Nissan Juke 2017: rewolucyjny mały SUV, o

Nissan Juke 2017: rewolucyjny mały SUV, o

Pierwszy Nissan Juke złamał formy do jej konstrukcji awangardy. Jej nowa generacja, zaplanowane na 2017 będzie równie lub bardziej zdumiewające. Oto przełom.

Pierwsze zdjęcia co nowy Nissan Juke

Pierwsze zdjęcia co nowy Nissan Juke

Pierwsze zdjęcia co nowy Nissan Juke

Pierwsze zdjęcia co nowy Nissan Juke

gorączka SUV jego temperatura nadal rośnie. Kilka dni temu opublikowaliśmy kompleksowy przewodnik po wszystkich SUV, który pojawi się w dalszej części 2016 i 2017. W tym raporcie nie zawiera bardzo ważne, aby samochód, model po prostu otrzymywać informacje bardzo, bardzo świeże: the Nowa generacja Nissan Juke.

Według dostępnych informacji Autopista.es, strojenia Nissan Juke z druga generacja To w jego końcowej fazie rozwoju. Co zrobić, jeśli możemy przewidywać, że ta miejski SUV segmentu B Będzie on dostępny na rynku 2017.

2017 Nissan Juke Struktura i techniczne geny

Nowa konstrukcja platformy samochodu, że jest akronimem CMF-B grupa Renault-Nissan, będzie podstawą nowego Nissana Juke. Samochód zadebiutuje tej platformy będzie następnej generacji Nissan Micra i nastąpi nowy Nissan Juke i, oczywiście, najlepiej sprzedającą Renault Clio, który po prostu wiem, główne kierunki głęboka odnowa.

lżejsze i bardziej wytrzymałe (Mniejszy ciężar, a zatem bardziej skuteczne i sprawne jazdy) tworzą strukturę Oczekuje się, że nowy Nissan Juke 2017 Mechanicznie, aby kontynuować zakładami "downsizing", czyli zarówno turbodoładowanych silników wysokoprężnych i benzynowych i niskiej wydajności. W tym zakresie, dostawy benzyny spodziewałbym silników 1.2 TCE 120 KM 1,6 TCe różne poziomy mocy (powyżej 200 KM w Juke Nismo sportowcy wersje). Nie należy też wykluczyć hybrydową wersję jako jeden już ustanowiony rok temu prototyp Nissan Gripz.

Nissan Juke Concept Gripz2017 Nissan Juke: zakład projekt

Poważnej i ryzykowne zakłady pierwsze Nissan Juke było rewolucyjny projekt. w tym druga generacja, Japońska firma chce "spowodowanie" kierowców z Falisty futurystyczne kątowe linii prawie niezauważalny dla ludzkiego oka.

W tej kwestii estetycznych, będziemy wyprzedzeniem Nissan Juke przyszłość Masz wiele cech podobnych do Nissan pojęcie Gripz pokazany na Frankfurt Motor Show 2015.

Nissan Juke 2017: rywale

copetition który zmierzy się Nissan Juke 2017 To będzie bardzo trudne. Modele takie jak Peugeot 2008, Renault Captur a nowy Opel Mokka X spróbować umieścić rzeczy bardzo trudno miejski SUV Nissan. Są trzy główne jego przeciwnicy, ale na pewno nie będzie więcej koguty bojowe, którzy chcą wejść do bitwy.

(*). Na zdjęciach, które towarzyszą tym artykule są Nissan Gripz Concept (przyszła Juke będzie mieć podobne cechy konstrukcyjne). Kliknij na zdjęcia, aby zobaczyć co będzie Nissan Juke 2017.

Możesz być także zainteresowany

– Najlepszy SUV za mniej niż 20.000 euro

– Buying Guide: media lub kompaktowy SUV najbardziej interesujący

– Porównać do trzech samochodów na raz

– Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Adblock
detector