Wielki Hyundai Santa Fe 2017: wzmocniona sprzęt

Wielki Hyundai Santa Fe 2017 zdjęćWielki Hyundai Santa Fe 2017 zdjęćWielki Hyundai Santa Fe 2017 zdjęćWielki Hyundai Santa Fe 2017 zdjęć

modyfikacje zawierające Nowy Hyundai Santa Fe 2017 Wielki Opierają się one na zasadzie znaczące „lifting” (aktualizacja), Obie powierzchowność jako wnętrze, co daje mu nowy wygląd, zgodnie z podobnymi zmianami wprowadzonymi w Hyundai Santa Fe „normalne” przez jakiś czas.

Nowy przedni koniec jest szczególnie uderzające w Nowy Hyundai Santa Fe 2017 Wielki, z nową fakturę grill, reflektory i kierunkowskazy hostingu różnych obiektywów i nowe zderzaki, które sprawiają, uderzające LED światła do jazdy dziennej z światła przeciwmgielne umieszczone pionowo, co daje to ogromne SUV bardziej nowoczesny wygląd. Na dole, spoiler jest również przebudowany i całość zwieńczona nowym chromem.

Wielki Hyundai Santa Fe 2017: więcej obraz technologiczny

w z powrotem zmienia również projekt zderzak, a rozmieszczenie świateł przeciwmgielnych, są teraz prostopadle do ziemi, z chromowane wykończenia po obu stronach jest modyfikowany. Tylne światła premierę nowy rozkład barw w swoim formacie i funkcja świateł i hamowanie LED. W widoku profilu, Wielki Hyundai Santa Fe czarny i srebrny montuje nowe zabezpieczenia, natomiast felgi aluminiowe 19 „come mieć nowy projekt pięć podwójnie szprych.

Hyundai Santa Fe Wielki Wnętrze 2017W kabinie znajduje się również znaczące zmiany. Konsola środkowa zmienia rozkład selektorów i kontroli, a ponadto wyposażone w system dźwiękowy i przeglądarki Nowy AVN 2.0. Na ekranie komputera pokładowego zwiększa rozmiary. Ponadto wszystkie wersje Nowy Hyundai Santa Fe 2017 Wielki przeprowadzi systemu TomTom Live Services, który dostarcza informacji na temat ciekawych miejsc, ruchu, radar lub pogody. Różnią się one także płytę wkładki i bordowy tapicerka otwiera jako alternatywa dla czerni i beżu.

Wielki Hyundai Santa Fe 2017: wykończenie, silnik, świetne wyposażenie

Jak bez zmian od obecnego zakresu Wielki Hyundai Santa Fe To, że nie będzie pojedyncza Style wykończenie, które z kolei połączone tylko z silnika, przekładni i rodzaju trakcji, tak, że tylko wersja dostępna jest diesel 2.2 CRDI 200 KM z automatyczną skrzynią biegów 6 prędkości i 4WD.

Tak, są ważne nowy sprzęt uwzględniania Wielki Santa Fe 2017, od teraz jej podział obejmuje: el zmianę wysokości siedzenia pasażera w zakresie światła boczne Biksenonowy Silnik Układ start-stop podczas długich postojów (ISG stop&Idź System), automatyczną wiązkę transmisji / szosa, przednie i tylne przeciwmgielne LED, gniazdo USB dla pasażerów w 3. rzędzie, monitorowania martwego pola, system autonomicznego hamowania awaryjnego, inteligentny tempomat, monitor oglądania 360 ° a system asystent parkowania.

Wielki Hyundai Santa Fe 2017, do 53,670 euro

Przed takim wzbogacania, Wielki cena Hyundai Santa Fe również wzrasta proporcjonalnie, dokładnie 3.265 euro, ale powiedział wykończenie Style zawierające wszystkie możliwe opcje w tym modelu zarówno elementy bezpieczeństwa i komfortu. Utrzymuje on także skok około 3800 euro przed Santa Fe z identycznych specyfikacji.

Jednakże, ostateczna cena Wielki Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 200 KM Style AT 4X4 z 7 miejsc jest 53,670 euro.