Tak jest Honda CR-V 2017: oficjalne zdjęcia i szczegóły

Tak jest Honda CR-V 2017: oficjalne zdjęcia i szczegóły

Honda CR-V jest aktualizowana na przodzie jego 2017 z zakresu mechanicznych, estetycznych i urządzeń innowacje, które wzmacniają jakość i atrakcyjność tego SUV.

Honda CR-V 2017: pierwsze obrazy

Honda CR-V 2017: pierwsze obrazy

Honda CR-V 2017: pierwsze obrazy

Honda CR-V 2017: pierwsze obrazy

W ciągu najbliższych zima, to pójdzie na sprzedaż Nowa Honda CR-V 2.017, głęboki aktualizacja który poddaje się ich Japończyków SUV świat najbardziej udany.

Honda Cr-V 2.017 Przedstawia wiele nowy w różnych miejscach. W rozdziale estetycznym, projekt To zajmie bardziej agresywne i nowoczesne funkcje z nowymi formami w okolicy czołowej, Reflektory LED typ nowej fakturze, wprowadzenie nowego gniazda podwójnego spalin w tylnej i tylnej powierzchni z niewielkimi zmianami w zderzak i reflektory. W kierunku poprawy widoczność, Honda twierdzi, że nieco zmniejszona szerokość słupków A. Z drugiej strony, aby dać sportowy zewnętrzny dotyk potencjalni nabywcy mogą wybierać spośród nowe wzory felg aluminiowych 17 i 18 cali.

Honda Cr-V 2.017Honda CR-V 2017: bardziej funkcjonalny

Honda Cr-V w swojej odnowionej gamy 2017 obejmą inteligentne otwieranie tylnej klapy. poprzez nazywa głośnomówiący dostęp do wnętrza, poniżej tylnego zderzaka kilku czujników. Są w stanie wykryć obecność stopy kierowcy / otwierającego bramę automatycznie bez konieczności obsługiwania tradycyjną strzelanka / przycisk palcami eskorty.

Honda CR-V 2017: silniki i technologia

Wysoka mechaniczna nowość Honda Cr-V 2.017 Gwiazdy Nowy silnik benzynowy 1.5 DOHC, czterocylindrowy, bezpośredni wtrysk z doładowaniem turbosprężarka. Moc jest reklamowana 190 KM i, jak proca, ten silnik jest w stanie zapewnić bardziej niż zadowalająca odpowiedź na poziomy zużycia i emisji, a nie skromna. Kompletna dostawa silnik benzynowy 2.4 DOHC z wtryskiem bezpośrednim i-VTEC. Oba silniki są połączone z automatycznym bezstopniowej CVT.

oferta mechaniczny Honda Cr-V 2.017 Jest na rynku USA (pierwsza aktualizacja została tylko ogłosił w kraju Ameryki Północnej, choć wiele innowacji, które wyjaśniają w niniejszym artykule zawierają także europejskiego modelu). Pamiętaj, że obecnie w Europie Honda CR-V Jest on wyposażony dwa silniki Diesla i-DTEC 1.6 120 i 160 KM i miotający 2.0 I-VTEC benzyna 155 KM.

Jednym z efektywnych technologii, które wyróżniają się w Honda Cr-V 2.017 jest System zmiennego otwierania przedniej kratki, który jest otwierany lub zamykany w zależności od sytuacji jazdy. Tymczasem istotne jest również do włączenia nowego elektryczne wspomaganie kierownicy EPS, zmiennych.

Honda Cr-V 2.017Honda CR-V 2017: maksymalne bezpieczeństwo

technologia Honda Sensing, który obejmuje liczne Urządzenia i systemy ochronne ułatwia jazdę, Będzie on dostępny w Honda Cr-V 2.017. Wśród najbardziej znanych systemów obejmują one podkreślają hamowanie awaryjne urządzenie (CMBS) z Forward Collision Warning System (FCW), wykrywanie ruchu samochodowego, adaptacyjny tempomat z regulacją prędkości obrotowej w zależności od ruchu i system wykrywania ponadto ruchu (tył Krzyż monitorowania ruchu), automatyczny system zasilania belki przejście, między innymi.

Honda CR-V 2017: łączność i rozrywkę na pokładzie

W odnowie tego sprzedawcy SUV, proca zapewnia, że wewnątrz CR-2017 V znajdą się materiały wyższa jakość zarówno wizualny jako prawdziwe (lub dotyku). Łączność fani będą mieli na CR-V dobrym sojusznikiem, z dodaniem nowej informacji multimedialny system nawigacji i rozrywki, obdarzonego nowy wielofunkcyjny ekran dotykowy 7 cali. Aplikacje dla urządzeń mobilnych systemy operacyjne iOS (Apple) i Android również można korzystać na pokładzie Nowy CR-V 2.017.

Adblock
detector