Mini Cooper Works GP John Concept 2017: sport uroczystość!

Mini John Cooper Works GP Concept to specjalne wydanie, z którym Mini obchodzi 50-lecie swojego zwycięstwa uzyskanego w 1967 roku w Rajdzie Monte Carlo.

Mini John Cooper Works Concept 2017 najlepszych zdjęć GP

Mini John Cooper Works Concept 2017 najlepszych zdjęć GP

Mini John Cooper Works Concept 2017 najlepszych zdjęć GP

Mini John Cooper Works Concept 2017 najlepszych zdjęć GP

rok 2006 Mini trafił do sprzedaży limitowana seria 200 sztuk ekskluzywnej wersji John Cooper Works GP które sprzedawane „jak ciepłe bułeczki”. w 2012 roku Brytyjska firma powtarzając operację z zestawem John Cooper Cooper Cooper Works zamontowane S, również w limitowanej serii 2000 sztuk. Teraz brytyjska marka grupa BMW wznawia specjalną serię John Cooper Works GP, W tym przypadku, w celu upamiętnienia 50 lat zwycięstwo Rauno Aaltonen pokładzie BMC Mini Cooper S w coraz prestiżowy Rallye Monte Carlo.

Wydaje się, że Mini będzie miał swoją wersję John Cooper Works GP w modelu trzeciej generacji. Moment i jako przekąska, w Brytyjska firma Frankfurt zaprezentuje wersję prototypową. Mini JCW GP Concept 2017, jak to nazywa, To robi wrażenie; to jest prawie samochód zaprojektowany, aby konkurować w WTCC, ale zatwierdzone do hamowni. i ma wszystkie rodzaje urządzeń aerodynamicznych, spoilery widoczne, wypukłe nadkola, duże lotki i żebra zabierakowe znacznie. Obrazy mówią same za siebie. Barwa ciała jest również charakterystyczne dla tej wersji, podobnie jak Racetrack szprychowe felgi 19 ".

Mini John Cooper Works GP Concept 2017Podobieństwa Mini John Cooper Works GP Concept 2017 z samochodem wyścigowym są również widoczne podczas dostępu do kabina. jest rozjaśniony całkowicie, nawet dozuje dywan i izolację, także Posiada pełną klatkę bezpieczeństwa, również Bacquet fotele typu, uprząż siedzenia, gaśnica, itd.. Mini nie wszedł w szczegóły techniczne, ale wydaje się, że l 2 silnika z turbodoładowaniem przekraczającej 231 KM w Cooper Works ogłosił chwilę skrzynia biegów rachunek jest automatyczny, jak również ujawnić łopatki na kierownicy.

Możesz być także zainteresowany

Mini Electric Concept: podstawa elektryczny Mini 2019

BMW i Mini przyszłość elektryczny: X3, Mini E i wiele innych ...

Adblock
detector