Volkswagen Golf VIII i być zwarte w 2018 roku

Volkswagen Golf VIII i być zwarte w 2018 roku

VW To zmusza go do góry swoją przyszłość. W 2018 roku osiągnie nowej generacji Golf, z mobilności elektrycznej i nowej obwodnicy SUV jako bohaterów.

To będzie przyszłość Volkswagen Golf VIII

To będzie przyszłość Volkswagen Golf VIII

To będzie przyszłość Volkswagen Golf VIII

To będzie przyszłość Volkswagen Golf VIII

Jeśli świetle platforma MQB o już rozwiniętej tOdos kompaktowe samochody z grupy VW (Audi A3 w Seat Leon, między innymi) już domyślić gwałtowny postęp w Siódma generacja Volkswagena Golfa (Ur pod koniec 2012 roku), a następnie, w teorii, tylko ewoluować sprytna kompaktowy jak zawsze znosić w czasie. Mówimy w teorii, bo mimo że zmiany nie będą rewolucyjne, i ogłosić się na dnie wszystko czeka nas przyszłość mobilności… i Grupa VW nie ma wyboru, aby przejść bezpośrednio po wszystko, co reprezentuje marki emisji skandal.

nowa Volkswagen Golf, czyli jej zupełnie nową generację ósmy, rynek będzie przypuszczalnie Midyear 2018… chociaż to było zaplanowane na 2019. I pomimo obecnej generacji ma już wtyczkę (Golf GTE) oraz drugą wersję elektryczny hybrydowy (e-Golf) w swojej kolejnej ewolucji znacznie zwiększy swoje możliwości (Autonomia i ładowania razy, szczególnie). Będą one, bez wątpienia, kompaktowy bardziej nadaje się do długich podróży i funkcjonującego jako środek transportu. Oczekuje się, że przyszłość e-pole, aby umożliwić nowe baterie i autonomii 300 km.

Jednakże, zakład elektryczny Volkswagen (To już zapowiedziała uruchomienie w skali globalnej ponad 30 samochodów elektrycznych do 2025 i usunie 40 aktualnych modeli na rynku), nie oznacza, że ​​ich konwencjonalne wersje nie są utrzymane, a także wystąpić znaczne postępy. W oczekiwaniu, restyling bieżącego Volkswagen GOF VII, który jest już za późno 2016 zaplanowano, Towarzyszyć im będzie i rzeczywiście Nowy silnik 1,5 TSI benzyna, wersje 130 150 HP moc. To przejąć od aktualnej 125/150 KM 1.4 TSI i pełne dowodzenie zakresie benzyny w swoim ósmym pokoleniu.

Elektryczny VW GolfVolkswagen ogłoszony jako nowy silnik 1,5 TSI Golf zrównując VIII poprawić sprawność do 10 procent aktualnej 1,4 TSI 125 KM, również wpływa, znając ich najnowszą przeszłość, która jest nie tylko wartość oficjalnego zatwierdzenia, ale klient doceni zwiększone gospodarki konsumentów w rzeczywistych warunkach. Nowy 1,5 TSI wyróżnia się turbo o zmiennej geometrii, nietypowe tak daleko od silników benzynowych.

Ponadto do jego składowej elektrycznej i jej nowych silników benzynowych, przyszłości Volkswagen Golf VIII wprowadzi zupełnie nową modułową rodzinę Silniki Diesla 1.5 TDI 3 cylindra, który obejmuje władzę, która wykracza widelec od 75 do 120 KM. Jest zatem odpowiedzialny za emeryturę poprzedniego 1.4 i 1.6 TDI.

Ocenić swój samochód za darmoPoza tym jego zakres mechanicznej, nowy Volkswagen Golf VIII dysponują także Zdecydowana centralny ekran dotykowy 15 cali, już aktywny Polecenia głosowe i Gestural, i już przedłużony box wirtualne zegarki kokpitu w pełni konfigurowalne, a wprowadzone nowoczesnych modeli Audi i VW Passat. Przestronności i dobre mocne startowe pozostają najlepiej sprzedającym się kompaktowym dzisiaj w Europie, a nie brakuje ostatnie systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, i bardzo elementem przyszłego autonomicznego jazdy.

Nowy SUV na VW Golf VIII

VW Golf SUVWraz z tym nowym Volkswagen Golf, marka oferuje także nadal rozwijać swoją ofertę SUV z kilku alternatyw nie dla wszystkich odbiorców. w ten sposób, VW Touareg nowy i Tiguan, Będą dodasz Nowy SUV pochodzi ze słupa użytkowego i więcej niż prawdopodobne Nowa marka kompaktowy crossover oparty Golf VIII. T-Roc to nazwa tej drugiej kompaktowy SUV z olejem napędowym, benzyną i mechanicznej plug-in hybrid GTE, służyć pozycjonować się poniżej uprawianych Tiguan i obejmują całą gamę SUV w całości.

Ta nowa platforma wielkości SUV Volkswagen Golf i VIII może być nawet, że premierę nową architekturę elektryczną. Jeśli masz już Volkswagen dzisiaj w swoim zakresie z dwóch samochodów czysto elektrycznych albo raczej dwie wersje elektryczne opracowane na odpowiednich modelach konwencjonalnych takich jak urbanite up! i konwencjonalnych ikona Golf, następnym krokiem jest nowa generacja pojazdów elektrycznych opracowany jako taki od samego początku i jako puste. doszło w ostatnich miesiącach koncepcje czysto elektryczne marki, takie jak Budd-e, ciekawy ćwiczenia w projektowaniu van transporcie drogowym Ekstrawertyczna ludzi. Jego platforma ma dwa kompaktowe silniki elektryczne, po jednym na każdej osi, a wśród nich zamontowany poziomo, niezbędne baterie są umieszczone. Volkswagen mówi o zasięgu do 600 kilometrów, a do 2020 roku, rozwój widział ten wariant SUV Golf.

Możesz być także zainteresowany:

VW 1.5 TSI nowy silnik

Przyszłe kompaktowe samochody z Audi, BMW i VW

VW Golf GTI włącza 40

Adblock
detector