Przetestowaliśmy Renault Captur 2017, SUV poprawiła i podłączony

Renault Captur aktualizuje swój wizerunek, a także poprawę jakości sprzęt znajdujący się na pokładzie czuć i lepszą łączność z serii Android Auto. Już próbowałem.

Renault Captur 2017: testujemy nowy SUV miejski

Renault Captur 2017: testujemy nowy SUV miejski

Renault Captur 2017: testujemy nowy SUV miejski

Renault Captur 2017: testujemy nowy SUV miejski

Renault Captur To było od 2013 roku jednym z bohaterów kategorii mniejszy SUV, Narzędzie pochodne, na jej połączenie wzornictwa, ceny i rozwiązań, które ułatwiają życie na pokładzie zebrane pod nazwą beztroskie życie (Przesuwne gniazdo tylne, schowek wysokiej zdolności przewozowej zdejmowana pokrywa). I w tym roku 2017 Renault Captur Został on odnowiony w celu poprawy jakości czuć na pokładzie i nowoczesności, dla których To zwiększa swoją łączność Teraz za darmo Android Auto powiązany E-Link sprzęt oraz trzy rodzaje połączeń dla tak wielu wersjach wyposażenia zostały updated jego przedni, kierownica i górny schowek, powietrze nadając mu większą rodzinę duży SUV marki dzięki jej nowymi reflektorami i światłami do jazdy dziennej LED, okładzin wewnętrznych i wprowadziła bardziej przyjemne w dotyku. Według doniesień, dodatkowo można liczyć na pełne reflektory technologii LED.

W mechaniczne, to Renault Captur 2017 właśnie to innowacje techniczne. Tak więc, jest on oferowany z różnymi dwa silniki benzynowe (0,9 i 1,2 TCe 90 do 120 KM odpowiednio, te ostatnie są także dostępne z EDC podwójnego sprzęgła, z jaką zmiany reklamowane sam 5,6 l / 100 km średniego zużycia; 5,2 najmniejszy) i początkowo tylko diesel, 110 KM, manualną sześciobiegową stosunki i 3,9 l / 100 km. Po lecie dostęp popularną wersję 1.5 dCi 90 KM będzie także zawierać zarówno pięć skrzynią biegów, a z EDC z podwójne sprzęgło. Tak timonería zostały przejrzane i rękojeści dźwigni zmiany biegów, które poprawiły dokładność i obdarzony pewniejszym dotyku.

Renault Captur 2017Pomoc jazdy Renault Captur 2017

Trzy systemy multimedialne inna marka Renault Captur doskonale połączony samochód. Najprościej R&Przejdź do smartfonu użytkownik włączy tabletki podłączonego instalowane na uniwersalnej wsparcia, które umożliwia dostęp do typowych funkcji telefonicznych, nawigacji i multimediów. Multimedia Nav, Tymczasem, dodaje informacje cechy ruchu, Bluetooth, aby zadzwonić, kamera cofania i funkcja jazdy eco2, który umożliwia uczenie celu optymalizacji jazdy i zużycie. Im bardziej wyrafinowany Evolution R-Link, który ma pojemnościowy ekran 7 „kompatybilny pierwszy z Android Auto, który umożliwia dostęp do aplikacji kompatybilnej ze słuchu -Read mensjaes przewodzenia included- WhatsApp.

zwiększona bezpieczeństwo podczas jazdy Renault Captur 2017 polega na wbudowywanie Detektor martwy kąt -Od Zen- wykończenie. Gdy pojazd został wykryty w niewidocznym obszarze przez ponad jedną drugą Captur krążącej od 30 do 140 km / h, by przejść światła ostrzegawczego w lusterku ostrzegawczy kierowcę przed niebezpieczeństwem.

Również według doniesień, będzie obejmować System głośnomówiący parkowanie (Park Assist łatwy), W stanie park w Internecie, baterię lub prostopadle do krawężnika, uznając wolne przestrzenie z krążących Captur poniżej 30 km / h. Kierowca powinien w związku z tym do czynienia tylko z pedału gazu, hamulca i przestrzegać instrukcji centralnego ekranu.

Renault Captur 2017Initiale Paris Renault Captur

Initiale Paris jest nazwą Renault oferuje górnej części zakresu, co niektóre z ich produktów, co daje tak Wartość dodana kosztem wyższej cenieZatem po wyglądzie Espace i Talisman, to pójdzie do swojego wniosku poprzez rozszerzenie go na inne modele w zakresie, w tym zawierać trzy SUV: Captur, Koleos i Kadjar.

Jednym z nich jest Captur że rozróżnienie, a tym samym zapewniają spektakularny sprzęt audiowizualny, chociaż początkowo To nie będzie sprzedawany w Hiszpanii. Poza konkretnymi anagramów, będzie uznane przez kratę krata chromu niskiego ochronnych, Jonquils ościeżnic, a zwłaszcza, pasek przerywany dynamiczne paski ledes wyłączne modelu ,

Interior od Initiale Paris Renault Captur jest również niewątpliwy. Nie kierownica skórzana owinięte, ale przez nappa podgrzewane fotele, aluminiowe pedały i specyficznych powłok. technologia pomaga również zamontowany opcjonalny driving range z drugiej strony, jako ślepą wykrywania spot i asystent parkowania Łatwa Park, plus ostatnie System R-Link Evolution i system audio Bose Premium.

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie ceny Renault Captur

Crossland Opel X, jest to ostatni rywal Renault Captur

Mazda CX-3 kontra Nissan Juke, projektowanie dróg i pojemność

Adblock
detector