Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d Touring, zna lekcja

Porównanie: Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d TouringPorównanie: Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d TouringPorównanie: Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d TouringPorównanie: Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d Touring

Bohaterowie w sprzedaży na wielu rynkach europejskich, salony Hiszpanii znanego ciała nie zostały jeszcze zakończone wyrzynarki handlowo ... chociaż w Audi A4, na przykład, zaczynają się te wersje stanowią prawie jedną trzecią swojej sprzedaży. Jest to tendencja, że ​​uważamy się zmieni, i już jesteśmy powoli widząc rytm, że społeczeństwo jest zwrot do rodzina styl życia coraz bardziej aktywny. Ale w tych organów powinien również rywalizować Teraz, oczywiście, z SUV zmonopolizować wszystko dzisiaj. Tak, który nie został jeszcze ponieść modzie kierunku pojazdu na drodze teraz znaleźć te nowe Audi A4 Avant i BMW serii 3 turystyka, niewątpliwie samochód.

Audi A4 i BMW serii 3 w domuwarianty rodzincm dodatkowo w rzędziebardziej użyteczna pojemność bagażnikaautomatyczna bramaseparacja sieć12Vskładane oparcieistnieją alternatywy, że do 5000 euro mniejdo 100 litrów bagażnika rzeczywistyml VW czy Ford albo są w toku lub Audi i BMW

wycena on-line za darmoAudi A4 Avant i BMW serii 3 Touring: nierówny pojedynek?

I to, że dobra i użyteczna przestrzeń w każdym przypadku, Audi A4 Avant i dzisiaj te wygląd BMW serii 3 Touring przede wszystkim udoskonalenie, dynamizm i jakość wykonywania najwyższy. I choć z niuansami, rozmawialiśmy o dwóch ... mimo przybywających w różnych czasach pokoleniowych. Audi A4 Avant debiutuje 5th saga w sedan że praktycznie tylko zachowuje wrażenie ręcznej zmiany oraz estetyka, jak zawsze w Audi, bardzo continuista. Pozostałe odpady nowości i technologii.

Opracowane na Platforma MLB nowy VW Grupa, że z dużym silnikiem Audi podłużnym, Audi A4 Avant jest teraz inny członek rodziny, który dziedziczy Wiele nowa technika Audi Q7 ... tym się 30 asystentów jazdy. Ze swojej strony, w tym BMW serii 3 Touring jest rzeczywiście zaktualizowany model 2012, Tak prezentuje silniki regenerowane, dostosowanie podwozia i lepszy sprzęt, ale nadal w zasadzie taki sam samochód.

BMW serii 3 Touring vs Audi A4 AvantWprowadź Audi A4 Avant i BMW serii 3 Touring i marki jako pewnymi różnicami. Audi jest teraz jeden punkt przewagi jako Materiały postrzegana bardziej atrakcyjne gadżety ... choć wielu tak będzie zmuszony do kasy. Przykładem jest jego box konfigurowalny wirtualny kokpit 12.3 cali, 590 € przenosi cię do innej ery informacji. Mimo to, musimy rozpoznać, jak dobrze BMW trwa środowiska, przede wszystkim z systemem nawigacyjnym Professional zawiera ekran 8,8-calowy w konsoli środkowej, aby skonfigurować system multimedialny wciąż odniesienie dziś.

Audi A4 Avant 2.0 TDI vs BMW 318d Touring: zimno dane

Nie będzie daleko docenić miejsce, ponieważ jest niemal na wzór dwóch sedanów rodzinnych: w jeden centymetr wnętrze zawsze nad BMW serii 3 Touring, z nieco większy bagażnik w Audi A4 Avant. Nic naprawdę, że może się obracać wybory. Więc ocenić akcenty dwa silniki wysokoprężne, całkowicie zaleca i sprawiają, że dwie najciekawsze samochody rodzinne, nawet jeśli pasują.

Silnik 2.0 TDI 150 KM Audi A4 Avant Jest dzisiaj Dostęp diesel Ten znajomy, a na pewno wystarczy nawet z manualną skrzynią biegów. Tymczasem w BMW 318d Touring dostał na: Chociaż Poniżej jest 316D 116 KM, Oferty te 150 KM okazać się bardziej odpowiednie niż 316D i coś w sam raz dla rodziny. Obie wersje BMW Diesel, tak, tworzą nowe modułowe rodzina silników „Efficient Dynamics” na markę, dzieląc wielu kawałków, wał równowaga redukuje wibracje, że przęseł i dystrybucję Pokój twin-turbo. W rezultacie, wzorowy i przez ... automatyczna ZF 8-biegowa po zachwycając w BMW dla jego gładkość i szybkość. Ten ZF automatyczna skrzynia biegów BMW jasno powrotem dzisiaj zmienić automatyczną S tronic z podwójnym sprzęgłem Audi, ostrzejszy i prawie tak samo szybko.

Już w toku, zarówno Audi A4 Avant TDI BMW 318d Touring, jak wyświetlać arogancki reżim pod i rozciągnięty, mający pchnąć ciężar dodatkowo bielony w obu rodzin. Wyróżnienie bo BMW zawsze może być mała kropka przed TDI wydajność: Drogowe spędza 0,3 l / 100 km mniej (w obu poruszać się w pobliżu A nadzwyczajne 5,0 l / 100 km średnio) I to jest także w prawie co 0.2 sekundy szybciej pomiarów. Maksymalna równość w każdym przypadku, gdy BMW, oczywiście, nie oskarżać swoją teoretyczną starszeństwa. Lub widząc, do tyłu, gdzie Audi A4 nie kończy się, aby skorzystać z ich większej nowoczesności, choć następnie toczenia zachwyca z adaptive cruise control z funkcją dżemem, ich avanzadísimos Matrix LED reflektory lub zwłaszcza z jej predykcyjna asystent efektywność z inteligentny impasu i, wykorzystując dane z kamer i nawigacji zaskakuje nawet przy obliczaniu bliskość ronda, na przykład. Ale zostawmy na bok zimne danych.

Audi A4 Avant vs BMW 318d TouringAudi A4 Avant i BMW serii 3 Touring Zachowanie

Tak, porquepese jej dobre wyniki, to gdzie BMW serii 3 i rachunek z upływem czasu ... stosunku, oczywiście, z tym nowym Audi A4 fantastyczną. I to, że dzisiaj Avant czujesz się jak prawie w miniaturowej Audi A8. Izolacja i działa dystynkcja jest super, z cisza znacznie wyższa walcowanie najcięższych i typowe kawiarnie i reprezentacja BMW.

Bardzo miękka, komfort zawieszenie Audi A4 Avant jest, Ponadto, strzelisty. można zamontować szereg tłumienia mocniejsze sportowe (400 zł) lub adaptacyjne elektronicznego (1150 zł) ... ale widząc i czując, jak te ostatnie prace, bez wątpienia wybrać regulowane. To miejsce, gdzie kończy się w Audi A4 Avant odkryć, że oprócz bardzo wygodne, jest szczególnie zwinne. Reakcje bardzo neutralne bez bezwładności na podporach, z bardzo dobrym tematem i tylny kontroli elektronicznych, które prawie nigdy nie powinny interweniować (a kiedy nie, ani notatek), dziś nawet dynamicznie kładzie się na linach do BMW serii 3... i mówi.

Tak, bo jeśli coś Podkreśla to BMW serii 3 Touring, zamiast wyrafinowania (nie złe), to jest ze swej sportowy. Prawdą jest, że wciąż czuję, tutaj, że dany zakład komfort dzisiaj w całej gamie BMW: the Ciało jest już nieco luźniej. Ale wciąż pozostaje ona bezpośredni saloon, z bardziej pouczające i szybciej niż kierunek Audi A4 z dotykowym tylnym napędem i stymulowanie aby uczestnikiem zawsze czuć jazdy.

Z tyłu BMW serii 3 Touring, Oczywiście, to jest bardziej partycypacyjny i pomoc bardziej nachalne, ale bardzo zwinny rodzina. I że każdy z jego podwozia, trzy w Audi A4: standard, sport M (445 €) i adaptacyjne podwozie M (1255 €). Ostatecznie zawsze specjalny Touring rodzina i kiedy debiuty i Nowa generacja BMW, dać dużo mówić. Ale to będzie 2018 ... a tymczasem nie ma wątpliwości, że wyrafinowanie, technologia, komfort i wyposażenie, Audi A4 Avant jest teraz na wyższym poziomie. BMW powinien kontynuować swoją znajomą pościg: Audi ucieka.

Możesz być także zainteresowany:

Audi A4 kontra BMW serii 3 i rywalami

samochody rodzinne, które zużywają mniej

Normalna lub rodzinny sedan?