Kontakt: Novitec Ferrari F12 N-Largo, crack sportów

Niektórzy nie są zadowoleni z wyników z Ferrari F12 i potrzebują więcej. Dla wszystkich z nich, lista Novitec ma bardzo specjalnego przygotowania pod każdym względem, w tym cenę. Summum sportów jak byliśmy przetestować Hockenheimring.

Kontakt: Novitec Ferrari F12 N-Largo, crack sportów

Kontakt: Novitec Ferrari F12 N-Largo, crack sportów

Kontakt: Novitec Ferrari F12 N-Largo, crack sportów

Kontakt: Novitec Ferrari F12 N-Largo, crack sportów

VOS company - Vision of Speed, założona w 2011 roku, nie mogła wybrać lepszego Neckarwestheim, na obrzeżach miejscu Stuttgart. Exclusive dealerskiej w pobliżu autostrady jest 81, z wielkim obszarze bez limitu prędkości. Hockenheimring 50 minut siedziba VOS. W VOS, cała działalność w zakresie sprzedaży i wynajmu ekskluzywnych samochodów reguluje hasłem „Impossible nie”. Czy sportowych, limuzyn dużej mocy, SUV lub supersamochodów, firma jest w stanie zaspokoić niemal żadnego pragnienia swoich klientów. Specjalne numery ramek, nietypowe kolory, ekstrawaganckie „tuneos” ... w VOS nie wiem wyrażenie „jak wszyscy”.

Ferrari F12 N Długi NovitecŻe śmiałość i zuchwałość doprowadziła ich do Ferrari F12 model A jeszcze bardziej ekskluzywny niż oryginał. Ściany wstrząsnąć kryształy drgania. Dwunastu-cylindrowy V przy 65 stopniach, 6262 cc i 781 CV basowy głos ryczy z lekko descompasado koncertowej biegu jałowym. Stabilne poszerzenia wymienić serię błotnika i zapewniają N-długość kolejnych sześciu centymetrów szerokości na przedniej osi. Z tyłu jest wliczone 11 szersze niż standardowe centymetrów wersji. Całkowitej długości samochodu zwiększa a2.052 1,942 mm. Tak więc, F12 szerokie pęknięcia przewyższa wszystkich sportów elitarnych, jak Lamborghini Aventador (2.030 mm) Ferrari LaFerrari (1.992 mm) McLaren P1 (1.946 mm) i Porsche 918 Spyder (1.940 mm). Najlepiej unikać stref pracy autostrad ...

Jak podkreślił Novitec wzrosły mocy znamionowej od 740 do 781 KM, dzięki nowych ustawień w silniku systemu sterowania elektronicznego, ze zmianami w silniku mapy i sport stali nierdzewnej układ wydechowy Katalizatory 100 komórek. 16 kilo to układ wydechowy w stosunku do układu wydechowego ze stali nierdzewnej oszczędza serii. Maksymalna prędkość obrotowa wzrasta do 8.900 obrotów na minutę 8700. maksymalna prędkość Jest ceniona przez Novitec w 350 kilometrów na godzinę.

Ferrari F12 N Długi NovitecPojechaliśmy to sprawdzić Hockenheimring. Ciężarówka, oczywiście, ponieważ nie można zrobić to wiele kilometrów jeden kawałek szukasz kupującego. Między asfaltem a przednim fartuchu, która odbyła się w atrakcyjny widok z włókna węglowego, Nie ma miejsca dla palca. Ale przed wejściem dotyku przyczepa rampa przycisku, przednia oś jest podnoszona przez system regulacji wysokości hydraulicznej niemal bezgłośnie. Bez tego systemu, N Długo nie mógł zostać wykorzystany w dnia na dzień, ponieważ zawieszenie sportowego jest 40 mm niżej niż w standardowej F12.

Nadszedł czas, aby dostać się na nich kontroli. Te lampki zamontowane na obręczy kierownicy idą na jeden po drugim: 7000, 8000, prawie 9000 obrotów. Obracające się z dużą częstotliwością, osiągając hałasu jak silnik wyścigowy, przypomina wersję seryjny. Gdy zawory wydechowe jest w pełni otwarty Novitec Manettino przekręcając przełącznik trybu kierownicy, Dźwięk obok Formuły 1 jest przypomnienia.

I ile jest czas okrążenia? Nie możemy też dowiedzieć się, czy dały nam pozwolenie. Zwrot mieliśmy przygotowany drażnić nam zarówno mokre odcinki przy wejściu do toru wyścigowego i południowej krzywej jako call center firmy Novitec, która zabrania nam dokonać pomiarów pojazdu. Dwa okrążenia na torze Hockenheim będzie. Podobnie jak jego wersji standardowej, dobra trakcja N-Largo szybko wzbudza zaufanie, i precyzja jego układu kierowniczego jest podobny. jego zawieszenie, bardziej sztywne Wydaje się nieco zmniejszyć kąt nachylenia progu. Przekładnia siedem-biegowa podwójne sprzęgło i przekładnia biegów ultraszybki idzie tak dobrze z N-Largo jak przez Novitec wyłożone wnętrza z Alcantary i ozdobnym haftem.

Wciąż czeka wykonać szybki powrót do tego, co pytają nas kupujemy samochód, który ledwo wart pół miliona euro. Cena jest wygórowana, ale uczucia są tej samej wielkości.

arkusz Ferrari F12 N Długi Novitec

cena: 499.000 euro.

silnik12 do przodu podłużny walec V w temperaturze 65 ° C. 6262 cc.
Stopień sprężania13,5: 1.
Moc i moment obrotowy: 781 KM przy 8600 obr./min i 73 MKG przy 6.400 obr./min.
karmienie: Bezpośredni wtrysk paliwa.
transmisja: Napęd na tylne koła Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa. Blokada mechanizmu różnicowego i ESC.
ramka: Przednie i tylne zawieszenie odkształcalny równoległobok.
hamulce: Ceramiczne tarcze wentylowane i perforowane (398/360 mm Ø) z ABS i ESP.
adres: Zipper pomoc hydrauliczny.
opony: 255/30 R21 335/35 R22 z przodu i z tyłu.
opony9,5 "x 21" z przodu i 12 "x 22" za ..
Cotas: Długość / szerokość / wysokość: 4618 x 2052 x 1233 mm.
bitwa: 2,720 mm.
waga1,630 kg.
Waga / stosunek mocy2,1 kg / CV.
kaucja92 litrów.

cechy

maksymalna prędkość350 kilometrów na godzinę.
Przyspieszenie od 0 do 100 km / h3s

Adblock
detector