 roku

Volvo już przygotowany samochód do Generacji Y pokochają pokolenia Milenium. Dwie koncepcje są 40.1 i 40.2, który od 2017 roku będzie Volvo S40 i XC40.

Volvo prezentuje przyszłość S40 i XC40

Volvo prezentuje przyszłość S40 i XC40

Volvo prezentuje przyszłość S40 i XC40

Volvo prezentuje przyszłość S40 i XC40

Elektryfikacja i łączność. Są to kluczowe punkty, które krążą wokół przyszłego nowego Volvo S40 i Volvo XC40 kiedy rozpoczęła jeszcze w terminie, który zostanie określony od 2017. To będzie przebiegać etapami, z różnicą mniej niż jeden rok między nimi, ale ich przywódcy nie chcą nam zaryzykować oficjalnie w ich siedzibie w Szwecji (o ile mamy przeniósł się spełniać wszystkie swoje przyszłe rodziny), jeśli najpierw uruchomić Volvo S40 lub XC40.

odręczne, podczas kolacji z około pięćdziesięciu dziennikarzy na całym świecie (oczywiście będąc wybuchową chiński rynek, który miał więcej przedstawicieli), okazało się, że Volvo S40 może być pierwsza: Ciekawa inscenizacja „klinikę” żyć godne sposobów klienci, dla których Zaprojektowaliśmy Volvo S40 i Volvo XC40, pokolenia Milenium. Brakuje tylko, że głosował za pośrednictwem aplikacji, które każdy się wzdłuż na nasz telefon, opracowany specjalnie dla tego kursu Revealed 40.1 i 40.2 koncepcje, poprzez które możemy uzyskać dostęp do całego zestawu prasowego. Słusznie, że przekonująco Volvo przewrócił się na łączności. Wszystkich połączeń, które oferuje Volvo w ostatnich latach, które jest powszechnie pod warunkiem, że Volvo XC90, to przyszłość Volvo S40 i XC40 jest w pełni przeniesione. Jego przywódcy mówią o zintegrowane aplikacje natywne samochód jak Spotify, pełna integracja z Carplay firmy Apple lub Android Auto, Dzięki ścisłej współpracy z Microsoft i nowe rozwiązania, takie jak klucz wirtualnego, możliwość otwarcia lub uruchomienia mobilnych. Volvo uważa, że ​​osoba przyzwyczajona do ciągłego dzielić cyfrowo, generują notatki, muzyka, sprzedać to, czego nie chcą lub podróży przez dzielenie samochodu, nie zrozumieć, nie jest w stanie wysłać Kluczem do wirtualnego przyjaciela trzeba samochodu.

Volvo XC40 2017CMA, nowa platforma Volvo S40 i XC40

Volvo opracowała zupełnie nową platformę modułową, nazwie CMA, opracowany wspólnie mają być stosowane przez Chińskiej marki Geely matryca w swoich modeli Chinach. Jest to baza technologiczna opracowana z górnej wszechstronny SPA, narodził się z Modele Volvo XC90 i niższe, ale byłoby to zbyt kosztowne, aby skutecznie konkurować na spornym odcinku samochodów kompaktowych. Volvo używany tak, że zaczynając od zera do platformy CMA może, bez dalszych zmian, dokonywanych z napędem elektrycznym lub hybrydowym.

Niemal równie niezwykły, jak tego początkowego podejścia jest przedstawienie twarzy samochodem w dół. To była droga Volvo wyraźnie pokazują, że baterie podejmują S40 i XC40 elektryczne. Oferują one autonomia około 500 km urzędnika i zostanie uruchomiona w 2019 roku. W przeciwieństwie do Tesli, które obejmują cały spód samochodu, baterie elektryczne są umieszczone w tunelu przesyłowego Volvo głównie rozlewając na boki pod tylnymi siedzeniami w miejscu, które posiadają zbiornik paliwa. Volvo XC40 i S40 w ten sposób będą mieli Przedział pasażerski prawie niezmieniona. Ponadto, jak Tesla widzieliśmy zaparkowany na parkingu Volvo Design Center w Göteborgu, Możesz mieć dwa bagaże, jeden z przodu i jeden z tyłu, że silnik elektryczny zajmuje miejsce z przodu tuż pod maską.

dla Wnętrze jest przestronne i komfortowe, Pomimo obecności baterii całego samochodu się z tych nietypowych proporcjach podejście w porównaniu z samym samochodem. Aby zaostrzyć apetyt, odpowiedzialny za projekt Volvo zażartował przedstawiający samą butów w różnych rozmiarach, aby wyjaśnić zakres modeli tradycyjnej niemieckiej marki. Na przełomie S40 i XC40, XC90 zakresie luksusowych, S90 i V90 grube, miękkie podeszwy, w przeciwieństwie do klasycznego buta English pracował … ale uderzające kolor biały. To wyjaśnia, dlaczego kontrast kolorów jest jedną z cech S40 i XC40, nikt malpensado poszukiwania podobieństw z udanej Range Rover Evoque.

Volvo S40 2017Volvo plug-in hybrid: 50 km elektryczny

Wracając do mechanicznego, oczywiście, że Volvo S40 Volvo XC40 będzie Diesel i Diesel, „Nie można walczyć z obecną rzeczywistość w Europie”, ale wierzy, że młodzi ludzie nie wybaczy im tę możliwość elektryzować swoje samochody. Tak, drugi nowością jest T5 Twin Engine, plug-in hybrid napędem na przednie koła i 250 KM, w stanie zrobić 50 km w trybie elektrycznym. Cała moc w kompaktowej obudowie idzie z przodu. Bateria i elektronika są nowe rozwiązania z doświadczenie T8, wtykowego hybrydowego XC90 z akumulatorem również ułożone w tunelu transmisji. Skrzynia biegów jest automatyczna siedem prędkości podwójnego sprzęgła, nowego rozwoju. Silnik elektryczny 55 kW Umieszczony na skrzyni biegów jest załączony do niniejszego poprzez przekładnie, z możliwością przesuwania samochód wyłącznie z nim. Można również dodać zasilanie do silnika benzynowego lub być odłączony i pozostawić uruchomiony silnik benzynowy. to Silnik 180 KM Jest to całkowicie nowy, trzy cylindry, bezpośredni wtrysk Turbo. Oczywiście, część z tej wyjątkowej rodziny silników, które wykorzystują Volvo, DriveE, który został usunięty z cylindra. sztywniejszych wałki blokowe i wyrównoważające Główne zmiany. Wszystko to, aby uzyskać emisja CO2 niższa niż równowartość diesel. Ten silnik trzy cylindry również zostaną wykorzystane bez hybrydyzacji i dzięki modułowości można znaleźć nie tylko w rodzinie 60, ale osiągnięcie końca seria 90.

Przed pożegnania, my również potwierdzić, że platforma CMA, że możemy wreszcie zobaczyć „ubrana” z pojęciami Volvo 40.1 i 40.2 Może on również przyjąć AWD, rosnące zapotrzebowanie. I wiemy, pokolenie Milenium jest najbardziej zglobalizowane smaki, które kiedykolwiek istniały.

Możesz być także zainteresowany:

Volvo S90 i V90 nowy

W 2017 roku Volvo zastąpić klucz fizyczny

Będzie to Volvo XC60 w 2017

Adblock
detector