70 samochody elektryczne i SUV przyjeżdżający do 2025: Kalendarz

70 samochody elektryczne i SUV przyjeżdżający do 2025: Kalendarz

Przyszłość już tu jest. W latach 2018 i 2025 nie są już potwierdzone ponad 70 nowych samochodów i elektrycznego SUV trafić na rynek. Oto pełny harmonogram wraz ze wszystkimi wiadomościami.

Wszystkie samochody i elektryczne SUV, które przybędą do 2025 roku

Wszystkie samochody i elektryczne SUV, które przybędą do 2025 roku

Wszystkie samochody i elektryczne SUV, które przybędą do 2025 roku

Wszystkie samochody i elektryczne SUV, które przybędą do 2025 roku

Pomimo wszystkich braków, które wciąż istnieją dzisiaj w infrastrukturę i podaży, koniec jest nieunikniony: the energii elektrycznej będzie w ciągu kilku lat Napęd naszej mobilności. Widzimy to w każdym nowym wydaniu, wysłuchaliśmy mówić do każdego inżyniera z wiodących producentów, cierpimy z nowymi normami środowiskowymi, że rządy zaczynają realizować (lub ogłoszone) i Mamy potwierdzenie z każdym nowym planie odkrywamy w największych marek samochodowych.

BMW i5

Tak, bo jeśli podsumować wszystkie nowe samochody dzisiaj wiemy, że wprowadzi na rynek każdej marki,wychodzimy ponad 70 nowych funkcji, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych 7 lat! Rysunek, który z pewnością zalać rynek samochodów czysto elektryczny, zasilany z baterii… lub nawet baterie wodorowe, takie jak Hyundai zapowiada nowy SUV pojawi się w 2018 roku i powinna być wielkość Tucson. W tym linkiem znajdziesz więcej informacji.

Jakie marki liderem rynku samochodów elektrycznych?

Jedną z wielkich pytań odkryje które marki doprowadzi w najbliższych latach czysto rynek energii elektrycznej. Nissan To pozycjonuje się bardzo dobrze w tym zakresie, a 2018 atak znacznie silniejsze z Nowa generacja Liść że nie ma nic wspólnego z teraźniejszością. Poprawiona aerodynamika, więcej technologii, bardziej aerodynamiczny … obiecujące. BMW także pochodzi porusza nową erę, a także z BMW i3 2018 zapowiada znaczną poprawę w przyszłym roku, więcej mocy …oraz w wersji sport S! W tym ważnym modelem wariantów dodać nową moc X1, X3, nowy i5, duży SUV Elektryczne … Tak: SUV zmonopolizować zbyt wiele na znaczeniu w tym nowym układzie napędowym. Trzeci ugruntowaną marką może powiedzieć, że jest Renault, którzy w Zoe i dodaje mały samochód elektryczny w 2019 roku Wielkość Captur.

Jednakże, Wydaje się silniejsza teraz wejściem scena dwie główne marki: Mercedes i Volkswagen. W rzeczywistości, dwa ogłosił oraz Uruchomienie sub-marek własnych który zaprezentuje całość nową ofensywę samochodów elektrycznych i SUV od 2025 roku Daimler zacząć zapowiada inwestycje co najmniej 11.000 mln samochodów zdolności produkcyjnych, silników i akumulatorów do napędu elektrycznego. jego submarca Będzie się nazywać EQ, a jego pierwszy model będzie EQC: a SUV pojawi się w 2019 roku, wielkość GLC O 4,65 (m), zdolne do wydzielania 400 KM z dwóch silników elektrycznych. autonomia przewidziana jako nie mniejszą niż 500 km. W kolejnych latach i będą one osiągnąć sedan, coupe, kompaktowy SUV … i różne rozmiary.

Mercedes EQCVolkswagen, Tymczasem, chce zakopać Dieselgate z jego nowa seria (lub pod) ID. Planuje uruchomienie nowego modelu rocznie, już zaczynają 2019 z Golf kompaktowy rozmiar (ID EV): Powinny oferować również 500 km zasięgu elektrycznego i być w stanie naładować baterię 80 procent w zaledwie pół godziny. Samochód ten będzie następnie dodać objętości ID Crozz, SUV Tiguan 300 KM wielkości Allspace i zapowiada wielką funkcjonalność i przestrzeń. A później przychodzą rodziny i warianty … jak reinkarnacja zarówno nadzieję Bulli.

Wszystko przed Tesla

Ciekawy co Tesla. Dziś praktycznie z jednym lub dwoma samochodami w jego zasięgu, bez realizacji w większości krajów … ale z wszystkich producentów zapowiadających odpowiedzi przed znakiem. Już ma nazwę, a wkrótce mają „samochód” wybrać: Tesla Model 3 Jest reklamowany na późno 2018 lub na początku 2019 w bardziej przystępnej cenie: poniżej 35,000-40,000 euro i 350 km zasięgu elektrycznego. jest zadzwoń do popularyzacji i zrewolucjonizować ten rynek. Zobaczymy.

Tesla Model 3Naprzeciwko niej Porsche opracuje Mission E i SUV elektrycznej, siedzenie wprowadzi na rynek kompaktowy styl Leon, Opel Ampera zwiazany-e chętnych do zdobycia ziemi, Peugeot Będzie także zagłębić się w technologii kompaktowego SUV-a, jak Citroën, Honda, Mazda, DS, Skoda, Volvo, Alfa Romeo … Nie ominie nikogo. Zostawiamy was teraz z harmonogramem startów rocznie aż do roku 2025. Istnieje ponad 70 nowych funkcji.

Aktualności z roku 2018

MARK MODEL
Audi Q8 e-tron
BMW i3 i I3S
Hyundai elektryczny Kona
Hyundai SUV ogniw paliwowych
proca klarowność EV
Nissan liść 2018
Opel Amperea-e
Tesla Model 3

Aktualności z roku 2019

MARK MODEL
Audi Q2 EV
BMW X1 EV
DS 7 Crossback EV
Mercedes EQC Crossover
Mazda EV kompaktowy crossover
mini EV
Mitusbishi EV
Peugeot Compact EV
Porsche E misji
Renault kwid EV
siedzenie mini EV
Tesla terenówka
Volkswagen ID EV

Brand new 2020

MARK MODEL
Bentley Prędkość EXP12 e6
BMW X3 225E
Citroën EV Aircross
DS kompaktowy EV
proca Insight EV
Maserati Alfieri
Mercedes EQ Sedan
Porsche EV SUV
siedzenie Cupra EV
Skoda Vision E
Suzuki mini EV
Tesla Model Y
Toyota C-HR EV
Volkswagen ID Crozz

Aktualności z roku 2021

MARK MODEL
BMW I-NEXT
Citroën Compact EV
DS EV Sedan
geneza EV Sedan
Mercedes kompaktowa EQ
Peugeot Crossover EV
Porsche EV Sedan
Skoda mini EV
Tesla Wzór P (odbiór)
Volkswagen ID salon

Aktualności z roku 2022

MARK MODEL
Alfa Romeo Compact EV
BMW i5
Citroën EV SUV
proca kompaktowy EV
bród Zwrotnice Compact EV
Mercedes EQ SUV
Tesla Typ II MPV

Wiadomości z 2023 roku

MARK MODEL
Alfa Romeo Crossover EV
BMW i8 EV
Fiat Compact EV
Maserati Crossover EV
Mercedes EQ Sedan
Toyota mini EV
Volkswagen ID Aero E

Wiadomości z 2024 roku

MARK MODEL
Audi R8 e-Tron
Citroën Rodzina EV
DS "styl życia" EV
Fiat EV Sedan
proca zwrotnice EV
Lamborghini Vitola EV
Mercedes EQ MPV
Mitsubishi Crssover EV
Opel zwrotnice EV
Suzuki zwrotnice EV
volvo zwrotnice EV

Aktualności z roku 2025

MARK MODEL
Alfa Romeo EV Sedan
BMW Duży SUV EV
Fiat EV SUV
Volkswagen ID Buzz

Adblock
detector