Nowy Opel Meriva: następna generacja SUV w 2017 roku

Nowy Opel Meriva: następna generacja SUV w 2017 roku

Nowy Opel Meriva będzie dotrzeć na rynek zaledwie rok w tym zakresie obrotów. Były minivana i SUV teraz przyjąć inny profil ciała.Nowy Opel Meriva: następna generacja SUV w 2017 roku

Opel jest zobowiązana do dokonywania jedną Meriva rewolucyjny samochód. Jeśli w ostatniej dekadzie i radykalnie zmienił model koncepcyjny przedstawiając Druga generacja debiut tylne drzwi otwierane w kierunku przeciwnym łatwy dostęp, tym razem w co będzie jego trzecia generacja, dotychczasowy wzór znowu znajome wymyślania. Nie rezygnując z ich znaną funkcjonalność, a jego kompaktowe wymiary, to zajmie tym razem estetyczny SUV początkowo przez dwa różne organy. Ze sprzedażą minivan w ostrym spadku, cała droga jest już wyginanie odnowionym samochodów segmentu B użyteczność.

Nowy Opel Meriva, dlatego należy twarz w ciągu jednego roku Nowe modele segmentu jak SUV Seat Volkswagen Polo lub “mini”. Ateca To nie będzie bo nowy Opel Meriva rywalem Opel Mokka, właściciel znaku SUV tej pory w serii, ale w przyszłości substytut Citroën C3 Picasso i Peugeot 2008. A to, że te dwa małe SUV francuskiej Są one produkowane przez Merivy w fabryce Opla w Figueruelas, Zaragoza. Dobrą wiadomością dla naszego kraju.

Umowa współpracy pomiędzy francuskim PSA grupowej i zleceń Opla to dzisiaj, a nie jest łatwo się domyślić, że będzie zatem technicznie dość podobne samochody a także dzielić się, że podejście prawdziwego skrzyżowanego samochód. Opel Meriva połączyć to Funkcjonalność kabiny pierwotnie pomyślany jako minivan, a zewnętrzny wizerunek nie tylko nie zdefiniowane jako takie, ale będzie korzystać z wielu niuansów zbliża się do wizerunku nowoczesnej smaków SUV. W rzeczywistości, nawet spodziewali dwa ciała: a pierwszy koncepcja dokładniej rodzina który powinien dotrzeć w wiosna 2017; i inny z jeszcze jednym aspekcie obok SUV To jest po początkowo ukazać i koniec 2017. Ten ostatni może dodać do różnicowania Nazwa „Rocks” styl wariantu niestandardowego, który już zawiera najmniejszy Opel Adam … choć jest to jeszcze potwierdzone.

Oceń swój używany samochód za darmo Nowością w przyszłości Opla Merivy Jest to czas, aby opuścić to powiedział otwierając tylne drzwi w kierunku przeciwnym do kierunku marszu, będąc w tym aspekcie jako konwencjonalnego samochodu. Meriva, wraz z ich odpowiednikami z Peugeot i Citroen, odejdzie nowa platforma modułowa i przyjęcie bardziej wydajnych silników aktualne. Wielu z nich są reklamowane jako takie trzycylindrowy, więc mam nadzieję, że benzyna przybycie nowego 1,0 Turbo 105 KM. już diesel, thrusters 1,6 litra, w wariantach 110 i 136 KM, powinny być tymi, którzy zmonopolizować trzon oferty.

Opel Meriva 2017Możesz być także zainteresowany:

Tak będzie w przyszłości Opel Insignia

Zapis autonomii Opel Insignia

Opel Astra Sports Tourer, testowane

Adblock
detector