Pierwszy test: Seat Ibiza 2015, patrząc w Leon

Pierwszy test: Seat Ibiza 2015Pierwszy test: Seat Ibiza 2015Pierwszy test: Seat Ibiza 2015Pierwszy test: Seat Ibiza 2015

Twoje prace graficzne, stąd Seat Trudno nie retuszowane ich estetyczny widok na zewnątrz. Modyfikacje zostały ograniczone do nowych reflektory ze światłami do jazdy dziennej doprowadziły do ​​nowych wzorów kół 16 i 17 cali i włączenie nowych kolorach nadwozia i Moonstone Srebrny Red chili.

Od hiszpańskiej marki są zakłady na większym „leonización” w całym zakresie i jest to szczególnie zauważalne wewnątrz Ibiza 2015, z bardzo podobna konstrukcja konsoli środkowej zawierające ten sam sprzęt multimedialny z ekranem dotykowym, który może wynosić do 6,5 cala. Ale również można zauważyć na kierownicy, oprzyrządowanie z nową koncepcją kaplicy pokład w układzie innych elementów lub obszarach miękkiego tworzywa sztucznego; zestaw informacji, które wzmacniają poczucie jakości w zakresie: pięciodrzwiowej, trzydrzwiowej SC lub rodzinnego ST.

Seat Ibiza 2015Ponad 1000 kombinacji

Kolejną ważną nowością jest możliwości dostosowywania, ponieważ z paczek kolor może być „kolorowanie” poza krata chłodnicy i obudowy lusterek, i pierścienie wewnątrz Wyjścia napowietrzanie lub zdobienia część kierownicy, dźwignia zmiany biegów lub oparć. felgi aluminiowe są także w dwóch kolorach, 16 lub 17 cali.

Nowa Ibiza 2015 Posiada również Nowa generacja silników. Paliwo jest częścią trzycylindrowy 1,0 75 CV powietrza, który osiąga 95 lub 110 KM wersje TSI turbo. Również oferują 1,2 TSI 90 KM i 1,4 TSI rozłączania cylindrów 150 KM. Diesel nowa 1,4 TDI trzycylindrowy 75 CV -tylko 3,4 l / 100 km i 88 g / km CO 2-. Pozostałe silniki TDI zapłacić 90 lub 105 KM. Wszystkie one spełniają standardy EU6 i może przenosić systemu Zatrzymaj&Start. TSI 110 KM i 90 KM TDI można zamawiać z automatyczną DSG.

W naszej Touchdown były prendados 95-konny silnik 1.0 TSI tricilíndrico, ponieważ jest bardzo jedwabista, pracuje bez wibracji, które są wyraźnie wyczuwalny, Zasadniczym przesłaniem harmonijny dźwięk, a także jest bardzo elastyczna. Ogłasza średnie zużycie tylko 4,2 l / 100 km i 97 g / km CO2.

Seat Ibiza 2015dostrojone podwozie

Ibiza jest cenionym samochodem w swojej kategorii na poziomie behawioralnym, ale niuanse dotyczące jego nieco mocniejsze zawieszenie, stąd teraz hiszpański znak towarowy dostosować ustawienia zawieszenia na bardziej komfortowe samochodu ale bez utraty skuteczności. Comfort lub Sport: dodatkowo opcja profilu Napęd siedziska, z których kierowca może wybierać pomiędzy dwoma trybami elektronicznej regulacji zawieszenia jest świadczona. W tym przypadku pomoc z zarządzania, który oferuje również ulepszoną dotyk nowy zakres zmienia się także.

Nawiasem mówiąc, którzy myślą w wersja Cupra Muszą czekać aż do końca roku. Ibiza sportowy obejmie silnik 192 KM 1.8 TSI W połączeniu z przekładnią manualną.

podłączony bezpiecznie

technologia MirrorLink Pozwala powtórzyć główne cechy naszego smartfona na ekranie dotykowym Ibiza, aby pozostawać w kontakcie w komfort i bezpieczeństwo. Hiszpańska marka działa również we współpracy z Samsung opracowania rozwiązań komunikacyjnych i modelu Galaxy A3 będzie oferowany z preinstalowanym aplikacji Połącz Seat w 35 krajach. Ponadto właściciele Ibizy można jeździć opcję Pełny System Link, 170 euro, co ułatwia dostępność różnych funkcji zarówno dla systemu operacyjnego Android i iOS.

Wszystko jest zakończona z możliwością sterowania głosowego dla systemów audio-informacyjnych, podkreślając Media System Plus. I poziom wykończenia, zakres jest skonstruowany z Reference, Style lub sportier poziomach FR. Pod względem technologii, zawierają one wszystkie Ibiza Detektor senność w sterowniku i mogą mieć wielokrotny układ hamulcowy unikania kolizji, widok z tyłu aparatu oraz liczne dodatkowe systemy, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort.

Cena-sprzęt stosunek poprawę w stosunku do poprzedniego zakresu. W zależności od wersji dealerzy zastosować zniżkę między 700 a 1000 euro na oficjalnym kursie. Można zobaczyć ceny Ibiza 2015 zasięgu.